0

@Alex1995 nie wygra. Nie wieże w to, że nagle forma fizyczna w tak krótkim czasie wróci.

1

@Alex1995 No zawsze tak było. Tu miała autostrade nawet gdy nie był to priorytet. Zajechali ja w sztabie.

0

@Sysia11 Kazdy bym wymienił. Olimpiada to dla kraju, WS zawsze może wygrać

0

@Culer9002 To nie chinka wygrała. Iga zagrała katasstrofe na serwisie. 36 niewymuszonych w 2 sety?

0

@Bykunn siatkarze nie sa faworytami

1

@adi7adi8 Chodzi mi o to, że ona fizycznie bardzo źle tu jak na nia wyglada.

0

@Alex1995 w zyciu nie wygra. Jest grubo fizycznie po za forma i tego nie uratuje w miesiac.

2

Najwieksze rozczarowanie stało sie faktem. Wiec @mekston nie miałeś racji, pisałem od pierwszego meczu, że Iga jest mocno pod forma. Tak sie źle planuje sezon. Startujac w milionach turniejów no bo to WTA, rankingi itd. Szkoda, bedzie ogromny płacz teraz i szkoda Igi. ale sztab winny sytuacji takiej ilości meczy Igi w pół roku. Dziś przegrała Iga a nie wygrała Chinka

0

@clyde Jak kazdy.

0

Podsumowujac. Ostro Idze sie oberwie. Lepiej ja od neta niech odłacza bo pojedzie ja świat Polskiego Internetu przeokropnie. No szkoda

1

@Yamal_Williams Troche to pokazuje ze tenisisci Olimpiade maja w d. Powinna troche odpuscic mecze wczesniej.

0

To jest chyba nie do uratowania. Jak 1 rakieta świata na swoim terenie może grać tak bardzo bardzo źle. Iga zagrała już 50 meczy. Moim zdaniem nie potrzebnie grzano ja tak mocno. Olimpiada powinna być priorytetem. Nie była

7

I sie znowu zesrała ze swoim serwisem. Masakryczny poziom Igi dziś z serwisem

2

@Zoker Gdyby nie było Igi nie ogladałbym Kobiecego tenisa. Całe życie ogladam Meski tenis, ale Iga swoje robi

2

No i pieknie. ale nadal serwis meczy. Dobić

1

Komentarz usunięty

0

@adi7adi8 :) Chyba jednak gorsza Iga. Chinka nic robic nie musi, nie ma tu walki na razie

0

@barcelonaLM Tam był mecz na styk i tie break. Iga w 22r tez inaczej grała. Tu jest demolka bez walki

0

@FanBarcYxD ja do tej pory nie wiem co to za sport

0

@TheNekro94 Juz na Wimbledonie bylo widac jak bardzo jest po za forma. Porazka w taki stylu to wstyd był dla 1 rakiety. Tu, może wszystko odwrócić jeszcze, ale gra katastrofalnie

1

@Yamal_Williams To co całe mistrzostwa. Gra z rywalkami co normalnie 1 reka by pokonała. Ale meczy sie strasznie

4

1

@Kondziubarca było to widać w meczach jak Xavi go wystawiał, że koleś jest jakimś kosmosem technicznie. Odstaje mocno od reszty

2

@Kidd akurat tu pozwoli bo wie że l4 będzie u Olmo i będziemy zdychać

7

@TheNekro94 bardziej Iga przegrywa ten mecz. Źle serwuje i ma sporo nie wymuszonych z prostych piłek. Iga złoto może przegrać tylko sama ze sobą. W normalnej formie tu by szło łatwiej. Ale meczy się tu.

0

@TheNekro94 Iga musi poprawic pierwsze podanie, 1 gem to chyba raz trafila. No i znowu duzo pkt na niewymuszonych

1

@Barcasub No mamy kolejna 10-tke. Czyli kogoś kto bedzie latał na skrzydle :DDDD

1

@Yamal_Williams to co chce. Socios maja wyjeb.

0

@Coutinho007 w Hiszpanii jak bedzie grał na takim poziomie fauli to bedzie wylatywał z boiska.

1



Jest nasz. Super. Na skrzydle bedzie pieknie latał.
Dodam, że miał klauzule 60mln. Mistrz Deco zapłaci wiecej :DDDD Wielki negocjator

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?