tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Alex1995 nie wygra. Nie wieże w to, że nagle forma fizyczna w tak krótkim czasie wróci.
1
@Alex1995 No zawsze tak było. Tu miała autostrade nawet gdy nie był to priorytet. Zajechali ja w sztabie.
0
@Sysia11 Kazdy bym wymienił. Olimpiada to dla kraju, WS zawsze może wygrać
0
@Culer9002 To nie chinka wygrała. Iga zagrała katasstrofe na serwisie. 36 niewymuszonych w 2 sety?
0
@Bykunn siatkarze nie sa faworytami
1
@adi7adi8 Chodzi mi o to, że ona fizycznie bardzo źle tu jak na nia wyglada.
0
@Alex1995 w zyciu nie wygra. Jest grubo fizycznie po za forma i tego nie uratuje w miesiac.
2
Najwieksze rozczarowanie stało sie faktem. Wiec @mekston nie miałeś racji, pisałem od pierwszego meczu, że Iga jest mocno pod forma. Tak sie źle planuje sezon. Startujac w milionach turniejów no bo to WTA, rankingi itd. Szkoda, bedzie ogromny płacz teraz i szkoda Igi. ale sztab winny sytuacji takiej ilości meczy Igi w pół roku. Dziś przegrała Iga a nie wygrała Chinka
0
@clyde Jak kazdy.
0
Podsumowujac. Ostro Idze sie oberwie. Lepiej ja od neta niech odłacza bo pojedzie ja świat Polskiego Internetu przeokropnie. No szkoda
1
@Yamal_Williams Troche to pokazuje ze tenisisci Olimpiade maja w d. Powinna troche odpuscic mecze wczesniej.
0
To jest chyba nie do uratowania. Jak 1 rakieta świata na swoim terenie może grać tak bardzo bardzo źle. Iga zagrała już 50 meczy. Moim zdaniem nie potrzebnie grzano ja tak mocno. Olimpiada powinna być priorytetem. Nie była
7
I sie znowu zesrała ze swoim serwisem. Masakryczny poziom Igi dziś z serwisem
2
@Zoker Gdyby nie było Igi nie ogladałbym Kobiecego tenisa. Całe życie ogladam Meski tenis, ale Iga swoje robi
2
No i pieknie. ale nadal serwis meczy. Dobić
1
Komentarz usunięty
0
@adi7adi8 :) Chyba jednak gorsza Iga. Chinka nic robic nie musi, nie ma tu walki na razie
0
@barcelonaLM Tam był mecz na styk i tie break. Iga w 22r tez inaczej grała. Tu jest demolka bez walki
0
@FanBarcYxD ja do tej pory nie wiem co to za sport
0
@TheNekro94 Juz na Wimbledonie bylo widac jak bardzo jest po za forma. Porazka w taki stylu to wstyd był dla 1 rakiety. Tu, może wszystko odwrócić jeszcze, ale gra katastrofalnie
1
@Yamal_Williams To co całe mistrzostwa. Gra z rywalkami co normalnie 1 reka by pokonała. Ale meczy sie strasznie
4
Kiedy ona gra?
https://x.com/gracecharisxo/status/1818663463649935578
1
@Kondziubarca było to widać w meczach jak Xavi go wystawiał, że koleś jest jakimś kosmosem technicznie. Odstaje mocno od reszty
2
@Kidd akurat tu pozwoli bo wie że l4 będzie u Olmo i będziemy zdychać
7
@TheNekro94 bardziej Iga przegrywa ten mecz. Źle serwuje i ma sporo nie wymuszonych z prostych piłek. Iga złoto może przegrać tylko sama ze sobą. W normalnej formie tu by szło łatwiej. Ale meczy się tu.
0
@TheNekro94 Iga musi poprawic pierwsze podanie, 1 gem to chyba raz trafila. No i znowu duzo pkt na niewymuszonych
1
@Barcasub No mamy kolejna 10-tke. Czyli kogoś kto bedzie latał na skrzydle :DDDD
1
@Yamal_Williams to co chce. Socios maja wyjeb.
0
@Coutinho007 w Hiszpanii jak bedzie grał na takim poziomie fauli to bedzie wylatywał z boiska.
1
Jest nasz. Super. Na skrzydle bedzie pieknie latał.
Dodam, że miał klauzule 60mln. Mistrz Deco zapłaci wiecej :DDDD Wielki negocjator