0

@Trojanek23 na pewno będę go przepraszał jak będzie śmigał na lewym skrzydle, pewnie komentarze twoje i fanów, to nie jego pozycja blablabla, a później wyłapie kontuzje i 5 lat prośby by odszedł.

2

Lekkaatletyka widzę forma Olimpijska. Pia pobiegła... Ale dobrze ze chociaż jest dalej.

5

@HarveySpecter mówisz że ludzie z depresja chwała się depresja bo to modne. No odważna diagnoza.

0

Nie no już muszą wygrać ten set

0

@kondzix2115 tam się wszyscy tłuką. Dużo też napierdzielanki z policją

0

Ojj przydałby się ten set. Bardzo przydał.

2

Komentarz usunięty

2

@konrad1661 czyli mają odpaść w ćwierćfinale bo Włochów w finale się boimy? :) grubo

0

Komentarz usunięty

0

@Xxxbarca4ever nie rozumiem czemu uparcie on gra

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@arasz1819 I tak wiedzieli ze w pis,.. po co wkurzać ludzi

0

@Azi chciałem napisać :)

0

@Azi Forma przeklęta, a nie Paryz. Juz przed Paryżem było widać ze i w lekkiejatletyce są pod forma

0

No to czas na kolejny wprdlc w dniu dzisiejszym, koszykarze 3x3. Dla ludzi o mocnych nerwach polecam :D

6

ale widowiskowe zawody


1

@NeroTFP1 ale w jakim stylu. I drugi kanadyjczyk tez wystrzelił, ciekawe co tam trenerzy stosują ze aż taka różnica vs. reszta świata

0

Dobra młot pozamiatany.

0

@Barcasub nie no złoto nie ma szans. Medal tak, złoto nie

0

@Pawlak1992 Szansa jest. Dla niej juz brąz to sukces. Ale o taki mocny może nie pewniak ale faworyt to Miroslaw

0

@FcPortoFan1999 kompleksy ma poprostu co zrobisz. Boli go ze lewy wyżej w rankingach sportowca czy coś.

0

@FanBarcy22 przecież ta Litwa już nas zloila

1

@tom9001 została już tylko wspinaczka

0

@FcPortoFan1999 niestety ale Fajdek nie rozumie że to nie on decyduje jaki sport lubią ludzie. Nie może mieć pretensji o to że ludzie cenią piłkarzy, a nie mlociarzy. Lewy jest reklama piłki na całym świecie, całym. Kto zna Fajdka?

0

@FcPortoFan1999 no może, na brąz liczę. Kansdyjczykow pokonać będzie piekielnie ciężko

0

@FcPortoFan1999 Kanadyjczycy forma mutant. Nasi... Brąz będzie sukcesem

0

@FanBarcy22 o Ch. Chodzi tym naszym sportowca. Eh

0

@FcPortoFan1999 klątwa? Ta Kur. Bóg tak chce. Poprostu w ataku nie ma mocy, koniec historii. Są lepsze zespoły i trzeba zaakceptować.

0

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 w poniedziałek wracają na chatę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?