tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Trojanek23 na pewno będę go przepraszał jak będzie śmigał na lewym skrzydle, pewnie komentarze twoje i fanów, to nie jego pozycja blablabla, a później wyłapie kontuzje i 5 lat prośby by odszedł.
2
Lekkaatletyka widzę forma Olimpijska. Pia pobiegła... Ale dobrze ze chociaż jest dalej.
5
@HarveySpecter mówisz że ludzie z depresja chwała się depresja bo to modne. No odważna diagnoza.
0
Nie no już muszą wygrać ten set
0
@kondzix2115 tam się wszyscy tłuką. Dużo też napierdzielanki z policją
0
Ojj przydałby się ten set. Bardzo przydał.
2
Komentarz usunięty
2
@konrad1661 czyli mają odpaść w ćwierćfinale bo Włochów w finale się boimy? :) grubo
0
Komentarz usunięty
0
@Xxxbarca4ever nie rozumiem czemu uparcie on gra
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@arasz1819 I tak wiedzieli ze w pis,.. po co wkurzać ludzi
0
@Azi chciałem napisać :)
0
@Azi Forma przeklęta, a nie Paryz. Juz przed Paryżem było widać ze i w lekkiejatletyce są pod forma
0
No to czas na kolejny wprdlc w dniu dzisiejszym, koszykarze 3x3. Dla ludzi o mocnych nerwach polecam :D
6
ale widowiskowe zawody
1
@NeroTFP1 ale w jakim stylu. I drugi kanadyjczyk tez wystrzelił, ciekawe co tam trenerzy stosują ze aż taka różnica vs. reszta świata
0
Dobra młot pozamiatany.
0
@Barcasub nie no złoto nie ma szans. Medal tak, złoto nie
0
@Pawlak1992 Szansa jest. Dla niej juz brąz to sukces. Ale o taki mocny może nie pewniak ale faworyt to Miroslaw
0
@FcPortoFan1999 kompleksy ma poprostu co zrobisz. Boli go ze lewy wyżej w rankingach sportowca czy coś.
0
@FanBarcy22 przecież ta Litwa już nas zloila
1
@tom9001 została już tylko wspinaczka
0
@FcPortoFan1999 niestety ale Fajdek nie rozumie że to nie on decyduje jaki sport lubią ludzie. Nie może mieć pretensji o to że ludzie cenią piłkarzy, a nie mlociarzy. Lewy jest reklama piłki na całym świecie, całym. Kto zna Fajdka?
0
@FcPortoFan1999 no może, na brąz liczę. Kansdyjczykow pokonać będzie piekielnie ciężko
0
@FcPortoFan1999 Kanadyjczycy forma mutant. Nasi... Brąz będzie sukcesem
0
@FanBarcy22 o Ch. Chodzi tym naszym sportowca. Eh
0
@FcPortoFan1999 klątwa? Ta Kur. Bóg tak chce. Poprostu w ataku nie ma mocy, koniec historii. Są lepsze zespoły i trzeba zaakceptować.
0
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 w poniedziałek wracają na chatę