tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 bo się Kur. Gwiazda już robi. Niech jutro wygra i tam się skupi a nie zabawy w politykę. Jeszcze niech wrzuci coś o imigrantach i będzie gwiazda. Jutro po walce niech sobie robi co chce
0
@bari_94 to te same zagrywki co Alemany stosował z Lewym np. Niby pierwszy rok jaki cudowny kontrakt, mała pensja, a sumarycznie pensja w Ch. Tylko rozłożona na lata.
1
@Patrykl145 dla mnie to będzie raczej Coutinho. Czyli koleś bez pozycji, na skrzydło za wolny, na 9tke się nie nadaje, do środka też. Takie 10 z dupy bez pozycji. No ale życzmy powodzenia, pewnie początek będzie poprawny a później...
5
@PatrychoO no nic jest już w Barcelonie. Pozostaje życzyc zdrowia i powodzenia.
3
Ciężko się z tym nie zgodzić. Jak na razie Laporta cały czas sprzedaje coś na wiele lat. A nie mamy pojęcia jak fundusze wyglądają. Nie ufam grubemu i nigdy nie ufałem.
1
@JohnA trenuje w Barcelonie. Moim zdaniem my go jeszcze przytulimy :)
0
@Azi ale elektorat lewicy to właśnie lgbt, więc czym sobie strzelają. Robią to co ich lud chce
0
@Azi nie o to mi chodzi. Powinna skupić się na walce,a nie budowaniu Instagrama. Ja rozumiem że bawi się w politykę, ale jutro ma inną robotę do wykonania
1
@Arden niech ona się skupi na walce a nie polityce
1
Niestety słowo klucz. Może awansuje. Ale czas słaby. Przed Io walisz prawie rekord Polski by na najważniejszej imprezie biegać dużo słabiej. Ch. Wie o co chodzi z forma LA
0
Czas na Pia w plotkach. Ćwierćfinał był bardzo słaby. Oby tu pocisnęła.
Czy padnie najsłynniejsze słowo na IO "niestety" zaraz się dowiemy
0
@konrad1661 w kajakach nikt tam już szans nie ma. Czasy raczej pod 6/7 miejsca. Więc się nie nakręcać
2
Komentarz usunięty
1
@sen ja sobie poczekam jak zawsze. C+ zawsze na start daje kosmiczne ceny a we wrześniu odpala promocje. Obecne ceny to jakaś patologia. Poprzednia cena 270 za 6 mcy. A teraz chcą 900 za rok :) pojeb. Ich zdrowo. Ja rozumiem że wcześniej polsat sport premium na licencji wrzucali a teraz kupili lm. Ale pojebało ich z cena
3
@Popitek12 wiadomo, że nie. Po takiej przerwie jebnij browara, opierdziel kebsa, walnij się na wyrko i odpocznij.
1
@Fabik87 to chyba Bayern się go nie pozbędzie :)
1
@pt9 wolę nikogo? Na co ci koleś w szpitalu? Co on da?
@Ziemny przepraszam. Coman mial 131dni wolnego od gry w piłkę. Tak może być? Zmienia to coś?
0
@patrykzmc2000 czyli hajs u nas za rok
5
@lucca87 wy macie jakieś marzenia by mieć skład z najbardziej kontuzjogennymi piłkarzami? Coman 23/24 - 131 dni suma kontuzji. Więcej od Olmo i Pedriego. :)
https://www.transfermarkt.pl/kingsley-coman/verletzungen/spieler/243714
0
@zadafcb Natalia o brąz powinna powalczyć. Chodź w półfinale nie było najlepiej i sama mówiła, że nie był to dobry bieg
0
@blakkudium ciekawe kto to ten @soso9zb wali od tygodnia jako pierwszy newsami w Barcie
0
@blakkudium transfer czy za free?
0
@Aragorn33 Przy Juventusie byłoby 0 dla nas, bo w życiu by go nie wykupili, a tak mamy 8 baniek
0
@lntrowertyk oczywiście no ten to juz chyba mistrz l4. Będzie guru naszych, że da się więcej kontuzji mieć
0
@blakkudium czyżby w końcu 8 baniek dla nas
0
@Jackazz Czyli cala paka USA :D Piękno koszykówki wygrało. Przynajmniej dla mnie
0
@mekston Pytanie czy to pogubienie czy mega presja USA. 3 kwarty Serbii to 0 błędów, perfekcyjny mecz
1
Piękna maszyna USA. Najważniejsi trzeba przyznać dźwignęli 4 kwartę. Piękny styl, gra.
0
JUESEJ dawać kuzwa. Bić Serbie
18
Brutalny wywiad. Ale jak prawdziwy. Każdy wie i mówi dokładnie to samo co ten pan. Wszyscy oprócz Laporty. No może co do stylu się nie zgodzę. City też ma technicznych piłkarzy, a pressing ma jeden z lepszych