0

Ta Środa jest bardzo dobra. Zostało jej 35 minut, dawać Nico

2

Jest powtórka meczu naszych na Eurosport, właśnie był 4 set najważniejszy. Fornal - Leon, to oni go wygrali i dobre przyjecie reszty. co za set

1

@Azi gacie w dół i testu nie potrzebujesz. Będzie widać jak na dłoni że tak zażartuje

0

@cchesterr43 to jest chore co w tym boksie się wyprawia. Ktoś dobrze napisał, testem powinny być gacie w dół przed walka

3

@zadafcb no tam nam baaardzo lekkaatletyka dupe uratowała, tu może być ciekawiej w innych dyscyplinach. Chodź Natalia szansa na brąz, Oszczep nawet i o złoto no i może jeszcze sztafeta pan 4*400.

1

@NeroTFP1 no końcówka może być całkiem niezła

0

@lntrowertyk yy w którym miejscu? Bo twierdzę że mamy jakościowo słabych piłkarzy? Słowem słabych? Bez hejtu? Nie wiem gdzie ty widzisz tu nienawiść? Bo mam inne zdanie niż ty?

0

@Pedri16Future Laporta adoptuje Pereza

17

Brawo Natalia. Kuźwa ale ona jest piękna kobieta.

1

@NeroTFP1 właśnie tego brakowało. Czegoś nowego. Zawsze mieliśmy mocna ławkę, na Io średnia bym powiedział. Ale są w finale więc rozliczać nie ma co

2

Komentarz usunięty

2

@barcelonaLM erecepty blokneli to sukcesów brak :)

0

@mkord Maroko ma świetnych piłkarzy. Polska?

0

@masa11 to półfinał, nie ma lekkiej gry już.

2

@lucas/catalan i też nic by nie wygrali bo nie mają umiejętności by walczyć o trofea.

0

Komentarz usunięty

0

@cchesterr43 no na zlocie sporo zarobią

0

Komentarz usunięty

1

@HolyGoalie97 piłkarzom to brakuje umiejętności.

0

@RoberDzik lepiej Francję chodź to finał Ch. Wie co lepiej

1

@misterio jeszcze nie koniec. :))))) już koniec

1

@misterio niech mi zawsze każdy w taki sposób zamknie mordę. Dlatego sport jest piękny, nie widzisz walki i nagle odmiana i jest walka.

1

@Comentateiro tu powstają, padają. Prdl nie oglądam zawał. Za stary jestem

1

Cizys z taką formą oni to ugrają. Niesamowite charaktery

0

@Eto'o9 R10 pierwsza część się zgadzam, druga nie. Ogólnie kilku jest pod forma poprostu. Tyle i aż tyle

0

@SeWo77 raczej nam nie siedzi

2

To nie jest dobry mecz naszych. Amerykanie nie zachwycają, a wizualnie lepsi. Do słabego turnieju Kurka dziś doszli pozostali. Słabo libero, serwis. No ale daleka droga do końca, może się obudzą

1

@Comentateiro u pan jakoś te mistrzostwa i walki idą dobrze. Faceci praktycznie na każdym polu w kluczowym momencie to blamaz psychiczny. Chyba za dużo alimentów płacimy i słabi psychicznie jesteśmy

0

@PIWOSZ89 za każdym razem tracimy pkt. A on cały czas to robi

1

To co powtórka Włochy - Japonia? Uffffffff

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?