tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta Środa jest bardzo dobra. Zostało jej 35 minut, dawać Nico
2
Jest powtórka meczu naszych na Eurosport, właśnie był 4 set najważniejszy. Fornal - Leon, to oni go wygrali i dobre przyjecie reszty. co za set
1
@Azi gacie w dół i testu nie potrzebujesz. Będzie widać jak na dłoni że tak zażartuje
0
@cchesterr43 to jest chore co w tym boksie się wyprawia. Ktoś dobrze napisał, testem powinny być gacie w dół przed walka
3
@zadafcb no tam nam baaardzo lekkaatletyka dupe uratowała, tu może być ciekawiej w innych dyscyplinach. Chodź Natalia szansa na brąz, Oszczep nawet i o złoto no i może jeszcze sztafeta pan 4*400.
1
@NeroTFP1 no końcówka może być całkiem niezła
0
@lntrowertyk yy w którym miejscu? Bo twierdzę że mamy jakościowo słabych piłkarzy? Słowem słabych? Bez hejtu? Nie wiem gdzie ty widzisz tu nienawiść? Bo mam inne zdanie niż ty?
0
@Pedri16Future Laporta adoptuje Pereza
17
Brawo Natalia. Kuźwa ale ona jest piękna kobieta.
1
@NeroTFP1 właśnie tego brakowało. Czegoś nowego. Zawsze mieliśmy mocna ławkę, na Io średnia bym powiedział. Ale są w finale więc rozliczać nie ma co
2
Komentarz usunięty
2
@barcelonaLM erecepty blokneli to sukcesów brak :)
0
@mkord Maroko ma świetnych piłkarzy. Polska?
0
@masa11 to półfinał, nie ma lekkiej gry już.
2
@lucas/catalan i też nic by nie wygrali bo nie mają umiejętności by walczyć o trofea.
0
Komentarz usunięty
0
@cchesterr43 no na zlocie sporo zarobią
0
Komentarz usunięty
1
@HolyGoalie97 piłkarzom to brakuje umiejętności.
0
@RoberDzik lepiej Francję chodź to finał Ch. Wie co lepiej
1
@misterio jeszcze nie koniec. :))))) już koniec
1
@misterio niech mi zawsze każdy w taki sposób zamknie mordę. Dlatego sport jest piękny, nie widzisz walki i nagle odmiana i jest walka.
1
@Comentateiro tu powstają, padają. Prdl nie oglądam zawał. Za stary jestem
1
Cizys z taką formą oni to ugrają. Niesamowite charaktery
0
@Eto'o9 R10 pierwsza część się zgadzam, druga nie. Ogólnie kilku jest pod forma poprostu. Tyle i aż tyle
0
@SeWo77 raczej nam nie siedzi
2
To nie jest dobry mecz naszych. Amerykanie nie zachwycają, a wizualnie lepsi. Do słabego turnieju Kurka dziś doszli pozostali. Słabo libero, serwis. No ale daleka droga do końca, może się obudzą
1
@Comentateiro u pan jakoś te mistrzostwa i walki idą dobrze. Faceci praktycznie na każdym polu w kluczowym momencie to blamaz psychiczny. Chyba za dużo alimentów płacimy i słabi psychicznie jesteśmy
0
@PIWOSZ89 za każdym razem tracimy pkt. A on cały czas to robi
1
To co powtórka Włochy - Japonia? Uffffffff