tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xaviball podobno też byliśmy :)
0
@TR3YWAY Olmo na skrzydło wjeżdża na pełnej
0
@mkord masz rację. Teraz tak na to patrzę.
@Barcasub eurosport 7
2
@zadafcb no teraz patrzę ze ta Australijka z numeremm 2 rozstawiona. Jeszcze się okaże ze dziewczyna medal nam zdobecie. Na pewno jest oryginalna, a w boksie tacy zadymiarze są bardzo mocni, niczego się nie boja, a raczej wszyscy ich się boja.
3
Ta nasza w Boksie to niezła zadymiara. Jako człowiek ćwiczący Boks nie wierze ze tak się da cały czas bez gardy. W koncu wyłapie.
2
Tak czytam komentarze że Djoko nie idzie, patrzę wynik. Prowadzi :) chłop po kontuzji, stary. Ale jest geniuszem, nie lubię go za ego. Ale jeb. Jest mistrzem również gdy ciężej idzie.
1
@MesQueUnClub96 on kiedyś nie jest?
0
@MesQueUnClub96 już za późno :)
0
https://teitter.com/tvn24sport/status/1819424369837273423
Na pewno z mądrzejszym sztabem. Iga ma za sobą 57 meczy a jest sierpień
1
To jest bardzo dobry kierunek, patrząc jak grają obecnie drużyny.
Tylko wszystko w dupe jak na skrzydle będzie biegać 10tka
0
@Kazragore pewnie paczuszka została.
1
@Szklaner to fakt pokazuje na boisku i poza nim oddanie dla klubu ale i mega profesjonalizm.
4
@Faro coś w tym jest. Niby go nie ma, niby biega jak kurczak bez celu, ale wiecznie jest tam gdzie piłka by gola zasadzic
4
@NeroTFP1 nie zapomnij ze jest lesbijka :)
0
@TheNekro94 gdzie ty widziałeś 16 medali. W życiu nie było miejsca na takie ilości
1
@Safrani skrajne bełkoty nigdy nie zrozumieja. Ateizm nie może walczyć z religia ale i odwrotnie. To jest wolność wtedy
0
@Encore ale bełkot. Tak Collins kazała Idze po 4-0 w drugim secie grać takie g. Wczoraj była słaba, a rywala zmieniała cały czas styl. Iga planu B nie miała. Niestety
0
@Koni8M proszę cię. Ta Słowaczka nie wiem co robi w meczu o 3 miejsce. Kompletnie nie ten poziom
2
@MesQueUnClub96 na pewno musi się rozwijać, serwis bardzo poprawiła więc miejsce w nauce ma. Ale potrzebne są zmiany stylu.
1
@Gaucho kompletnie nie wierze w to. Nie z taka forma atakujacych
0
@MesQueUnClub96 pewnie przechodził ktoś obok tarczy i mu wyjeb. w dupsko. Nie no poprostu nie trafiła w tarcze
0
:) Kolejna, nie wiem może niech prdl sobie łapeczke w kluczowym momencie. Bo źle nie startuja, a wtedy gdy trzeba zrobić swoje, falstarty, 0 itd.
2
@Yamal_Williams Mocno sie zdziwie jak ta Miroslaw nie zdobedzie złota. To bedzie jeszcze wieksze rozczarowanie po Idze.
0
@Katalończyk 99 Że masz wieksza ilośc osób trenujacych sporty? Czyli wiecej talentów itd? A ze leży szkolenie i dzieciaki coraz bardziej w d. maja sport. To inna kwestia
4
I falstart naszych. Coraz ciekawiej na tej Olimpiadzie. 40 mln kraj.
Nasi płyna na ostatnim miejscu :D To sie kur. zmobilizowali :D, zesrali zbroje jak zawsze widze
0
@Zoker Akurat do lekkoatletów nie mozemy miec pretensji zawsze nas najlepiej reprezentuja. My beznadziejnie wygladamy w pozostalych konkurencjach.
0
@Nazio_87 widac ze chyba nie masz pojecia. Ona na medal szans nie ma. Final bedzie gigantycznym sukcesem. Moze 5,6 miejsce
0
Lekkoatleci na mistrzostwach juz w wiekszosci pokazywali ze sa w średniej formie. Ja sie tu nie nastawiam.
0
@szkutnik91 Jestesmy mistrzami negocjacji. Wiedza ze Laporta musi zrobić transfer bo Nico nas olał. Jak zawsze zreszta.
0
@blakkudium co to mają hajsu jak lodu. Nie to co my. Kuźwa 60 rat na Olmo