0

@Xaviball podobno też byliśmy :)

0

@TR3YWAY Olmo na skrzydło wjeżdża na pełnej

0

@mkord masz rację. Teraz tak na to patrzę.
@Barcasub eurosport 7

2

@zadafcb no teraz patrzę ze ta Australijka z numeremm 2 rozstawiona. Jeszcze się okaże ze dziewczyna medal nam zdobecie. Na pewno jest oryginalna, a w boksie tacy zadymiarze są bardzo mocni, niczego się nie boja, a raczej wszyscy ich się boja.

3

Ta nasza w Boksie to niezła zadymiara. Jako człowiek ćwiczący Boks nie wierze ze tak się da cały czas bez gardy. W koncu wyłapie.

2

Tak czytam komentarze że Djoko nie idzie, patrzę wynik. Prowadzi :) chłop po kontuzji, stary. Ale jest geniuszem, nie lubię go za ego. Ale jeb. Jest mistrzem również gdy ciężej idzie.

1

@MesQueUnClub96 on kiedyś nie jest?

0

@MesQueUnClub96 już za późno :)

0

https://teitter.com/tvn24sport/status/1819424369837273423

Na pewno z mądrzejszym sztabem. Iga ma za sobą 57 meczy a jest sierpień

1

To jest bardzo dobry kierunek, patrząc jak grają obecnie drużyny.


Tylko wszystko w dupe jak na skrzydle będzie biegać 10tka

0

@Kazragore pewnie paczuszka została.

1

@Szklaner to fakt pokazuje na boisku i poza nim oddanie dla klubu ale i mega profesjonalizm.

4

@Faro coś w tym jest. Niby go nie ma, niby biega jak kurczak bez celu, ale wiecznie jest tam gdzie piłka by gola zasadzic

4

@NeroTFP1 nie zapomnij ze jest lesbijka :)

0

@TheNekro94 gdzie ty widziałeś 16 medali. W życiu nie było miejsca na takie ilości

1

@Safrani skrajne bełkoty nigdy nie zrozumieja. Ateizm nie może walczyć z religia ale i odwrotnie. To jest wolność wtedy

0

@Encore ale bełkot. Tak Collins kazała Idze po 4-0 w drugim secie grać takie g. Wczoraj była słaba, a rywala zmieniała cały czas styl. Iga planu B nie miała. Niestety

0

@Koni8M proszę cię. Ta Słowaczka nie wiem co robi w meczu o 3 miejsce. Kompletnie nie ten poziom

2

@MesQueUnClub96 na pewno musi się rozwijać, serwis bardzo poprawiła więc miejsce w nauce ma. Ale potrzebne są zmiany stylu.

1

@Gaucho kompletnie nie wierze w to. Nie z taka forma atakujacych

0

@MesQueUnClub96 pewnie przechodził ktoś obok tarczy i mu wyjeb. w dupsko. Nie no poprostu nie trafiła w tarcze

0



:) Kolejna, nie wiem może niech prdl sobie łapeczke w kluczowym momencie. Bo źle nie startuja, a wtedy gdy trzeba zrobić swoje, falstarty, 0 itd.

2

@Yamal_Williams Mocno sie zdziwie jak ta Miroslaw nie zdobedzie złota. To bedzie jeszcze wieksze rozczarowanie po Idze.

0

@Katalończyk 99 Że masz wieksza ilośc osób trenujacych sporty? Czyli wiecej talentów itd? A ze leży szkolenie i dzieciaki coraz bardziej w d. maja sport. To inna kwestia

4

I falstart naszych. Coraz ciekawiej na tej Olimpiadzie. 40 mln kraj.
Nasi płyna na ostatnim miejscu :D To sie kur. zmobilizowali :D, zesrali zbroje jak zawsze widze

0

@Zoker Akurat do lekkoatletów nie mozemy miec pretensji zawsze nas najlepiej reprezentuja. My beznadziejnie wygladamy w pozostalych konkurencjach.

0

@Nazio_87 widac ze chyba nie masz pojecia. Ona na medal szans nie ma. Final bedzie gigantycznym sukcesem. Moze 5,6 miejsce

0



Lekkoatleci na mistrzostwach juz w wiekszosci pokazywali ze sa w średniej formie. Ja sie tu nie nastawiam.

0

@szkutnik91 Jestesmy mistrzami negocjacji. Wiedza ze Laporta musi zrobić transfer bo Nico nas olał. Jak zawsze zreszta.

0

@blakkudium co to mają hajsu jak lodu. Nie to co my. Kuźwa 60 rat na Olmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?