tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 czyli wpierw koks, testosteron, a później spowiedź. Jest to patent
0
@TR3YWAY czyli Laporta :)
0
@Krzysztof1987 większość sezonu miał bardzo dobry. Końcówka katastrofa. Wypożyczenie, brać i się nie zastanawiać.
Jeśli ty piszesz Kounde od biedy, gdzie koleś był najlepszym po na mistrzostwach to idź oglądać Barce B, Juvenil czy coś, bo masz dziwne myślenie
1
@NeroTFP1 I z taką formą jedzie się na Olimpiade. Może być i 20-ta. Ważne że bije życiówki, nie mówiąc już o krajowych życiówkach
0
@MessiSuarezNeymar o jest to plan na jakieś mistrzostwa u 21. Jeśli tam widzisz Barce to ok. Ciekawe kiedy większość la bamby pojmie, że nie ma zespołu, nie wiem zerknijcie z 10 lat wstecz, który liczy się w Europie grając juniorami. Dlaczego Hiszpański trener odrzucił dzieci i wziął doświadczonych, nawet mało znanych piłkarzy i zdobył mistrza? W pierwszym składzie dwóch mlokosow, reszta doświadczenie, tu musi iść w parze, ale nie może na 11 piłkarzy być 50% dzieci.
0
@Xxxbarca4ever Kounde tak. Fort, nie wydaje mi się
0
@Xxxbarca4ever w sezonie wyjdzie. To presezon i pierwsze minuty Viniego
0
Powtórkę oglądam i Vini co kręci naszymi dzieciakami. Oj dużo pracy ma Flick
0
@KrwawiaceoczyVEB optymizm panuje
6
@KrwawiaceoczyVEB mnie też to wiecznie irytuje. Trzeba powiedzieć że ma genialne długie podanie. Ale za często głupio ryzykuje
0
@KrwawiaceoczyVEB to transfer i wal Laporty
1
@blaugrana16 a tymczasem asysta plus asysta drugiego stopnia. No ale wiadomo lewy, to trzeba krytykować za to jak oddycha
0
@Faro ja podszywka? :) słyszałem wiele, ale tego nie.
1
@pioz123 no 0-0. Strzały 1-0. Normalnie pozarlismy
2
Patrząc po radarach. To burza ich minęła. I albo zaczną teraz, albo za ok. 1-1,5h idzie dużo grubsza burza
1
@PaPo Tornada to raczej nie te rejony USA.
0
@TR3YWAY po co. No do układanki twojego l4 teamu. Skoro mamy 2 , to wolisz 4 szklanki?
0
@NoswaR Dkladnie, drybling jeszcze ok, cos tam tez potrafi. Ale moim zdaniem to slaby koleś na Betis, a nie LM. Będzie problem jak kogoś nie kupimy
0
Europejczycy jacy zdziwieni :D Burza, deszcze? Yyy no i ?
3
Człowiek zawsze sobie kogoś upatrzy kogo nie chce w klubie, albo sadzi ze jest za slaby. I dla mnie od zawsze jest to Balde. Uważam ze tam musimy kogoś kupić bo jak z nim zostaniemy to średnio widzę skrzydło. Ale pewnie każdy ma kogoś kogo nie ceni.
0
@TR3YWAY naprawdę statystyki nic ci nie mówią? Hisotire l4 tych grajków to kosmos. Na ch. oni nam?
1
@TR3YWAY ty jesteś jakiś patologiczny. Olmo chcesz, Chiese chcesz. Wielbisz się w piłkarzach na wiecznym l4 czy co?
3
Skład Realu juz całkiem całkiem
0
@Pedri16Future Chyba 15-latki wierza w to co tu widza. Ale co tam
0
Nawet nie wiedziałem, że Chinka zgarnęła trenera Coco. Co chłop ja rozwinął.
0
@AFA nie wierze by kupili dwie 9-tki. Gierka agenta pewnie
0
Czyli z Alvarezem to plotka byla
0
@tomek8756 Bałtyk mega ciepły jak na Bałtyk. Dawno tego u nas nie było
1
@lntrowertyk opłaca 10% jego pensji
1
@zadafcb ta ma pecha. :( szkoda bo biała kobieta w finale 100 to wielka sprawa