0

Nawet nie wiedziałem, że Chinka zgarnęła trenera Coco. Co chłop ja rozwinął.


0

@AFA nie wierze by kupili dwie 9-tki. Gierka agenta pewnie

0

Czyli z Alvarezem to plotka byla


0

@tomek8756 Bałtyk mega ciepły jak na Bałtyk. Dawno tego u nas nie było

1

@lntrowertyk opłaca 10% jego pensji

1

@zadafcb ta ma pecha. :( szkoda bo biała kobieta w finale 100 to wielka sprawa

1

@Encore on to tak chorych akcji ma miliony. Nie da się go nie lubić.

0

@KamQiX przed igrzyskami już byli w kiepskiej formie. To nie przypadek ich gra

0

@Cule1234 trzeba liczyć że Kurek sraczki dostanie to się Kur Grbic obudzi

0

Komentarz usunięty

0

@sen lepsi niż my. Bo z ataku no nie da się wygrać ćwierćfinał. Tzn. Zawsze się da, ale nie ma nikogo Grbic za Kurka. A on nawet pół seta dobrze nie umie zagrać.

0

@zadafcb na chatę jadą.

1

Do 10-ciu naszym w setach świetnie szło :)

0

Punkty przy Własnej zagrywce. Włosi 44%!!no takiej statystyki w siatke nie pamiętam. Praktycznie co drugi ich serwis kończą pkt dla siebie a to już 2 sety!!

0

Zawsze porażka ze Słowenia w ćwierćfinale była niespodzianka. Teraz nie będzie, więc chyba w sumie lepiej

0

15-25 to tak trochę mocno wstyd, ja wiem ze w siatke to zaraz Polska może wygrać kolejne sety. Ale watpliwy jest medal Polaków Tak obiektywnie

0

@FCB24 oczywiście że było. Mrozili im gazem do zapalniczek

33

Zamroza Lewego i dopiero odmroza na start sezonu by swiezynka był. Jest to plan


0

@Tridente2015 jak tu 75% składów to piłkarze którzy w sezonie grać nie będą. Proszę cię

2

Mecz o nic. Grają juniorzy z juniorami. Nic nie znaczący mecz, wynik. Nic, zawsze się jaramy przygotowaniami a później w sezonie całkowicie to nie ma znaczenia

0

Komentarz usunięty

2

@tristan87 zdecydowanie też

30

Ten dzień trzeba nazwać dniek upadku klubu. Bo dokładnie od tego momentu są tylko bardzo zle decyzję w klubie.


1

@Messibestplayerintheworld wszystko jest po cichu bo się Kur. Nic nie dzieje. Deco wysłał ofertę i czeka. Negocjator z dupy.

0

Komentarz usunięty

0

@cules100pro to może Laporta niech zadzwoni do Nico jak wielkiemu Deco nie ufają

1

@ShawnC Nie zapomnij ze dowalimy 6 -ciu 18-latkow a później szok, oni błędy robią, nic nie wygrywamy itd.

0

@PatrykBarca Lapcio powiedział i tak ma być. 12 Dresów odchodzi i plotki dziennikarzy są jedne. Laporta wchodzi każdemu w ich robotę.

0

@cules100pro czyli jednak jest wzmocnienie. Roberto wraca

0

@szymekdymek słyszałem ze Ter Steven gra dobrze nogami, dajmy go kur. na 9-tke. Kiedy my się nauczymy by piłkarze grali na swoich najlepszych pozycjach a oni szycie, 10-tka na skrzydło, obrońca na pilota, lewe wahadło na prawe itd. Nigdy nic nie wygrają klejąc skład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?