3

@kiper09 kolejka po nich chłopie ogromna. Wszyscy biegną po kontuzjowanego Fdj który zarabia więcej od Mbappe, wiecznie kontuzjowanego Fatiego i Langleta z pensja równie wysoka jak mbappe

0

@blakkudium przypominam że Brazylia ma 20% ze sprzedaży. A my zapłaciliśmy podobno 30. Więc do amortyzacji daleko.

2

Komentarz usunięty

0

@Kgorecki2500 chyba w lidze Europy.

5

@supraomnes1 a w życiu. My mamy armię dzieci z potencjałem, starego lewusa, blisko emerytury Gundo, średniego TS i pozostałych na l4. Ale też mamy 5, 10tek to będziemy wiecznie szukać przestrzeni.

0

@Rhaan klub przy dłuższych kontuzjach powinien mieć furtki do kupna innych. Do obniżenia pensji, bonusów, inaczej jak z Polskim l4 w 100% płatnym bo i taki mają nieliczni. Na ch. grać jak można leżeć, czekać, kontrakt się skończy i za darmoszke odejść

1

@arasz1819 przypomnij sobie sagę z Leo dokładną kalka, już jest, mam newsa, gadają, negocjuje, Leo mówi tak, blablabla. A później, ja nigdy nie mówilem że on przyjdzie, nie rozumiem czemu tego nie rozumiecie i macie pretensje

0

Komentarz usunięty

2

@Jonyx tylko my to motto że kibicem się jest słyszymy od 2018r. Trochę już długo śmieje się z nas Europa :(

1

@blakkudium podobno ten Doue jest świetny.

3

Komentarz usunięty

2

@xvcWinterSoldier nic ogólnie ostatnio nie funkcjonuje.

0

@FcPortoFan1999 ja też :)

0

@kuz dla nas to i tak za wysokie progi

2

@Messibestplayerintheworld on nie będzie fałszywych informacji wrzucał :))))) wszystko co prdl jest gówno warte. A teraz się wybiela. Dokładnie to samo było z Messim w identyczny sposób się wybielal.

0

@mordini123 ciężko to będzie się oglądać na dole.

1

@Who_you_mam jakie to było pewne że po ostatnim meczu i koziołku ofiarnym wypadną takie gówno newsy dziennikarzy. Co to jest rakowisko. Masakra

0

@ACMaldini3 zawsze i Wszędzie. Neymar. To był przepiękny moment

0

@barca__rządzi może trzeba było nie robić wałów. Am kupuje na kilogramy, Real wydaje. Masz złodziejskie zarządu, pretensje do socios

2

@kuz o ho. Czas na wakacje. Zmęczony.

0

Sprzedać klub w końcu inwestorowi, zostawić większość socios którzy i tak mają wyjebane w ten klub. Skończą się wały kreatywności i debilne pomysły zarzadow. od 20 lat każdy zarząd zamieszany w gówna. Wszyscy z nas łacha dra, wyników nie ma, piłkarzy też. Upadek klubu na ten moment, w rozumieniu upadek opinii o Barcelonie.

2

@agaFCB dlatego się nie nastawiaj. Nie będziesz rozczarowana chociaż.

3

@Remi1899 po pierwsze źródło po drugie pressowac ma cały zespół, a w Barcelonie połowa piłkarzy chodzi po boisku a nie tylko Lewy.

1

@Bogan skończy w Betisie.

0

@barteq a później zdziwieni że Monako nas jedzie

3

@BartqRKO ludzie to rak. Co komentarze na Twitterze pod tym, oczywiście co 3 że imigrant ja jedzie itd. Że mąż zajumal, że ładna czy brzydka, ja prdl.

0

@PatrychoO czyli Leo też twarzą tej porażki i dobrze ze się go pozbyliśmy? Dobrze rozumiem tok myślenia?

3

@Kapitan hawk no nie musisz czekać. Od teraz każdy gol na jego konto. Tak to się żyje w Barcy. Szkoda ze Kur. Nikt Laporty z socios nie rozlicza, a wiecznie piłkarzy

2

@PatrychoO no to już wiemy kto nowym kozłem ofiarnym. Szybko poszło

1

@VeB 1899 mądrze zainwestować :) to się z Barcelona nie łączy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?