0

@cules100pro proszę tu lista adresow by zamknąć dyskusje. Ale odpisywałem że mam legalnie c+ i jak legalnie mam oglądać po za UE? Niech mi Tebas to wtedy wyjaśni.
https://pl.canalplus.com/pomoc/czy-moge-korzystac-za-granica

3

@kaamil1910 pierwsza połowa, zły pressing, zle ustawianie, dużo błędów indywidualnych praktycznie każdego, w sumie jakbyśmy 2-0 mieli w plecy nie powinniśmy mieć pretensji. W drugiej znacznie lepszy presing co przełożyło się na akcje, a po wejściu Pedriego pełna kontrola. Bardzo dużo prostych sytuacji nasi nie wykorzystali by zabić mecz. Reasumując, trochę podobnie do Xaviego ale jednak w drugiej połowie kontrolowali defensywe. Lepszy rywal by nam wprdl po takim meczu, ale skład też jak widać

1

@polcza jeszcze raz napisze. Działa w Unii. Po za nie działa, nawet na stronie masz napisane że nie działa po za Unia.

1

@mordini123 dzięki za wyjaśnienie

0

@kosiarz92 no właśnie też Magiere kojarzę

0

@beter2 oni jak już to go za darmo oddadzą. To są Janusze biznesu.

0

@patrykzmc2000 sport uparcie wrzuca te swoje wysrywy

0

@tristan87 a to legia nie grała jakoś kilka lat temu?

1

@ZygmuntTrzeciFaza z vpn Europa , bez vpn bez szans. Próbowałem na różnych. Zresztą pisałem do c+ i nie zadziała po za UE taka informacja

0

@Eto'o9 R10 zacznijmy coś wygrywać w Europie to też będą chwalić. Na razie jesteśmy pośmiewiskiem raczej niż drużyna która się liczy w Europie i to są fakty.

1

@van Baster no i nawet ten co płaci 79. Zagranica nie obejrzy bo c+ blokuję, vpn również. Nie ma obejścia

0

@ikar34 no patrz City jeszcze nam dopłaci tak bardzo go chcą

58

No to niech mi ci mistrzowie powiedzą. Jestem na wakacjach zagranica. Legalnie wykupiony c+ z wszystkimi gównami. I jak mam zagranica obejrzeć legalnie jak blokują?

1

@Worny wiesz ze przeczytałem tylko pierwsze zdanie, tak mi ciśnienie podniósł że od razu odpisałem :)))

1

@KamQiX po meczu z Valencia co nas w pierwszej połowie objechala, twierdzisz że mamy :) aha. Good Luck w lm

0

@pt9 ja to wręcz czuje się już jak hejter tego dzieciaka

4

To co po wczorajszym meczu widać bardzo dokładnie to:
- cała nasza lewa strona jest beznadziejna. Balde Ferran do wymiany, nie mamy tam nikogo na ławce nawet. To powinien być priorytet zarządu.
- zdrowy Pedri odmienia cały zespół. Daje Większą kontrole, czasem niedokładny, czasem nie strzeli ale trzyma piłkę i daje mozliwosci
- Niech ktoś Kur. W końcu powie TS by przestał wyprowadzać te piłki w tak debilny pomysł. Dwa razy obrońców wystawił. Kiedy on w końcu to zrozumie

0

@sevs może nie zamknęła ale byłoby ciężko

0

@kosmos91 kounde robił robotę. Środek grał źle

1

@Comentateiro najlepszy Christensen :) wchodzi, podaję 4 metry do rywala, następnie go fauluje. Wchodzi do środka pomocy i drepcze po boisku

0

@Pawlusek nie mamy nikogo za niego

2

@AlvaroHanso jest nas dwóch

0

@Mavcin1980 na 6 ostatnich meczy 5 wygranych

1

Mecz ala Xavi.
- Każdy obrońca walczył który będzie robił więcej błędów, - Kounde najmniej błędów , dobry mecz.
- TS musi chodź raz wyprowadzić piłkę tak że rywal ma 100tke
- Pedriemu ktoś zapomniał powiedzieć że może strzelac
- xg 3. W drugiej połowie z 3 setki marnuje każdy napastnik po kolei, bez wyjątku. Każdy miał 100tke :)
- kontuzja mięśniowa kogoś.

PS. Znacznie lepszy pressing w drugiej połowie i to plus

5

@Rhaan znacznie lepszy pressing mamy w drugiej połowie

0

@Ziemny oddycha rękawami to Cassado, Lewy. Pedri świetnie wygląda. Chyba że ty na twarz patrzysz. To nie wiem napisz mu by jakoś się nie pocil tak

1

@Sulimo sędzia? Dzięki niemu gramy w 11

0

@kosmos91 mam nadzieję że w końcu ludzie zrozumieją ze jest słaby.

1

@Who_you_mam słusznie że wpuszcza. Ktoś co piłkę przytrzyma

0

I cyk szklaneczka leci na wakacje. Może ktoś zrozumie że potrzebujemy wzmocnić wahadła. Balde bazuje tylko na sprincie. Co jak widać wiecznie kończy się źle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?