1

@Cygan BRC może i trzeba, ale takiego przepisu nie ma. Ba nawet żółtej nie ma. Sędzia się mocno podkręcił wczoraj. Ogólnie skandaliczne sędziowanie

0

@karolek981 a to wcześniej ja co innego czytałem na Twitterze. Grubo

0

@FCBparasiempre tzn. Symulka była. Ale kartka to parodia

0

@karolek981 ale Araujo jest zarejestrowany. Będzie mógł grać po powrocie, przepisy dają furtkę jak kontuzja trwa 4mce w górę. Więc nie wyrejestrowali go

0

No to teraz mamy pełna pakę, Torre postrach la ligi. Na nich.


1

@Litman myślę że do naszego teamu l4 jak ulał

0

@FabianekMrozek myślę że tak

0

1

@FabianekMrozek no myślę że tego 1 widza odczują. Upadek ich się szykuje

0

@mientusek1407 gdzie w moim wpisie masz że wszystko przegramy?
A co do naszej kadry nie mamy pivotow, defesnywnych jak kto woli, la i wahadel na zmianę. Młodych nie liczę, bo młodzi to nic nie wiemy. Za bramkarza w Realu wszedł inny bramkarz i stracił najmniej goli w lidze, za obrońcę też. Więc sobie poradzili. Kogo dasz na Defensywnego?

4

@Aragorn33 czego po nich się spodziewasz. Zresztą przecież ns2 to skandal Tuska, Merkel, że sprzedali Polskę. To chyba dobrze ze wysadzilismy? Czy jednak nie dobrze?

1

@hugz zarejestrowany bo Araujo kontuzja, czyli znowu zarejestrowany na pół sezonu. Kabaret

2

@Knysz facet prdl jak mu Laporta mówi. Zresztą wrócił z Olmo tylko. Ciekawe dlaczego.

0

@mientusek1407 zobaczymy po wynikach, jak zacznie się tłumaczyć co i kogo mu brakuje.

3

@FCB24 ja bym go na rynku powiesił

1

@bartekvisca no odmienił. Sprzedaje aktywa na przyszłość.

1

@homeins ale ciebie o zdanie nikt nie pytał. Byli tragicznii.

2

@koziar czyli jednak do zarządu się nadajesz skoro tego nie wiedziałeś. Każdy pisał że szklanka ala Pedri. Widocznie do nas pasuje.

0

@Nazio_87 a co szkodzi i sprzedać 49%? Tak funkcjonuje np. Bayern. Klub nadal kibiców. Zostawienie go tylko kibicom to masz efekt

1

@Michael24 potrzebny inwestor, który po pierwsze wyciągnie z długów, po drugie będzie patrzył na macki zarzadow. Od 20 lat wieczne wały.

10

@kaamil1910 przecież to fake z jakiejś grupy na fb

1

Dzieciak wziął 10tke na plecy. To już definitywnie zamyka w tym roku transfer. Odpuście już tego Nico. Temat zamknięty, kasa pusta, zarejestrują tych co mają i może kogoś wypożycza. Cancelo i może ls. Tyle i więcej się nie nastawiajcie.

1

@KacperVEB przez 3/4 sezonu pialisxie z zachwytu. Kur. Jakie to wszystko to chorągiewka. Tak końcówkę miał słaba, ale jeśli da się go wypożyczyć, brać i się nie zastanawiać

2

@MesQueUnClub96 villareal może być groźny

0

@kryhaa z całym szacunkiem ale u23 to nie żaden poziom.

1

@kryhaa nie wiem. Myślę że najwięcej talentów za gruby hajs wychodzi z Francji. Dlatego pytam o fakt a nie swoje biedolejie. Bo na razie to ze szkółki gwiazdy to Gavi, Yamal. Koniec

1

@mientusek1407 najbardziej utalentowana młodzież. To jest fakt oparty o co?

1

@Bilon87 ale przecież on pisze o obecnym stanie. Nie pisze ze juz nigdy walczyć nie będzie. Chodzi o kadrę Barcy, wzmocnienia problemy finansowe, zdrowotne i tyle. Wszystko się może odmienić. Ale to znaczy że nie może nikt być pesymistycznym

0

Mistrz i TOP4:Real, Barca, AM, Villareal
MVP Sezonu:Mbappe
Pichichi:Mbappe
Najlepszy asystent:Vini
Największa niespodzianka:Alvarez
Największe rozczarowanie:Flick
Spadkowicze:espanyol,

1

@Comentateiro dopiero w grudniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?