1

@adi7adi8 no może, nie krytykuje, oceniam obecny stan Igi. No widać że krwawi. Może i lepiej że z Sabalenka w finale nie będzie. Więcej czasu na trening przed US open

2

Iga forma mutant. Od Wimbledonu ostry zjazd. Strasznie nie równa, wręcz oglądanie jej strasznie męczy jak widać, że i ona się męczy. Może i wygra, ale słabiutko to wygląda. Poziom mizerny meczu.

0

@kuz jesteśmy optymistycznie nastawieni. To początek sezonu, będziemy ciężko pracować. Itd.

1

@Trojanek23 Laporta szuka teraz firmy co na 30 lat wykupi obsługę ochronę na stadionie. Wtedy zarejestrują.

0

@Pawel13sz dobrze ze Olmo do Września jest niezbędny. Później zobaczymy go pod koniec października

0

Komentarz usunięty

2

@Xpert77 spróbuj w nowym browarze Gdańskim.

1

@bartekvisca to jakiś Prius dziś będzie

0

Komentarz usunięty

0

@ShawnC ale oni to zrobili. Inigo tak zarejestrowali

0

@Luciano99 Gavi tak

0

@dawid4444 nie będzie

4

@FCB24 nie zabawkę a biznes Laporty. Gwarantuje ci ze to jest deal ustawiony znając grubasa i Curego

0

@Kamiloza91 rozumiem że dla ciebie prawy obrońca to jak każdy inny? Wiesz ze pomoc w rozumieniu że są różni piłkarze w pomocy od Defensywnego ofensywnego itd. A my mamy. Gundo, Pedri, Gavi, Olmo, Fermin jako ofensywni? Każdy z nich jest dokładnie o tym samym profilu. To tak jakby mieć 4- 9tki i powiedzieć że mamy napastników przecież

1

@Ronin47 opala się w Grecji

0

@kamilop no dlatego cały tydzień trenował. W sobotę wstał i jednak nie.

0

Komentarz usunięty

2

@ShawnC olać pomoc, nie ma nikogo. Gramy 7-3

1

@Pawel13sz I z takiej paki, kasy, wygranych, zbudować obecne wielkie g. To trzeba mieć talent

0

Komentarz usunięty

2

Ta nasza pomoc :) Kabaret :) jeszcze bez Gundogana :)

1

@dawidor9 knajpa jest ogromna. Tv mają z 20. Ale dziś c+ nie wiem. Może zadzwoń

1

@dawidor9 nowy browar Gdańsk. Puszczają mecze, ale nie wiem czy Barce

0

@kondzix2115 betis/Sevilla. Tam wyląduje

0

@Luciano99 jeszcze kolor ważny do spodenek. Takie czasy u facetów

0

@Katalończyk 99 Guardiola do trupa nie przyjdzie.

1

@juarez jedyne 6cm :)

0

@D10SLEO a 100 Sławka jak się ma? Serwer znalazłeś?

0

@jacobFCB nawet zgodnie z harmonogramem. A że tyle to trwa postaw szybciej. Chyba że w pół roku już elewacje powinni mieć wylana.

7

@Comentateiro najlepsze że zobacz jak wielbiciele od razu łapią. Atomówka powstaje, cpk też. No ale wiadomo, co Slawus mówi tak jest. Ciekawe jak on spelnilby obietnice domu, dwóch aut itd. Skoro nas nie stać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?