tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci no ale czemu miałby pensji nie brać nie kumam.
1
@adi7adi8 a co się stało?
0
@Deviler Francja sie męczy, ale Belgia jeszcze bardziej. Francja pójdzie dalej
1
@Kondziubarca no i przekonałeś mnie
6
https://x.com/tw_wolfgang/status/1807645649640239202
Jeśli to prawda to tyle z choroby Ziobry. Nie wiedziałem że Ginekolog leczy raka Krtani. Raczej inny właz
0
@JohnnySilverhand tak jakby inna strona skrzydła?
2
O nowe słowo dziennikarskie, Wkrótce :)
0
@ikar34 W któryś czwartek, ale jeszcze nie wiedza w który.
2
@KamQiX słyszałem że Lapcio wpłacił nawet więcej, ma gest poprostu skubaniec
0
@Gall_Anonim ta, w 3 lidze jakoś nie wystarczył
0
@Mazi no ale sprzedając FDJ potrzebujemy kogoś za niego
0
@MiloszFCB1899 chyba Morata jednak
0
Yamal do bazy, po co ryzykować kontuzje
0
@arasz1819 spokojnie Laporta ma plan. Ferrana wskrzesi na lewej stronie zobaczysz. To będzie jego sezon
0
@karolup słabo wyglądał za 9tka. Moim zdaniem to nie jest jego pozycja.
0
@MarFan mamy jeden chodź duży problem. Brak kasy i 1:1 zasady
3
@Damian11 pasuje do nas perfekcyjnie.
0
Jak tu żółtej nie było?
1
Pedri nie może grac za 9-tka, traci wszystko ze swoich walorów. On powinien rozkręcać akcji w środku. Jak gra za wysoko to jest pilnowany
3
Yamalowi brakuje tego gola. Kurde przydałby się
0
@Barca_bwo na pewno nie grac jak środkowy obrońca Hiszpanii. Mial juz z 3 wylewy
3
@misterio on w LL świetnie zawsze broni.
0
@Pedri16Future ja też
1
Swiecicki prdl jak potłuczony. Nie zasłaniał Morata
4
Mecz jakby człowiek Barce oglądał. Niby mają piłkę, skrzydła kombinują, 9 tka sobie człapie, środkowy obrońca ma wylewy, a rywal dwoma podaniami robi kilka groźnych sytuacji. Kalka Barcy
16
Zawsze to samo. Jak to jest ze zawsze odpr. każdemu kto idzie do tego klubu
1
@Hawajczyk a to na tvp sport nie leci?
0
Morata, Fabian zmiana. Fajny mecz, ale Gruzini padną po takim pressingu co grają, nie ma opcji by wytrzymali.
0
@Derean nie zaslanial.
0
@Matheu12 zabiorą Yamala na igrzyska, lepiej nie