tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kinginiesta no artykuły i wszystkie oparte o słowa Agenta, który podbija cene. A wierzenie Curemu patrzac na historie tego pana to jak wiara w Morawieckiego
1
@Arden A słyszałeś jego wypowiedzi? Zganianie tylko na klub troche słabe, Araujo dzien po plotce o BM z forma pion w dół. Jak kocha Barce to przecież BM mówi nie prawda? Moim zdaniem poprzedni kontrakt był słabiutki i mieli coś uzgodnione z podwyżkami, a tu hajsu brak. Do tego w Barcelonie jesteś dobry jak ostatni mecz, jak słabiej od razu ogromny hejt
0
@MOLESTA Cytuje artukuł z głównej strony. Endriu Cury i jego transfery do nas.
"Wśród transferów, przy których współpracował Cury, są Neymar Jr, Paulinho, Arthur i Coutinho; ale także inni, tacy jak: Emerson Royal, Matheus Pereira, Robert Gonçalves, Gabriel Novaes, Igor Gomes, Vitinho, Marlon Santos, Douglas, Gustavo Maia, Henrique i Keirrison. "
Sami sobie dodajcie jaki poziom ma Roque, to zwykły biznes Laporty, jak zawsze z tym agentem.
0
@Reviven Potrzebny jest inwestor co trzyma łapska na zarzadzie. Wtedy Laporta to nawet by nie startował bo by swojej polityki uprawiac nie mógł.
0
@Reviven cały Laporta jak zawsze. Real Brazylijczyk ja też muszę. Zawsze tak było i będzie do czasu kiedy będzie zarządzał bez kontroli. A socios to żadna kontrola
0
@Kinginiesta no no, ale słyszałeś że go chcą czy Curego tylko?
0
@Reviven oczywiście że narzeka, było w połowie sezonu że jest zły że nie gra i szukają mu wypożyczenia.
0
@Montjuic no bo tam i na Węgrzech jest wpływ Rosji i to są fakty.
0
@jedrek7000 kontuzja
0
@JordiAlbion a nie lepiej by grał? Czy Silva nie jest do zastąpienia?
@Maker0 Z Barcelony odchodza młodzi bo kolejni trenerzy z nich rezygnuja, nigdzie kazdy ktory odszedl nie zrobil kariery od czasów Valverde. Pep rezygnuje z dzieciaka co robi furorę, usprawiedliwiony, trenerzy Barcy - jechani bez trzymanki. Barca jak zwykle obiektywna
3
@Danny Gaucho Pep postawił na niego w koncu w SP z Sevilla, wygrał mu ten mecz i co zrobil, sprzedał, powód. Wrócił Silva
1
@Emhyr Ale co mieliśmy zrobić. Wyjść z flagami czy o ch. chodzi?
2
@Kgorecki2500 w dobie AI, wpisać zaproponuj nowe logo co ma zawierać coś tam coś tam. I za friko. No ale wiadomo
1
@arasz1819 może tak być, że teraz nakręcają.
0
"Z kolei minister Matúš Šutaj Eštok poinformował, że stan premiera jest ciężki, ale stabilny." tak że sami ministrowie chyba nie wiedzą
0
@Barcanajlepszyteam no na Twitterze czytałem, że wypowiadał się że jest wysokie ryzyko zamachu na wysoce ranga polityka. Zaraz poszukam. Cytat
"Media w Słowacji przypominają, że tuż po wyborach Fico sugerował, iż jeden z polityków może paść ofiarą zamachu. Odnosił się wówczas do nienawistnych komentarzy kierowanych pod adresem polityków obozu rządzącego. Jak stwierdził, sytuacja "może przerodzić się w zabójstwo jednego z czołowych polityków rządu". - Nie przesadzam o milimetr - mówił. "
0
@draxidox źródło BOOP
"Świat influencerów w jednym miejscu - YouTube, Twitch, TikTok oraz gry."
Nie wiem jak napiszą ze będziecie musieć stringi w weekendy nosić to też łykniecie wszystko?
3
@Arden tu pewnie ranga samego operowanego swoje robi. Lekarzom nie zazdroszczę
1
@HighestInTheRoom no tak to jest w t m świecie. Jak polityka wjeżdża za grubo, to nie mają niektórzy dystansu do świata. Nic nie zrobisz. Oby chłop wyszedł z tego. Ale ciekawe że on mówił że jest ryzyko zamachu i tak łatwo koleś 3 kule mu władował, oj bardzo słabo o służbach to świadczy
@MesQueUnClub96 no nie umiem ci powiedzieć. Skoro teraz jest konferencja samego szpitala to trzeba wierzyć szpitalowi.
0
@HighestInTheRoom kto?
7
"Operacja premiera Słowacji udała się - podaje tamtejsza telewizja TA3. Polityk został postrzelony po posiedzeniu wyjazdowym rządu w Handlovej. Z informacji telewizji wynika, że jego stan po zabiegu jest stabilny, i że komunikuje się z lekarzami ze szpitala w Bańskiej Bystrzycy, gdzie został przetransportowany po zamachu.' Będzie żył.
1
@Arden piłkarz jednego sezonu. Odejdzie i tyle o nim słyszeliśmy
0
Cury = wał. Wszyscy to wiedzą. Ale oczywiście Xavi winny
0
@97ketrab no no z 2 na 6. I jep 200%
0
@icon3520 Dlaczego Torres nie jest? Do kontuzji grał bardzo dobrze. Dla mnie ten dzieciak powinien byc w Barcy B.
0
@barteq Jest takim pytem zawodnika ze pilki przyjac nie potrafi. To fakt, inny. Mamy kompletnie inne myslenie o prowadzeniu zespołu. Widziałeś w składzie u Artety, Ancelottiego, Pepie itd dzieci? Musza grac bo dzieci ?
0
@NeroTFP1 Xavi Oriola miał na 7 miejscu - OSTATNIM JAKO PIVOT. Wiec nie mow ze go chciał, dostał najbiedniejsza wersje jaka mógł, ba jedyna.
1
@Arden Po co, a no cofnij sie w przeszłości do działań Laporta Cury, Cury - Barcelona. Cos czuje że on nie był wyborem sztabu szkoleniowego, a wręcz jestem pewien.
2
No i szczerze i konkretnie, co ma on grac bo młody? Sa lepsi wybiera lepszych, dla mnie ok. Dla środowiska Barcy w tym La bamby nie, bo wiadomo, jak młody to jaranie sie na całego. Sagi z takimi piłkarzami w Barcy to normalne. Ostatnia Torre rok temu
1
@alone49 On wroci w pazdzierniku nie grajac w pilke rok. Wiec forma to moze wroci ale w 2025