tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bari_94 a za nich kto?
0
@RivaldoVitorBorba serwis, jak jest średnio, to Iga nerwowa
0
@Alex1995 Iga trochę nerwowa, z wiadomego względu, serwis przewagi jej nie daje.
1
@adi7adi8 no Kerber to Kerber. Grać potrafi, na ranking nie ma co patrzeć
0
@lntrowertyk no jak, Pene brać, wielki bramkarz z La Masi. DNA ma nasze
0
@maroon pewnie mają to w dupie.
0
@jacobFCB no tak i dlatego codziennie wrzucają fotki Z dziećmi i jak się całują, przytulają, lofkaja czy jak to się internetowo pisze itd. Ważny PR. Co was to ludzie obchodzi, może ten Hiszpan to gej? A może Lewy tak lubi.
1
@Rl9k1nG was ta Anka bardziej męczy niż lewego. Niesamowicie dziwne zjawisko
3
@blakkudium że wy się dajecie rok w rok wkręcać w sagi tych samych szmaciakow dziennikarskich.
2
@Foton co ty znowu za aferę kręcisz
0
Barca jak wszystko wygra do końca to będzie mieć 85pkt, rok temu dałoby to majstra i tylko 3 pkt mniej :) Pytanie czy ten sezon tak słaby czy poprzedni u rywali tak słaby
0
@MOLESTA nie kumam, to do pierwszego zespołu dzieciaki chcemy, a w drugiej lidze już nie?
0
@marcin62 no i Izrael tego nie rozumie. Pepki świata, kłaniać się przed nimi. Antysemici
0
@maroon spoko szejker zrobi tak że postawia, albo inny klub wypożyczenie albo rezerwy. Daje 1% szans
0
@DonCarletto tak, skoro z Bm sobie poradzili który jest w półfinale lm, to czemu ma nie być oczekiwań co do występów w Europie?
0
@Faro ważne jak to Marquez powiedział, że dna zachowane. Nie ma nic ważniejszego, nawet porażki, najważniejsze grać zawsze to samo w innym świecie
0
@Amidamaru spokojnie temat Neya wróci :) po prostu kajeciku sportu i MD jest wpisane ze dopiero później.
1
@DonCarletto ale ja nie neguje tego co zrobił, bo to kosmos, tym bardziej że świetnie ich się ogląda. Ale weryfikacja przychodzi gdy oczekiwania rosną, a będą rosły
0
@FcPortoFan1999 proste. Pkt klubow ekstraklasy od 3-7
1
@TR3YWAY Dajmy mu chwilę, po jednym sezonie ocenianie, wiem że to lubicie, ale nie jednego to wyjaśniało później.
1
Czyli w najlepszym okienku telewizyjnym w Hiszpanii. Meczem kolejki jest Betis - Almeria :) Co Laporta słaby jest w tym Madrycie że teraz mecze dają w poniedziałki, traci na tym sam klub, bo wiadomo że na mecze chodzą też turyści, do tego poniedziałek, dzień pracy Hiszpanow. Masakra
0
@FcPortoFan1999 w Krakowie tez. Wisła obecnie po za nawet barażami do Ekstraklasy :D
0
Ale patologia :)
0
Haha, ten Lech niezła komedie daje :DDDD Dawno się tak nie bawiłem, @FcPortoFan1999 cofam krytyke ekstraklasy. To może być dobrze spędzone 1,5h
0
No Marciniak jak z Baru nie korzystał tak juz 2 :D
0
@Stinger_ spoko, będzie odwrotnie
0
Hm, jem sobie czekoladę białą z Lidelka, High Protein - 30g Białka. Nawet dobra, czytam sobie z tyłu skład, makro itd.
A tu napis. " Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający. " No po czekoladzie się nie spodziewałem.
2
@Pawlak1992 dochodzą kontuzje itd. Mega głupota
1
@tristan87 swoje zarobiła z dużą górka, gwarantuje. Akurat PiS sowicie płacił swoim.
0
@Kozinho. No tak, on winien po 4 miesiącach :) to jak ludzie są głupi to aż zabawne.