tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden Cnhyba raczej taktyka 90% posiadani pilki i meczenia buły. Nie zdecydowane nie. Styl który ty piszesz to nie zespoły lucho
0
@P33ck Dlaczego Klopp miałby nie przyjść?
1
@Arden lucho ja tu nie chce. Nie lubię jego stylu gry.
0
@DonVincenzo niestety tego nikt nie rozumie. Samego mnie Xavi wkurw. Ale nie ma na rynku nikogo. Nie Flick dla mnie to niewiadoma a kontrakt 3 lata
0
Komentarz usunięty
7
@Popitek12 technicznie to Roque to placek.
1
Ale to Leverkusen jest pewne siebie. Nie mają największego posiadania piłki, strzałów itd. Ale generują konkretne okazję i są zdyscyplinowani w defensywie całym zespołem. Całkowite zaprzeczenie DNA Barcy. U nas to wieczne prdl o posiadaniu piłki, Real od dawna ma w dupie posiadanie piłki, mają bardzo mocna pomoc oraz dyscyplinę defensywna. I czekają cierpliwie na swoje kontry.
0
@PatrykBarca no i można powiedzieć że ta decyzja pozbawiła meczu rywalizacji. Mocno wkurzylbym się gdybym był kibicem legii
0
@PatrykBarca tu nie powinno być czerwonej kartki
1
Ta czerwona dla legii to mocno naciągnięta. Dupa go sfaulowal i czerwień.
7
@blakkudium oni się nie podniosą po tym. Za tydzień wyjdą na mecz z taktyka, muszę zagrać dobrze bo dzień wolny mi zabierze. Wszyscy od razu będą wiedzieć jak grać. Np taki Cancelo od razu się obudzi.
1
@blakkudium kupić ok, wypożyczyć, nie. Grupa City stać ich
2
@Kapitan hawk pfff gdyby nie Negreira to by Leo nawet bramki nie strzelił
0
@FcPortoFan1999 cizys, czyli muszę odpalić. A drzemkę zaczynałem
1
@Trojanek23 z nim to kilka lat wojna była. Tylko czychal aż Leo nie trafi, albo nie poda, albo nie wygramy. Od razu na całego wina Leo, wszyscy blokowani przez niego itd...
0
@FcPortoFan1999 no to nie napiszesz. Będzie soczyste 0-0, a w oddali zaczniesz usłyszeć ptaki. Tyle się będzie działo. Plus maaaarian poddaj kurrrrw
0
@abram3k przecież na godzinę przed meczem pisaliście, ba ani jednego nie nie widziałem, że jako zmiennik się przyda, co się stanęło?
0
@Albatros no 4pkt przewagi a zostały 4 mecze to duże prawdopodobieństwo. I jak to w tym sezonie, szło dobrze i się zesrało
0
@FcPortoFan1999 Daj znać jak ktoś kopnie w bramkę to sobie cofnę na c+ online te wybitna akcje.
0
@dge21 wczoraj Cubarsi udowodnił ze talent większy, ale czy lepszy gorszy byłby Inigo?
0
@dge21 tu chodzi o to by młodych wprowadzać do zespołu, a nie po dwóch dobrych meczach robić z nich piłkarzy 11-tki.
Cubarsi jest tego przykładem, grał świetnie, reprezentacja wielbłąd, u nas później z każdym meczem co raz słabiej. Wczoraj w 3 bramkach uczestniczył. I grzanie go dalej powoduje że psychicznie młodziak siada.
Do tego dochodzi orgazmy kibiców gdy jakikolwiek młody piłkarz ze szkółki dobrze poda. Presja jest z kosmosu na nich
1
@Aragorn33 nie za bardzo rozumiem po co z nimi walczysz. Tam już grafolodzy, pismo to samo:) co zwolennik nawet tej drugiej strony wyśmiał Stanowski. Źle wypełnione bo lokalizacji nie wpisali, Policjantki takiej nie ma, bo jak twierdzą no nie ma, a kto to napisał, no a konto na Twitterze, a kto to, a Ch. Wie.
Reasumujac:
- pijany, godzinę później wytrzeźwiał, pewnie ćpa
- kwit z alkomatu, podrobiony i to szerloki stwierdziły że sam Kwierwinski podrobil, nawet pieczątkę pobiegł wyrobić.
- funkcjonariuszka widmo, nie wiem może powinna na Facebooku potwierdzić że żyje.
Na wszystko będzie kontrargument.
Tylko co z tego? Obajtek wali 1,5mld i tu problemu nie ma
Morawiecki który 5 lat prdl na Węgry i Orbana, 3 mce po już przyjaciel. Samoloty kupione z Korei nie latają, helikoptery też, zadłużenie kraju w kosmosie, zrozumiałabym czepianie się bierności Tuska w rzadzeniu, ale tu chodzi o to, patrz patrz patrz, polityk kradnie, polityk pije, a na naszych mówili.
Ludzie Kur. Każdy polityk to pijak i złodziej. Może wam będzie łatwiej wtedy. 30 lat widzę scenę polityczna i zawsze tak było, a rządzili wszyscy. Mamy znacznie większe problemy niż pijany lub nie minister.
0
@MesQueUnClub96 no bo tak jest talenty Ney to był kosmita
0
@FcPortoFan1999 no my po 2-1 mieliśmy tyle prostych okazji by zabić, ale zmarnowali 4. To napisałem zaraz nam Girona w nagrodę wprdl
1
@Hindus zwolnią kucharza i ochroniarza. PS. Obie osoby nie są z rodziny Laporty. Odpowiedź socios? Mamy to w dupie
0
@Gaucho no Cubarsi wczoraj pokazał ten swój talent. Nie bez kozery właśnie trenerzy których wymieniłeś wprowadzają dzieci powoli, a nie 3 świetne mecze i on podstawowy gracz.
0
@kubs23 jakiego cyklu?
8
Panowie wszystko jest dobrze, damy radę, bez superpucharu to jakieś 6baniek tylko, wystarcza dwa zgrupowania na grenlandii, wyspie Salomona, albo zagramy dla księstwa Jordanskiego i kasa odrobiona.
0
@MesQueUnClub96 moglo tak być
0
@DonCarletto a kto mówi o sprzedaży całego klubu. 49% dla inwestora to nie zabranie zarządzania socios. Czytaj ze zrozumieniem