0

@AlwaysBlaugrana tak, spokojnie chłopak wróci

7

Oj Rafa fizycznie słabo. Szkoda, ale z tego nic nie będzie. Peselu nie oszukasz. Myślę że RG to za ciężki temat dla niego.

0

@barcelonaLM jak ich by wykluczyli to się przyprdl że Bandera jest. Jak Bandere wyjeb. To powiecie ze Pastyny nie ma, że Australia jest. A na końcu że to pokaz pedałów. Skrajnośc prawicowa, narodowosciowa i skrajność lewicowa jest siebie warta, a hipokryzja to normalne. Patrz twoje jęki o atom. Atom budowany zgodnie z harmonogramem Pisu, ale jeszcze go nie ma więc trzeba się przyp. I nic tego nie zmieni w twoim myśleniu

0

@barcelonaLM nigdzie nikt nie potwierdził ze Izrael ma coś wspólnego z wykluczeniem Holandii. Ale wiadomo, tak musi być na bank. Skrajność to choroba, w obie strony

0

Jaki komentator, on cały czas gada :)

0

@mekston szkoda ze z Realem nie poszło.

2

Ale świetna akcja :)

1

Świetna akcja Hubiego. No ale wiadomo Hubert dla La Bamby to on karierę powinien zakończyć

1

@MichuZ44 rok przerwy, styl gdy. Myślę że wpłynie na 100%

0

@clyde znowu gdzieś piszą że nie ma to nic wspólnego z Izraelem. Podobno zaatakował pracownika, a to w Szwecji jest.

0

@clyde za co dyskwalifikacja?

1

@adi7adi8 no i się odblokowała i poszło. Pracować cały czas nad serwisem, a Iga wszystkie możliwe rekordy pobije

1

@MesQueUnClub96 Jest, Iga wpadła w swoje problemy w baniaku. Pytanie czy wyjdzie. Tego nie wie nikt

2

@adi7adi8 I to jest coś nad czym trener chyba wpływu nie ma. Miesiączka Igi, odpala hormon i wszystko robi nie tak jak zazwyczaj

0

@Soetie tak każdy.

1

@adi7adi8 jo się podkręciła, a to zazwyczaj źle się kończy.

0

U Igi w drugim secie całkowicie zdechł pierwszy serwis i od razu widać ogromne problemy. Ciekawe co się stało. Chodź to tylko 1 podanie na razie, do odrobienia

0

@Kgorecki2500 zgadzam się, ale dlaczego Rosja to Wojna, a Izrael to nie wojna a ludobójstwo? Czy oba tematy to nie wojna? Albo oba ludobójstwo?

0

@Soetie powiedziałem przeczytaj opinie redakcji. Staytsyki z sofa tylko do potwierdzenia, ale oczywiście tylko jedno doczytałeś

0

@fearguz to poczytaj oceny redakcji, odpal sofascore bo oczywiście na gębę nie uwierzycie. Macie manię dzieciaków.

0

@626 no no Fort jedna dobra połowa, wielki talent.

0

Sprzedać jeśli ktoś chce sporo dać, w co wątpię. Tylko katalonia ma wielkie wyobrażenia co do takich Balde.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@Culer9002 ale już oceny czy był spalony nie dali. Przestańcie się nakręcać. Nic się zrobić nie da. Real trzeba pokonać, a tego oczywiście kolejni nie zrobili. Życie, sezon jest nasza katastrofa na każdym polu.

1



Spalony moim zdaniem

0

@Bulbulator raczej nieudolność psg niż obrona Borusi

0

@pepulinho przecież ta Borusia wczoraj to z 5 powinna przyjąć. Finał to formalność.

0

@Gaucho no tak, szukaj tych gównianych zamienników by racji nie przyznać. Dalej trzepcie do dzieciaków, nic nie wygramy. Cofnijcie się z 5 lm i popatrzcie na składy. Znajdźcie tam nastolatków. I kto strzelał decydujące gole.

1

Joselu. Takich zamienników się bierze, doświadczonych, a nie dzieci. Luk robił robotę, ale Barca ma manię wiecznego prdl o dzieciach. A właśnie nam brakuje takich piłkarzy

0

Zaraz karny dla Realu spokojnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?