1

@arasz1819 to tak jak wywracanie stolików jednej partii. Nie o to im chodziło

0

@Emhyr Brzeczek jednak mial nadal nasze najlepsze pokolenie. Probierz klei z tego co ma i z emerytów. Od czasów Brzeczka przestałem oglądać Polska reprezentacje

0

@Emhyr Ciekawa jaka jest instrukcja w sytuacji zagrożenia jądrowego. Bo schronów u nas ni ma. Nie wiem, proszę w trybie pilnym wydymać stara bo nic juz ciebie nie uratuje?

0

@Foton Jak nie jestem wierzący tak ten ksiądz był naprawdę świetnym człowiekiem. Nie oceniał, nie wymuszał, chciał zawsze wszystkim pomóc. Świetny film, ale jest sporo na YouTube jego wywiadów, wystąpień. Zajeb. koleś

1

@arasz1819 uważaj byś tam tych dropsow nie przedawkował. Tzn nie w wielki tydzień, później to tam Ch.

2

@MOLESTA idziesz do odpowiedniego księdza, koperta i rozgrzeszony

0

@tomek8756 u Niemców kupują. Zdrajcy

0

@BorzyKrzys jak paliwo poszło na akcyzie 2. Stycznia to wina Tuska. Ale jak po 3 miesiącach spada inflacja, wielki pis. I tak się to kręci. Jedni na drugich.

0

@Toretto a w życiu, dlaczego masz mieć lepiej niż my. Do roboty :)

3

Dla sportu to istnieje nic co sami piłkarze mówią. Siada dziennikarz na kiblu dzień po wypowiedziach piłkarza i mówi, a napisze sobie jak jest całkowicie inaczej. Prdl szmaciak

0

@FcPortoFan1999 No bo jestes fanatykiem :D to mie to samo :P

0

@MesQueUnClub96 gwraantuje ci , że to nie problem. Jak bedzie średni sezon sam odejdzie.

0

@Calzone Myslisz że Świerszcze kiedyś beda jeść?

0



Real Madryt za rok. Oby to Leverkusen było jego wpadką, bo graja swietna piłke i jak to przełozy na RM to bedzie problem

3

@KichuBlaugrana 100g białka, dalej nie czytam.
Sam sobie odpowiedziałeś.
Policz ile Kalorii potrzebujesz, zwieksz białko i wegiel jak chcesz przytyć.
Polecam darmowa apke Fitatu, wpisujesz ile chcesz wazyc i policzy tobie makro i kalorie. Ważne licz dziennie jak jesz, nie na zasadzie jem mysle dobrze, duzo, i zdrowo. Licz do czasu az złapiesz nawyki
Ozil wrzuca teścia zapewne nie wierz w cuda :D

Sugeruje raz wykupic sobie kogos kto sie zna i zrobi ci bilans na diecie i trening, zrozumiesz i sam później ułożysz. Do nauki polecam Szymonmoszny.pl
https://trenujdobrze.pl/o-mnie/

0

@Greenalley To co on gada jest bzdurne. Sami podpisali kontrakt, a to że teraz ktoś jak podpisuje kontrakt i ma wiecej to kompletnie inna kwestia. No to po co podpisuja na 10lat? Lapcio szuka szybkiego wpływu jednorazowego, bo dźwignia sie poprzednia nie uruchomiła, a oni poreczenie jako zarzad dali.

2

@GeneralXavi ty na poważnie?

3

@macio_944 wyjdą po meczu z psg powiedzą. Wszystko zgodnie z planem co się czepiacie :)

1

"Capdevila donosi, że Xavi i jego sztab zakładali, że szczyt formy nadejdzie w okresie lutowo-marcowym."

Czyli po ptakach, po formie. :D

3

@Emhyr Były ale nie zawsze. Duzo plotek tez wrzucał.

0

@Cule1234 Bo kasy nie ma na nowy sztab. Wygodnie w tym sezonie by Xavi jeszcze został, a za rok gdy bedzie łatwiej z pensjami, zejda wszystkie zaległe juz to zatrudnic nowy sztab.

0

@Arden a to nie 85% głosowało na Putina :D

1

@matirix20 dobry początek. Później średnio

0

@barcelonaLM U Igi bym coś zmienił w sztabie. Nie, że zwalniał Wiktorowskiego, ale może warto drugiego trenera do sztabu dodać.

1



I to sa problemy.

0

@Rewolucja123 ogólnie zagrał bardzo słabo. Carvahal to go schował niczym Araujo. A później miał problem z każdym piłkarzem koloru skóry innego niż on sam.

0

@jakub1906 A ja mysle ze jak przyjdzie Mbappe ,to może Vini odejść. Jego to nie trawią już nawet w Madrycie.

0

@Dankho94isback Szczerze sam chciałem by go zdjęli, ale grał tak swietnie, że nie dziwie sie ze go trzymali na boisku

2

@Kidd Mysle, że tak. Lewy już cos gadał ogólnie przed końcem eliminacji. Mysle ze gdyby wczoraj odpadli to Lewy zakończylby gre dla repry

1

@maroon Ktoś ci konto ukradł?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?