2

@PatrychoO paradoksalnie najgroźniejszy jest u nich Dembele

0

Widzę ze pogodynka robi 01.04. W 3miescie w środę 2 stopnie i śnieg :D Ja prdl

1

Dobrze się Dembele ogląda, dalej ma to debilne wykończenie, ale jest zdecydowanie najgroźniejszy w PSG. Mbappe chłopa nie ma, nie chce mu się.

1

Trzeba zerknąć jak gra PSG. Oceni człowiek jakie szanse.
Dembele dwa razy bardziej dynamiczny niż w Barcy to tak po pierwszej akcji oczywiście

0

Chyba wiadomo dlaczego Torre nie grał u nas. I nie nie Xavi go zepsuł.

1

@MesQueUnClub96 Myśle ze dotrwają.

0

@Pablit widocznie nas na tego flicka nie stać.

3

@Kondziubarca On ma chyba z 8 netto. Nigdzie tylu nie dostanie, będzie z nim problem

0

@TR3YWAY na czym polega lewactwo w Barcelonie. Bo byłem tam kilkukrotnie i chyba nie wiem co to znaczy.

0

@FcPortoFan1999 tak jak w sumie ty możesz w ten dzień odpuścić la bambe. To wolny kraj od religii również

0

@FcPortoFan1999 ateistow może? Czy wszyscy mają zamknąć się w domu bo ty masz święto?

0

@Gall Fermin kolejny mecz jest najsłabszy na boisku. Jedyne co daje to biega, tylko jak się zmęczy to i bieganie już nic nie daje. Jako zmiennik sobie może grać, ale pomoc wygląda najsłabiej u nas bez tych panów co wymieniłeś.

0

@draxidox jak nie kochać internetu

5

@Aragorn33 No właśnie. Dokładnie to samo jest z anulowanymi naszymi bramkami, a uznanymi bramkami RM w sytuacji gdy piłkarz brał udział w akcji lub nie. Jakoś dziwnie zawsze inaczej w obie strony

0

@Gall Piszesz o Ferminie?

0

@Arden Rybus może spać spokojnie ma więcej niż 30 lat

1

@kanver_ Niby co wczoraj wyglądało lepiej?

0

@MesQueUnClub_87 No nic cierpliwie poczekam aż po mnie przyjadą.

1

@Klimach fan zaraz usłyszymy o przeciążeniu mięśniowym i cyk 3 tygodnie wolnego

2

@tadzik447 Jeszcze zawału dostanie.

3

Komentarz usunięty

0

@Encore a te umiejętności czym się objawiają?

0

@Emhyr może to ze mieliśmy 1 celny strzał po czerwonej kartce? Prawie 60 minut? Ogólnie dobrze graliśmy uważasz?

0



Aha

6

To pokazuje jaka bida jest z kasa. Nie maja kompletnie siana na nikogo nowego.

0

@Roobo No to optymista jesteś

0

@jedrek7000 jeszcze napisz ze go psuja. Na razie Roque to jedyne co umie to biegać

4

@jedrek7000 Ale to ze przerwa teraz 11 dni to juz nie napiszesz?

0

@karol130197 Wrócili, kalka jak po każdej przerwie. Jakby ktoś im kur. umiejętności na tych reprezentacjach zabierał

0

@Pedri16Future oni powinni zostać zjeb. za cały występ bo takie PSG to nas rozjedzie z takim gownianym graniem. Bez wyjątku dziś każdy źle. Może Gundo swoje porostu zrobił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?