0

@Comentateiro Popcorn w twoim kinie sprzedaja w opcji mięsnej?

2

@clyde Mam drugie konto ale tylko pod oszczednosciowe w ING, apka całkiem spoko, ale jednak przyzwyczajenie z Mbankiem długie. Musze sobie w wolnej chwili poczytać jak to w ING jest z opłatami za bliki, karty, platnosci zagranica itd.

1

@Forsyth Z NBP? Wyslales tweet Kolombo z twittera. To ja tobie wysłałem info co wpływa na zyski, straty NBP oraz czym sie zajmuja. Nic w temacie NBP nie wyslales oprocz tweeta jakiegoś zioma z X. :) Kabaret

22

Mbank tylko potwierdził mi, że czas odejść po 20 latach posiadania u nich konta. Kurde równe 20 lat właśnie pykło.
Nie dość ze po bandzie jada z opłatami z blikiem i bankomatami, to jeszcze to.


3

@Forsyth Jak zwykle po przecinku juz nic nie przexzytałeś. Troche jak z NBP i tym, że jedyne czym sie zajmuje to kupnem i sprzedaza walut. Szkoda mi czasu na ciebie.

1

@Forsyth "Od 2016 r. jest założycielem, współwłaścicielem i prezesem Shumee SA (platforma commerce). Szymon Midera to ekspert z obszaru bankowości, e-commerce oraz inkubacji i akceleracji start-upów. Prywatnie "biegacz długodystansowy, pasjonat muzyki i szczęśliwy tata czterech córek".

Przez osiem lat, do czerwca 2016 r. pełnił funkcję prezesa i wiceprezesa Banku Pocztowego. Wcześniej przez 7 lat związany był z mBankiem.

Jest absolwentem międzynarodowych stosunków gospodarczych i politycznych Uniwersytetu Łódzkiego i Advanced Management Programme w INSEAD w Fontainebleau. Ukończył również Executive MBA Program na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zorganizowany przy współpracy z Towson University oraz Robert H. Smith School of Business."

Nie jest Ojcem, matka, stryjem, bratem nikogo z polityków.

0

@Zoker Przecież my zawsze graliśmy z taka 9-tka. Właśnie bardzo dobrze do nas pasuje vs Foden, który nie jest skrzydłowym i nie jest 9-tka.

0

@Blanco16 nie ma nikogo kto zbliżył się chociaż do Leo. Yamal też się nie zbliży

1

@adi7adi8 no brak intensywności, siły u Igi to tak jakby ja wyłączyć. Ciekawe bo w poprzednich latach miała wahania formy ale fizycznie zawsze kozak.

3



I jep przyznanie się terrorystów, że zlecenie poszło od UA wspólnie z Ameryką.

2

@Vampir707 a pkt 2 i 5? z ciekawości pytam

0

@FCB_dimiC nie ważne, cyc dobry

4

@TR3YWAY Dobre te cycki sobie zrobiła.

0

@Forsyth nie odpowiedziałeś co ze strata za pierwsze 7 miesiecy?

Tu poczytaj, tak wiem tvn24 pewnie parzy, ale NBP to nie tylko waluty. Zyski ma nie tylko z walut czy tez straty. Kompletna bzdura to co ty powielasz.
https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/zysk-lub-strata-nbp-skad-w-co-inwestuje-bank-centralny-na-czym-zarabia-st6961111

0

@Forsyth Kto to jest ten Kolumb? Ekonomista? Rozumiem ze NBP kupiło całe rezerwy po 4.70 za Dolca, dlatego strata prawda? Do tego pisze ze głównie w Euro i Dolar tzn ile? Skoro w pół roku juz strata była o 0,20 to czemu nie prognozowano straty tylko zysk?

2

@Forsyth Kompletna bzdura. Rok 2023 zaczął sie z kursem 4.67 czyli idac tym torem myślenia do Sierpnia 2023 Euro spadło do 4,47. Czyli juz była 0,20gr i straty w Miliardach. A prognoza o 6 miliardach do przodu? To gdzie strata z pierwszego półrocza?

5

Czeszka wygrała 94pkt z czego Iga błędem oddala jej 52.:) to jakaś patologia :)

2

Podsumowanie tego meczu to ostatnie dwa gemy. Iga przegrała 7 piłek pod rząd, by wygrać 5.

3

Kur. Cud. Nie wiem jak ona ten gem wygrała

0

Zapowiada się pierwszy set

1

I co zamknie to?

1

@michal26 obrzydliwy mecz

1

@michal26 chyba nawet 52 były takie piłki

0

@Aragorn33 i co z tego jak na stojąco Iga z 4 piłek 3 piłki wyjeb.

4

Jest przełamanie. Normalnie bym powiedział będzie z górki ale nie dziś

2

@michal26 ona ten mecz gra sama ze sobą.

1

@adi7adi8 może i wkurzona, ale Czeszka swoje robi i w sumie to ona ma przewagę

1

@michal26 miesiączka w rozumieniu że się tak zachowuje, himeryczna :)

1

@adi7adi8 może nie że piach. Ale gra swoje, przebija. To Iga na miesiączce co u kobiet częste, ale dawno u Igi nie widziałem, no w sumie AO właśnie z Czeszka tal wyglądało

0

Jakiś cud docisnela. Ale Czeszka jest wyraźnie podłączona do meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?