0

Gratki! Ja się wybieram już od roku na to prawko i coś nie mogę się zebrać :D

0

Prawda jest taka że w realu niczymy nie zabłysnoł.

0

Hahahaha z jego dynamiką to Brożek bez formy by z niego wiatrak robił :D

3

Liże dupsko bo pewnie kasa się kończy i ma nadzieję na stołek w Madrycie,a tak poza tym to mógł spierdalać do faszystowskiego klubiku rok wcześniej,aa zapomniałem że to dzięki Barcy zaistniał na świecie.

0

Bo Barca w przeciwieństwie do espanyolu gra na wszystkich frontach do samego końca :D to jest oczywiste że lepiej dać pograć rezerwowym którzy i tak pewnie ich rozniosą niż przemęczać najbardziej eksploatowanych zawodnikow.

0

Ronaldo haha to żes dał,za trzy bramki z wolfsburgiem? :p

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Messi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6

Co ten Mallenco odpierdala!!

7

Od razu przypomniał mi się uraz Rafinhy :( Niedobrze

0

Obawiam się że to może być coś poważnego :(

6

Nie wyobrażam sobie jak można porównywać te pogody :D Słoneczko świeci,cieplutko,ubrany w koszulke i spodenki nic tylko czerpać energię z naszej gwiazdy :p

4

Według mnie artykuł z dupy.

0

Nie byłbym tego taki pewnien :D

0

Coś wspaniałego ten mecz :D

0

Jak dla mnie super.

0

Ale nam nawciskali w 11 minut :/ Nadzieja na pkt nie umarła :)

0

zapoda ktoś streama,może być kiepska jakość.

0

Może to pupil Kim Dzong Una :D

1

Dlatego oglądam po rosyjsku :D Po tym jak uznał cr-a za najlepszego na świecie nie wytrzymałem tego absurdu :D

0

Jak dzisiaj znowu w dogrywce wygrają to chyba sztuke w lapka wyjebię.

2

Panenka :D

3

hahahahaha kurwa,kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą,świat jest huja wart :D

0

Też mnie to wkurza :D Zastanawiam się tylko dlaczego tak to wszystko bez sensu jest poukładane,a co do cr-a to on już sie skończył,trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć,a że w tym roku drużyny w których grał miały więcej szczęscia niż rozumu to już inna historia.

0

Messi też zdobył dwa tytuły i do tego finał z Argentyną,a indywidualnie miażdzy cr-a.

2

Jedyne co ma ten cr7 to wykończenie dzięki któremu nabija statystyki i mydli oczy tępakom nie znającym sie na piłce,taka prawda,ten gościu już od kilku lat nic nie wnosi do drużyny.

2

Ile trzeba mieć farta żeby grając taką kupę ciągle się ślizgać,tylko w Madrycie to wiedzą.

1

HAHAHA dokładnie,przecierz on w realu nawet się do trójki nie łapię,jakie trzeba mieć klapki na oczach żeby tak pieprzyc bzdury :D

0

Możliwe,ja mieszkam praktycznie na granicy z Niemcami to może dlatego taka rozbieżność :)

0

22k to zdecydowanie za dużo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?