terminatorexi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
Iłowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gratki! Ja się wybieram już od roku na to prawko i coś nie mogę się zebrać :D
0
Prawda jest taka że w realu niczymy nie zabłysnoł.
0
Hahahaha z jego dynamiką to Brożek bez formy by z niego wiatrak robił :D
3
Liże dupsko bo pewnie kasa się kończy i ma nadzieję na stołek w Madrycie,a tak poza tym to mógł spierdalać do faszystowskiego klubiku rok wcześniej,aa zapomniałem że to dzięki Barcy zaistniał na świecie.
0
Bo Barca w przeciwieństwie do espanyolu gra na wszystkich frontach do samego końca :D to jest oczywiste że lepiej dać pograć rezerwowym którzy i tak pewnie ich rozniosą niż przemęczać najbardziej eksploatowanych zawodnikow.
0
Ronaldo haha to żes dał,za trzy bramki z wolfsburgiem? :p
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Messi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6
Co ten Mallenco odpierdala!!
7
Od razu przypomniał mi się uraz Rafinhy :( Niedobrze
0
Obawiam się że to może być coś poważnego :(
6
Nie wyobrażam sobie jak można porównywać te pogody :D Słoneczko świeci,cieplutko,ubrany w koszulke i spodenki nic tylko czerpać energię z naszej gwiazdy :p
4
Według mnie artykuł z dupy.
0
Nie byłbym tego taki pewnien :D
0
Coś wspaniałego ten mecz :D
0
Jak dla mnie super.
0
Ale nam nawciskali w 11 minut :/ Nadzieja na pkt nie umarła :)
0
zapoda ktoś streama,może być kiepska jakość.
0
Może to pupil Kim Dzong Una :D
1
Dlatego oglądam po rosyjsku :D Po tym jak uznał cr-a za najlepszego na świecie nie wytrzymałem tego absurdu :D
0
Jak dzisiaj znowu w dogrywce wygrają to chyba sztuke w lapka wyjebię.
2
Panenka :D
3
hahahahaha kurwa,kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą,świat jest huja wart :D
0
Też mnie to wkurza :D Zastanawiam się tylko dlaczego tak to wszystko bez sensu jest poukładane,a co do cr-a to on już sie skończył,trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć,a że w tym roku drużyny w których grał miały więcej szczęscia niż rozumu to już inna historia.
0
Messi też zdobył dwa tytuły i do tego finał z Argentyną,a indywidualnie miażdzy cr-a.
2
Jedyne co ma ten cr7 to wykończenie dzięki któremu nabija statystyki i mydli oczy tępakom nie znającym sie na piłce,taka prawda,ten gościu już od kilku lat nic nie wnosi do drużyny.
2
Ile trzeba mieć farta żeby grając taką kupę ciągle się ślizgać,tylko w Madrycie to wiedzą.
1
HAHAHA dokładnie,przecierz on w realu nawet się do trójki nie łapię,jakie trzeba mieć klapki na oczach żeby tak pieprzyc bzdury :D
0
Możliwe,ja mieszkam praktycznie na granicy z Niemcami to może dlatego taka rozbieżność :)
0
22k to zdecydowanie za dużo.