1

Myśle że po prostu zdaje sobie sprawę że do poziomu Roberta może jeszcze dojść,ale do El Pistolero to to nigdy nie doskoczy :)

5

Dzisiaj wskakujemy na miejsce lidera panowie :)

0

Bez przesady z tym Martinem :p

0

Oj jak będzie grał w pierwszym składzie to w meczu z Barcą Neymar zrobi z niego taki wiatrak że aż szkoda chłopa na samą myśl :D

0

Jeszcze zatesknicie jak odpali :D

0

NEYMAR JUNIOR :D

5

To co oni dzisiaj zagrali to był najlepszy futbol w historii :D

0

Pomyśleć że jeszcze Neymar dojdzie :D

0

Ale jestem szczęsliwy :D

0

Kocham taką grę!!!

0

Aa sorki nie przeczytałem dokładnie xD

0

A Iniesta to co!

5

Akurat przed kontuzją zaczynał grać bardzo dobrze.

1

Ciekawe czy w city będzie miał powody do radości na koniec sezonu,jakby nie było są teraz dwa powody żeby im trochę pokibicować :D

9

Dokładnie,wygrał więcej,finał euro który Portugalia wygrała dzięki jego kontuzji,LM po spalonym ramosa i karnych w ostateczności i SPE bez jego udziału,ale i tak wiadomo że wygra :/

0

zajedzie ktoś linka do meczu?

0

Co to za dupka? ;0

0

Bo o Munirze zapomniałeś :p

0

Aż tak Luczo zaszalał!! :D

0

Dokładnie :D tak smakuję życie!

0

http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html tu masz dobrą jakość też bez dużych wymagań neta.

0

Oni już dawno przeszli do historii 11 razy najlepsi w tych rozgrywkach :/ tylko szkoda że ostatnie dwa finały wygrane po farcie i co najbardziej boli uznany gol ze spalonego!!

0

Ostatnio pierwszy raz usłyszałem jego kawałek,propsy za pozytywny przekaz xd

2

Nigdy nie byłem orłem z ortogrfii :D,ale troche ci wspólczuję że poprawianie innych na tej stronie jest twoim najwiekszym osiągnięciem i tak cie jara,pewnie ekstazy nie było konca po wytknieciu takich niewybaczalnych wtop życiowych,pozdro nauczycielu xD

2

Niestety,ale zakończyłem edukację kilka lat temu,a tobię życzę dobrej średniej w końcu poziom gimnazjum nie jest taki wysoki :D

0

Dopiero się kapnołem że PL już wystartowała,do boju młoty :D

6

Wygrywa CA z Przeciętnym Urugwajem,ciągnie za uszy Liverpool i o mały włos nie daje im majstra,w każdym klubie w którym gra zdobywa króla strzelców,dwa złote buty w erze Messiego i cr-7,a do tego oszałamiająca liczba asyst,to chyba jednak stawia go w gronie najlepszych napastników w historii,a jak uważasz inaczej to wymień 5 lepszych,i pewnie zaraz ich wymienisz ale na pewno nie będzie to obiektywny wybór :)

0

Aa,widocznie to było rok póżniej.

0

Nom piękne golazo,tylko szkoda że przegraliśmy ten puchar,Valdes dał wtedy ciała po całości i Di Maria zabrał mu piłke i wpakował do siatki,mam nadzieję że dobrze pamiętam :D

0

Akurat o Umtitiego jestem spokojny,widać że chłopak ma nieprzeciętny talent i jestem pewny że już w tym sezonie będzie z niego wiele pożytku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?