terminatorexi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
Iłowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myśle że po prostu zdaje sobie sprawę że do poziomu Roberta może jeszcze dojść,ale do El Pistolero to to nigdy nie doskoczy :)
5
Dzisiaj wskakujemy na miejsce lidera panowie :)
0
Bez przesady z tym Martinem :p
0
Oj jak będzie grał w pierwszym składzie to w meczu z Barcą Neymar zrobi z niego taki wiatrak że aż szkoda chłopa na samą myśl :D
0
Jeszcze zatesknicie jak odpali :D
0
NEYMAR JUNIOR :D
5
To co oni dzisiaj zagrali to był najlepszy futbol w historii :D
0
Pomyśleć że jeszcze Neymar dojdzie :D
0
Ale jestem szczęsliwy :D
0
Kocham taką grę!!!
0
Aa sorki nie przeczytałem dokładnie xD
0
A Iniesta to co!
5
Akurat przed kontuzją zaczynał grać bardzo dobrze.
1
Ciekawe czy w city będzie miał powody do radości na koniec sezonu,jakby nie było są teraz dwa powody żeby im trochę pokibicować :D
9
Dokładnie,wygrał więcej,finał euro który Portugalia wygrała dzięki jego kontuzji,LM po spalonym ramosa i karnych w ostateczności i SPE bez jego udziału,ale i tak wiadomo że wygra :/
0
zajedzie ktoś linka do meczu?
0
Co to za dupka? ;0
0
Bo o Munirze zapomniałeś :p
0
Aż tak Luczo zaszalał!! :D
0
Dokładnie :D tak smakuję życie!
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html tu masz dobrą jakość też bez dużych wymagań neta.
0
Oni już dawno przeszli do historii 11 razy najlepsi w tych rozgrywkach :/ tylko szkoda że ostatnie dwa finały wygrane po farcie i co najbardziej boli uznany gol ze spalonego!!
0
Ostatnio pierwszy raz usłyszałem jego kawałek,propsy za pozytywny przekaz xd
2
Nigdy nie byłem orłem z ortogrfii :D,ale troche ci wspólczuję że poprawianie innych na tej stronie jest twoim najwiekszym osiągnięciem i tak cie jara,pewnie ekstazy nie było konca po wytknieciu takich niewybaczalnych wtop życiowych,pozdro nauczycielu xD
2
Niestety,ale zakończyłem edukację kilka lat temu,a tobię życzę dobrej średniej w końcu poziom gimnazjum nie jest taki wysoki :D
0
Dopiero się kapnołem że PL już wystartowała,do boju młoty :D
6
Wygrywa CA z Przeciętnym Urugwajem,ciągnie za uszy Liverpool i o mały włos nie daje im majstra,w każdym klubie w którym gra zdobywa króla strzelców,dwa złote buty w erze Messiego i cr-7,a do tego oszałamiająca liczba asyst,to chyba jednak stawia go w gronie najlepszych napastników w historii,a jak uważasz inaczej to wymień 5 lepszych,i pewnie zaraz ich wymienisz ale na pewno nie będzie to obiektywny wybór :)
0
Aa,widocznie to było rok póżniej.
0
Nom piękne golazo,tylko szkoda że przegraliśmy ten puchar,Valdes dał wtedy ciała po całości i Di Maria zabrał mu piłke i wpakował do siatki,mam nadzieję że dobrze pamiętam :D
0
Akurat o Umtitiego jestem spokojny,widać że chłopak ma nieprzeciętny talent i jestem pewny że już w tym sezonie będzie z niego wiele pożytku :)