1

Dlaczego tak jesteście nastawieni do meczu realu,dla mnie ich mecze zawcze są ciekawe bo z całych sił pragnę zwycięstw ich przeciwników :D

0

Jese w p$g za 25 mln euro! gdyby grał u nas to pewnie sprzedalibyśmy go za 5 :D

0

2

Jakie błędy popełniał czasem Masche albo Alves to sie w pale nie mieści co nie zmienia faktu że są kozakami,to nie nieomylne bóstwa tylko ludzie :p

2

Chciałeś napisać wybitny komentarz,ale nie pykło :p

5

Do trzech razy sztuka!!! Vamos Messi i Masche :D

0

Tatuś już dawno działa i robi mu młyn pod kopuła teraz siostrzyczka się udziela,to jasne że chcą podbić kontrakt z Barcą,szkoda tylko że ciągle mało dla jednych z najbogatszych na świecie!

0

Mam pytanie,dopiero od tych mistrostw wychodzą 3 zespoły z grup czy jak to jest bo pierwsze słyszę? :)

0

Mam hu... Przeczucie że prześcieradła wygrają po raz 11 :/ to jeden mecz,a oni znając życie przyfarcą i ATM się zesra,smutna prawda.

0

Za dodanie tego artykułu należy się ban : To oczywiste jak podatki

0

Niesamowity sezon! Mamy dublet,podnieślismy się kiedy było trzeba, brawo chłopaki :D iniesta dzisiaj przekozak,Pique to samo,trzeba wypic za ten sukces :) Campeone! Visca El Barca!!!

2

Liverpool zagrał kapitalny mecz,miło się oglądało ich grę.

2

Tryplet to coś wspaniałego,ale 11 pucharu dla realu nie zdzierżę już ich fartowna decima mnie wkurwiła,a co dopiero teraz,graja totalny szit i na dodatek losowania bardzo łatwe.

1

Myślę że MoU też może byc w tej stawce.Będzie walka,ciekawie jaki kurs na obronę tutułu przez lisy :)

0

A bożesz!!! alez gol

0

Co to ten elektryk??

2

25 kwietnia 1947
w Amsterdamie (Holandia) urodził się Johan Hendrick Cruyff. Swoją przygodę z piłką zaczął w Ajaxie, z którym w ciąu 10 lat zdobył wszystko, co tylko możliwe. W 1973 r. przeszedł do FC Barcelony, w której dzięki swej wspaniałej grze stał się jej prawdziwą gwiazdą. Po zawieszeniu butów na kołku, Cruyff został trenerem i w takiej roli, w 1988 r. ponownie zawitał na Camp Nou. W całej historii klubu, żaden z trenerów nie osiągnął z FC Barceloną tyle co Holender. Jego zespół, nazywany "Dream Teamem" zdobył w ciągu 8 lat: Puchar Europy, Puchar Zdobywców Pucharów, Puchar Hiszpanii, 4 Mistrzostwa Hiszpanii, 3 Superpuchary Hiszpanii i Superpuchar Europy. Z całym szacunkiem ale za Pepa zespół osiągnoł jeszcze więcej i to w 4 lata.

2

,,Na szczęście rywale mają problemy z kontuzjami// Dobre!!! seriio sie z tego cieszysz?

0

Byłbym wdzięczny jakby ktoś za wczasu zapodał jakiegoś dobrego streama,bo coś nie mam szczęscia do znajdywania eleganckich na takie mecze:)

0

Elegancko,pozazdrościć pamięci,gole też wszystkie :)?

0

Pamiętasz wszystkie? xd

0

A ty byłeś? nie wszystko złoto co się świeci,najważniejsze jakie wartości przekazuję klub i jakie trofea trafiają do gabloty,olać ten cały przepych i materializm.

0

Lepsza własna strzecha niż choinka arabusów!

1

Co ten Gerard odpierdala za przeproszeniem,oni żygaja mediami non stop za nimi chodzą paparazzi,zero spokoju,a tej jeszcze nagrywa jakies śmieci,Leo to kozak na końcu filmiku widać zniesmaczenie na jego twarzy tym szitem.

0

wogólę mi się ta choinka nie podoba.

0

szczerze powiedziawszy obecne bardziej mi się podoba,kocham ten unikatowy klimat naszego przestarzałego Camp Nou,byłem raz na meczu i jest zajebisty,nie ma to jak styl retro :)

0

Szacun dla tego pana przedewszystkim za bramkę z realem w tamtym sezonie na Camp Nou przy wyniku 0:0,ale także za dopłacenie do transferu.

0

Co do Martina to się nie zgodzę,był czas kiedy dostawał dużo minut i gówno pokazywał.

0

Nie mam ale wiem że z pięciu czołowych lig Leo prowadzi wspólnie z Willianem,mają po 6 goli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?