theadzio124
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi 12 km?
Zero realizmu :)
4
20
Powiedz to Higuainowi ;).
0
Z tych gości których wymieniłeś Denis, Roberto, Samper, Halilovic, Gumbau to nie są goście o których można rozmawiać w kwestii grania w pierwszej 11 Barcy.
1
Roberto to chyba za kare biega jeszcze po boisku.
57
Według mnie ta kara jest za mała.
Powinni przyznać Puchar Realowi walkowerem.
0
Jak dobrze że ma doświadczenie... Nie to co inni.
Mimo, że mam jasną opinię o JMB i jego ludziach to chciałbym pod koniec jego kadencji przyznać się do błędu.
2
Polacy też żyją na co dzień w Polsce, a ostatnie wybory były krytykowane bardzo mocno.
Więc jak to jest?
2
Rozmawiałeś/aś z Lucho, że wiesz że nie chciał Pogby?
4
No, to tak jak polscy politycy. Jeśli wierzysz w program wyborczy to gratuluję :D
7
Ciąganie po sądach i bany na pewno pomogą klubowi.
3
Czy ktoś popierający Barto może mi wytłumaczyć dlaczego zwycięstwo JMB ma przynieść Barcelonie korzyści w dłuższej perspektywie?
1
Czy ktoś popierający Barto może mi wytłumaczyć dlaczego miałbym się cieszyć ze zwycięstwa JMB?
1
Tylko, że Barcelona jako klub również jest oskarżona! Serio tego nie widzisz?
Poza tym w tym momencie Barto jest prezydentem Barcy i reprezentuje nasz klub. Chcesz powiedzieć, że wizerunek Barto nie jest powiązany z wizerunkiem Barcy?
2
Wałki ze skarbówką, zerwanie z ponad 100 letnią tradycją koszulek, wprowadzenie sponsora podejrzanego o wspieranie terrorystów (?), ankieta czy sprzedawać Messiego, ban na transfery, wypchnięcie z klubu Abidala.
Mało?
1
Więc powiedz, że kibicujesz piłkarzom, Messiemu, Neymarowi, Iniescie itd.
Dla Ciebie wartości które ten klub jeszcze niedawno prezentował nic nie znaczy?
1
tak
0
Ty z ISIS dopiero się wydostałeś?
3
Podobne pytanie jak te z Suarezem rok temu. A po co? A na co? A to będzie tłok, a to się nie dogadają...
Pogba to będzie masakrator. Świetna technika, drybling, mocne uderzenie z dystansu i budowa fizyczna, która pozwala mu walczyć z praktycznie każdym zawodnikiem na boisku.
Bicz plizz. Na pozycji Hazarda i Depaya mamy lepszego Neymara. Na pozycji Pogby mamy 31 letniego Inieste, który nie zagra całego sezonu na najwyższym poziomie.
28
Dla wszystkich piszących, że "wolą zwycięstwo Barto".
Pogba mimo, że jest ma 22 lata, a już jest wymieniany w gronie najlepszych pomocników na świecie. Dołóżcie do tego świetne warunki fizyczne i otrzymacie kogoś, kto za 3-4 lata będzie trząsł środkiem pola w każdym meczu.
Jeśli dyskredytujecie kogoś bo chce zabezpieczyć Barcelonie środek pomocy na najbliższą dekadę, a jednocześnie nie przeszkadza wam "kreatywna księgowość" Barto (uwzględnienie sprzedaży Deulo, nieuwzględnienie kupna Ardy i Aleixa) to ja nie mam do was pytań.
Kolejna kwestia to sponsor. Barto do tej pory nie ustosunkował się do qataru. Czyli można się domyślać, że umowa zostanie przedłużona.
Co następne? Zmiana nazwy stadionu?
13
A słyszałeś o dobrym chińczyku?
0
No to w Chelsea sobie nie pogra...
0
Póki co gra świetnie. Ale pamiętajmy, że to Summer League i grają tam rookies oraz gracze, którym nie udało się dostać do NBA.
Tak czy siak jaram się Hezonją i liczę, że szybko wywalczy sobie miejsce w wyjściowej piątce Magic.
0
Ten wykres nie ogarnia ceny Neymara :)
0
Rubio przede wszystkim świetnie pokazywał się na arenie międzynarodowej w reprezentacji Hiszpanii, a Curry na początku swojej kariery miał bardzo duże problemy z kostkami, co sezon odpuszczał kilkanaście meczy z tego powodu.
0
Za rok w NBA wchodzi nowa umowa z TV i zarobki zawodników pójdą mega w górę.
Byle ogórek będzie zarabiał 7-10mln$ na sezon. Najlepsi będą zarabiać +30mln$ na sezon (A. Davis podpisał ostatnio umowę 145mln$ za 5 lat gry).
2
Komentarz usunięty
83
Som plusy dodatnie i som plusy ujemne.
3
Hezonja pójdzie najwcześniej z 5 albo 6 pickiem.
TOP3 jest pewne (Towns, Okafor, Russell). NYK albo przehandlują swój pick albo wybiorą WCS'a/Porzingisa.
Od 5 wyboru to już będzie loteria, dla Hezonji fajnym miejscem do gry byłoby Orlando. Młoda drużyna z perspektywami na bycie topową defensywą w lidze (Payton, Oladipo, Gordon).
0
Wnioskując po twoim poprzednim komentarzu to fakt, nie wiem nic o piłce.
Zugina faktycznie, trafił czysto w piłkę, a Neymar symulował bo czuł że dostaną wpierdziel z Niemcami. Brzmi logicznie.