theadzio124
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
51
Sprowadzenie Denisa teraz byłoby w mojej opinii błędem.
Aktualnie w pomocy mogą grać: Iniesta, Busi, Rakitic, Arda, Roberto, a jeszcze Rafinha może wrócić przed końcem sezonu. Patrząc obiektywnie z zawodników zdolnych do gry Denis byłby jedną z ostatnich opcji. Niech chłopak dogra sezon w Villareal i wróci w czerwcu.
Teraz Nolito jako zmiennik dla MSN i jazda.
4
A wiesz na czym polega fantasy?
0
0
Komentarz usunięty
44
To aż szokujące, że Ronaldo, żeby zdobyć 5 goli więcej niż Leo potrzebował aż 102 strzałów.
Neymar na upartego mógłby dostać ZP już w tym roku. Przy kontuzji Messiego wszedł na całkowicie nowy, wyższy poziom. Brał ciężar gry na siebie jak Leo za najlepszych czasów.
7
"Wszyscy wiedzą, dokąd zmierza ta kampania."
Jakiś tępy ten moreno, jeszcze nie zauważył, że Benitez został zwolniony i gadanie o spisku nie da mu transferu do realu.
14
espanyol pisze się z małej litery.
52
Tym razem trafiło na Suareza:
https://x.com/TrollFootball/status/683020734277402624
3
Gdyby dali te 12mlnE to tylko 6mln będą nas dzieliły od Nolito. To byłby interes życia.
10
Perełka z kanonierzy.com
"Coquelin-Pitbull, który gra nie gorzej od Busquetsa, "
Ja rozumiem, że Coquelin to fajny grajek, walczak, ale gdzie mu do Busiego.
0
Dziwne, że po wczorajszym jest im jeszcze do śmiechu :)
1
#InBenitezWeTrust
3
Po porażce Realu mam mieszane uczucia.
Z jednej strony jeszcze bardziej boli frajerska strata punktów w sobotę,
z drugiej strony powiększyliśmy przewagę nad Realem o 1 punkt, który zawsze się przyda pod koniec sezonu.
Dziś powinniśmy mieć 7pkt przewagi.
0
Rudy w formie z tego sezonu nie nadaje się do rezerw Barcy, a co dopiero do pierwszego zespołu. Po sezonie sprzedać gdziekolwiek.
6
Dziś wróciło do Barcy to, co odwalili w maju pozwalając Deportivo zostać w La Liga.
0
Prawie robi tutaj dużą różnicę.
1
Damony wróciły? Jakie demony, nosz ku***
Jedynie ruda łamaga zameldowała się na boisku.
1
Dzieki Enrique za wprowadzenie tej rudej łamagi.
0
Krysztianu nie umawia się już z kobietami. Może to tego ma mu zazdrościć?
43
Nie chcę Suareza w dzisiejszym meczu. Takie mecze to powinna być kolejna szansa dla Munira i Sandro, żeby zagrać na najwyższym poziomie.
Dla Barcy to i tak mecz o pietruszkę.
5
So true
https://pbs.twimg.com/media/CVu9gz-UEAAOx1p.jpg
10
Wolę, żeby na taki mecz jechał Gumbau niż Iniesta. Gramy o pietruszkę.
0
Jaki jest sens wystawiania podstawowych zawodników? Trzeba korzystać z każdej okazji do gry zmiennikami. W grudniu dojdą jeszcze KMS i chcesz cały czas grać Messi-Ney-Suarez w ataku czy Busquetsem w pomocy? W kwietniu będzie ta sama sytuacja co w Realu w zeszłym sezonie...
1
Frajersko stracone 2 pkt. Valencia z jednej sytuacji, która powinna być skasowana przez Masche/Pique strzela bramkę.
Nie wiem co jest z Rakiticem ale gość gra tak cholernie zachowawczo, że to bolą zęby. Każde podanie albo do tyłu, albo do najbliższego kolegi.
O Messiego jestem spokojny. Gość jest po groźnej kontuzji i długiej przerwie, a mimo to strzela bramki i asystuje (przypominam, że dziś miał asyste) gdy złapie formę znowu będzie nie do zatrzymania.
2
To ciekawe, że Ramos chce porozmawiać.
Ciekawe co miał do powiedzenia po manicie i tym jak skopał Messiego, uderzył Puyola i odepchnął Xaviego.
I teraz takie zero ma czelność wymagać od kogoś czegokolwiek....
9
Więc nie czytaj.
Ja zawsze z chęcią przeczytam jakąś perełkę z fioletowej na poprawienie humoru.
2
Jakby nie patrzeć to pojechał teraz grubo po Kryśce.
0
Co prawda wszyscy to wiedzą ale Benitez zostaje. Moja reakcja była podobna :)
https://x.com/messi10stats/status/668876038848380928
0
Skąd mógłbym ściągnąć cały mecz z polskim komentarzem?
0
Do czego to doszło, że piłkarze Barcy muszą pocieszać kibiców Realu XD