51

Sprowadzenie Denisa teraz byłoby w mojej opinii błędem.

Aktualnie w pomocy mogą grać: Iniesta, Busi, Rakitic, Arda, Roberto, a jeszcze Rafinha może wrócić przed końcem sezonu. Patrząc obiektywnie z zawodników zdolnych do gry Denis byłby jedną z ostatnich opcji. Niech chłopak dogra sezon w Villareal i wróci w czerwcu.

Teraz Nolito jako zmiennik dla MSN i jazda.

4

A wiesz na czym polega fantasy?

0

0

Komentarz usunięty

44

To aż szokujące, że Ronaldo, żeby zdobyć 5 goli więcej niż Leo potrzebował aż 102 strzałów.

Neymar na upartego mógłby dostać ZP już w tym roku. Przy kontuzji Messiego wszedł na całkowicie nowy, wyższy poziom. Brał ciężar gry na siebie jak Leo za najlepszych czasów.

7

"Wszyscy wiedzą, dokąd zmierza ta kampania."

Jakiś tępy ten moreno, jeszcze nie zauważył, że Benitez został zwolniony i gadanie o spisku nie da mu transferu do realu.

14

espanyol pisze się z małej litery.

52

3

Gdyby dali te 12mlnE to tylko 6mln będą nas dzieliły od Nolito. To byłby interes życia.

10

Perełka z kanonierzy.com

"Coquelin-Pitbull, który gra nie gorzej od Busquetsa, "

Ja rozumiem, że Coquelin to fajny grajek, walczak, ale gdzie mu do Busiego.

0

Dziwne, że po wczorajszym jest im jeszcze do śmiechu :)

1

#InBenitezWeTrust

3

Po porażce Realu mam mieszane uczucia.
Z jednej strony jeszcze bardziej boli frajerska strata punktów w sobotę,
z drugiej strony powiększyliśmy przewagę nad Realem o 1 punkt, który zawsze się przyda pod koniec sezonu.

Dziś powinniśmy mieć 7pkt przewagi.

0

Rudy w formie z tego sezonu nie nadaje się do rezerw Barcy, a co dopiero do pierwszego zespołu. Po sezonie sprzedać gdziekolwiek.

6

Dziś wróciło do Barcy to, co odwalili w maju pozwalając Deportivo zostać w La Liga.

0

Prawie robi tutaj dużą różnicę.

1

Damony wróciły? Jakie demony, nosz ku***

Jedynie ruda łamaga zameldowała się na boisku.

1

Dzieki Enrique za wprowadzenie tej rudej łamagi.

0

Krysztianu nie umawia się już z kobietami. Może to tego ma mu zazdrościć?

43

Nie chcę Suareza w dzisiejszym meczu. Takie mecze to powinna być kolejna szansa dla Munira i Sandro, żeby zagrać na najwyższym poziomie.

Dla Barcy to i tak mecz o pietruszkę.

5

10

Wolę, żeby na taki mecz jechał Gumbau niż Iniesta. Gramy o pietruszkę.

0

Jaki jest sens wystawiania podstawowych zawodników? Trzeba korzystać z każdej okazji do gry zmiennikami. W grudniu dojdą jeszcze KMS i chcesz cały czas grać Messi-Ney-Suarez w ataku czy Busquetsem w pomocy? W kwietniu będzie ta sama sytuacja co w Realu w zeszłym sezonie...

1

Frajersko stracone 2 pkt. Valencia z jednej sytuacji, która powinna być skasowana przez Masche/Pique strzela bramkę.

Nie wiem co jest z Rakiticem ale gość gra tak cholernie zachowawczo, że to bolą zęby. Każde podanie albo do tyłu, albo do najbliższego kolegi.

O Messiego jestem spokojny. Gość jest po groźnej kontuzji i długiej przerwie, a mimo to strzela bramki i asystuje (przypominam, że dziś miał asyste) gdy złapie formę znowu będzie nie do zatrzymania.

2

To ciekawe, że Ramos chce porozmawiać.

Ciekawe co miał do powiedzenia po manicie i tym jak skopał Messiego, uderzył Puyola i odepchnął Xaviego.

I teraz takie zero ma czelność wymagać od kogoś czegokolwiek....

9

Więc nie czytaj.

Ja zawsze z chęcią przeczytam jakąś perełkę z fioletowej na poprawienie humoru.

2

Jakby nie patrzeć to pojechał teraz grubo po Kryśce.

0

Co prawda wszyscy to wiedzą ale Benitez zostaje. Moja reakcja była podobna :)

https://x.com/messi10stats/status/668876038848380928

0

Skąd mógłbym ściągnąć cały mecz z polskim komentarzem?

0

Do czego to doszło, że piłkarze Barcy muszą pocieszać kibiców Realu XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?