1

Na meczykach czytałem rzekomą wypowiedź Enirique, który uważa że nie popełnił w Turynie ŻADNEGO taktycznego błędu. Jeśli on na prawdę tak uważa i ma jednocześnie pretensje do piłkarzy to fakt, że odchodzi latem jest najlepszą informacją w tym sezonie.

75

I cała argumentacja hala dzieciaków poszła w pi****

9

Jak dla mnie to tytuł powinien brzmieć:

"Historia przegrywa, który opuścił stadion w 83 minucie"

0

Na Canal plus Sport 2 leci teraz powtórka meczu, ma ktoś może link do tego kanału, żeby w necie obejrzeć?

16

Zrobił swoje wczoraj, to w nagrodę dostał kolejny mecz...

2

Obaj grają poniżej oczekiwać i to, że Bravo gra kompletnie beznadziejnie (obrona City nie pomaga) nie jest żadnym pocieszeniem.

U Ter Stegena chciałbym zobaczyć kilka interwencji gdzie złapie się za głowę i pomyślę "jak on to obronił?" Ostatnie takie akcje miały chyba miejsce w półfinale LM z Bayernem.

0

Do tego gol Ronaldo był po rykoszecie, który całkowicie zmylił bramkarza.

1

Luis Enrique: Łatwo jest płakać i narzekać na sędziów

Za to trudno jest zauważyć, że Gomes jest największym hamulcowym,
trudno reagować na wydarzenia na boisku,
trudno dać szanse Vidalowi
trudno wspierać swoich zawodników

27

Tyle, że tak słabego startu u siebie też dawno nie było.

0

Tak słabo grającej drużyny jak dziś Osasuna to w tym sezonie nie widziałem.

0

Nie powinien grać z espanyloem. Gramy z nimi u siebie, za to następnie zagramy na wyjeździe z Villareal i tam Busi w formie jest konieczny.

63

Rykoszet
Karny
Na pustaka

Wygląda zabawnie ale trzeba przyznać, że strzelić hat trick vs Atletico to wyczyn godny pochwały.

0

Luczjo w tym sezonie robi wszystko, żeby znowu być "wuefistą" którego wszyscy chcą wpie***** na zbity pysk.

2

Przedostatnia odpowiedź dobry pocisk :)

0

Przegrywanie jest trudne ale jak widać wygrywanie z klasą jeszcze trudniejsze.

4

Sprzedać

57

Ludzie chyba nigdy nie zrozumieją, że drybling ma na celu minięcie przeciwnika, a nie machanie nogami 2532523 razy nad piłką i odegranie do tyłu.

Kryszczianu nigdy nie miał startu do Messiego w tej kategorii. Czy to na początku gry w Realu czy kiedykolwiek.

2

Czyli tęsknisz za wpier*****el?

Brzmi legitnie.

20

Dla mnie Digne przynajmniej pół oceny w górę za zatrzymanie kontry w 80 którejś minucie, gdzie Valencia wychodziła 3 na 2 i Digne na wślizgu zatrzymał Parejo.

0

""Śmiać się czy płakać?" - przecież już zdecydowałeś się na płakanie. Musiałeś się podzielić z forum, swoim poczuciem krzywdy."
Pytanie te zadałem w odniesieniu do twoich wywodów powyżej, moje obawy odnośnie twojej umiejętności czytania ze zrozumieniem potwierdziły się.

"konto dalej mam, tylko co to ma wspólnego z tobą?"
A co wspólnego z tobą ma to, że "zdecydowałem się płakać"?

0

Śmiać się czy płakać?

Piszesz, że "Jak nie masz nic do napisania to nie pisz. "

A później opowiadasz o tym, że miałeś konto na goal.pl

6

Moje lęki mało cie obchodzą? To dobrze, bo twoje żale obchodzą mnie jeszcze mniej.

A, i kolegami to nie jesteśmy więc daruj sobie.

Pierwsza część pierwszego akapitu sugeruje brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, druga też to MIAŁO wyglądać podobnie jak u Kryszciano.

6

Napisałbym co sądzę o naszym dzisiejszym rywalu ale znowu jakaś redakcyjna cnotka da bana "bo obrażam".

Bardzo dobrze, że mecz skończył się jak się skończył. Szkoda tylko Andresa. Oby wrócił szybko.

0

Komentarz tygodnia :)

Wczoraj było łatwo to wygraliśmy 4-0 ale na wyjeździe już nie będzie tak łatwo więc będzie 3-0.

Z City gramy 1 listopada i nie wiadomo jak będzie z Pique. Jeśli jego zabraknie to stracimy przynajmniej 1 gola. W tym momencie obstawiłbym 2-1 dla FCB.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

12

Raczej dedukcja

6

Patetico jest tragiczne, właśnie przez taki minimalizm przegrali dwa razy finał LM.

6

Hala dzieci i tak powiedzą, że kryszczianu to gość z klasą, a Xavi to burak...

Większego narcyza w świecie futbolu nie było i chyba nie będzie.

0

Przypomniał mi się Smuda, jak po meczu z Grecją na Euro w Polsce powiedział coś podobnego.

Jak czerwona kartka dla przeciwnika może utrudnić wygranie meczu? LOL

2

No tak, bo lepiej mieć 30 letniego kloca niż 19 latka, który ma potencjał by za 3-4 lata zastąpić Suareza jako podstawowego napadziora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?