theadzio124
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CeriCe "wszystko można zatajać" jasne tylko że trzeba by mieć do tego interes. Płatności Juve każda strona miała interes. Ale powiedz mi, jaki interes miało kilkuset sędziów (również już na emeryturze) w ukrywaniu nielegalnych zarobków Negreiery i jego domniemanych korupcyjnych działań?
13
@matt121 omg co Ty piszesz. Czyli jak w sklepie zostanie skradziony batonik, i Ty będziesz w tym sklepie, to Ty masz udowadniać, że nie ukradłeś tego batonika? ręce opadają jak się czyta uczniów rafała m.
3
@CeriCe Po prostu chętnie bym się dowiedział, jak twoim zdaniem doszło do sytuacji, gdzie kilkudziesięciu, czy nawet kilkuset sędziów miało wiedzieć o jakichś płatnościach i jakimś cudem ta wiedza nie dotarła do Tebasa, prokuratury, innych drużyn?
1
@CeriCe skąd sędziowie mieli wiedzieć o tym, że Negreira dostawał kasę od Barcy, skoro wyszło to na jaw dopiero po kilku latach? XD
jaką tu alternatywną rzeczywistość próbujesz stworzyć
1
@matt121 powiedz mi, od kiedy udowadnia się niewinność? To zadaniem prokuratury jest udowodnić winę a nie odwrotnie.
2
@matt121 Czyli kilkudziesięciu sędziów miałoby wiedzieć o tej relacji ale jakimś sposobem utrzymała się w tajemnicy przez kilka lat przed wszystkimi, przed innymi klubami, przed Tebasem, przed mediami. aha :)
6
siwy łeb chyba problemy ze wzrokiem. jak 20 metrów dalej, jak jego zawodnik odkopnął piłkę w kierunku bramki Barcy :)
19
skurwi*** co krwi napsuł to jego. to on w 2014 nie uznał prawidłowo zdobytej bramki na wagę mistrzostwa
hatfu na tego atencjusza i sędziowską miernotę
26
Żali się gość, którego bramkarz grał na czas od 1 minuty xd
3
@Yoshi94 działanie na szkodę spółki. W tym przypadku na szkodę klubu
3
The Athletic od kilku tygodni prowadzi jakąś dziwną kampanię wymierzoną w Barcy, mającą na celu ośmieszenie/zdyskredytowanie klubu. Radzę wziąć na wstrzymanie z wiarą w te doniesienia
1
Duża zamiana narracji u przeciwników. Rok temu było coś na zasadzie że z Barceloną można wygrać, teraz przeciwnicy będą czuli strach jadąc na CN i bardzo k**** dobrze :)
39
@FioletoweOczy Jutgla lol będzie to samo co z Munirem i Sandro. Torres jest młodszy od Jutgli, jest podstawowym graczem repry Hiszpanii. Ale co tam, niech gra Jutgla bo strzelił Elche :)
0
@Pelart2 klubowe maskotki tak mają że są lubiane :)
6
Najważniejsze że canteranos Puig, Mingueza, Roberto dostaną szansę :)
1
@jeyx77x Wszystkie nazwiska, które wymieniłeś to piłkarze pod 30 albo i po 30 (jedynie Sterling młodszy). Nike ma dwie największe młode gwiazdy Haalanda i Mbappe, do tego jest Fati, Sancho i jako jedyny staruszek Ronaldo.
Po prostu Nike odpuściło sobie emerytów za wyjątkiem Ronaldo który marketingowo nadal jest świetny i skupia się na młodzieży. IMO dobra strategia.
7
@Wizz777 Taki oddany, że jako jedyny z kapitanów nie obniżył wynagrodzenia :)
7
Z Braithwaitem najgorsze jest to, że ma kontrakt aż do czerwca 2024
3
a tyle było pisania o GENTELMEŃSKIEJ umowie z szejkiem :)) tyle to warte słowa ludzi z półwyspu arabskiego
1
Jason Derulo i Boateng to kwintesencja rządów barto
28
@Scross Doczytaj zanim zaczniesz oczerniać legendę Barcy, 12mln to nie jest odszkodowanie, tylko pensja za poprzedni sezon oraz za obecny.
Doczytaj też ile wpłacił z własnej kieszeni do holenderskiej federacji bo Barcy nie było stać i jak zrzekł się odszkodowania za zerwaną umowę
A dopóki nie doczytasz o faktach to nie udzielaj się i nie powielaj plotek
26
Czytając te wypowiedzi można wywnioskować, że winni są wszyscy oprócz uszatego :)
zarząd, sztab, piłkarze, agenci, pandemia, ale w żadnym razie osoba mająca ostatnie słowo w każdej kwestii w klubie :)
0
@Lucassito "Bartek takich problemów nie generował" XDD muszę przyznać ładny trolling (mam nadzieję, że to trolling bo w innym wypadku zacznę się o Ciebie martwić :) )
to co teraz widzimy w klubie to jest właśnie dziedzictwo uszatej ku**y. Ale fakt, nie generował problemów :)
1
@Bykunn choćby z uwagi na konstrukcję statutu klubu, który mówi, że jeśli klub notuje stratę 2 lata pod zarząd to z automatu jest wywalany z klubu :)
Ta zasada nie sprawdza się? Myślisz, że jakiejś firmie notującej przez x lat stratę jakiś bank dałby finansowanie? Bo z własnego doświadczenia wiem, że firmy notujące jednoroczna stratę finansowanie dostają bez większych problemów, natomiast powtarzający się ujemny wynik już to bardzo mocno utrudnia/uniemożliwia
2
@Bykunn Ale wiesz, że samo posiadanie długu niewiele znaczy? :) Dopóki klub będzie w stanie ten dług obsługiwać i wywiązywać się ze swoich krótkoterminowych zobowiązań dopóty będzie wypłacalny i zdolny do wydawania pieniędzy na transfery.
Rozumiem, że jesteś przeciwnikiem Laporty, albo inaczej, nie jesteś jego zwolennikiem :P natomiast nie zakłamuj rzeczywistości.
Pewien komentatorski mędrzec z Polsatu kiedyś powiedział, że lepiej przegrać raz 4-0 niż 4 razy po 1-0. Tutaj jest ta sama sytuacja. Lepiej zanotować jeden rok ze stratą 500mln niż 5 lat ze stratą 100mln w każdym roku :)
1
@Uukasz_93 Chyba nie bardzo rozumiesz co było zamiarem wrzucenia wszystkich kosztów do tej straty. Mianowicie Barca byłaby na minusie tak czy inaczej i to sporym, więc specjalnie wrzucili wszystkie zaplanowane już wydatki (jak choćby amortyzację transferów Coutinho, Griezza, Dembele) do obecnego budżetu, aby przyszły budżet nie był obciążony. Dzięki temu za rok klub będzie miał możliwość w miarę normalnie działać chociażby na rynku transferowym, oczywiście bez jakichś giga transferów
1
@Azi "Obrońca trafił do Barçy za darmo" :)
11
Clemente to stary gość, 71 lat. Przedpotopowe spojrzenie na piłkę. Tak jakby u nas jakiś Engel wypowiadał się o kadrze
1
Całe szczęście, zamienilibyśmy jednego średniaka (Koemana) na innego średniaka (Martineza)
66
typy ustalają limit na niecałe 100mln i mówią że Messiego można było zatrzymać XD
taa za cyrograf pod tytułem CVC