theadzio124
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Pod żadnym pozorem nie przedłużać z nim umowy. Jeśli się uda, włączyć w wymianę, jeśli nie, niech przesiedzi rok na trybunach, po sezonie pożegnać i zapomnieć, że kiedykolwiek był w Barcy.
1
CUDOWNY KAPITAN < 3
15
a ja tam do espanjolu nic nie mam
nawet szacunku
5
Wymiana dobra dla obu stron. Felix nie sprawdził się w Atletico, Griezz to ciało obce w Barcie, do tego 30 lat i duży kontrakt. Ja bym na to poszedł
16
Fajnie byłoby zobaczyć Iniakiego Pene, Nico i Collado
7
Oby Koeman nie zrobił Setiena z zeszłego roku
34
Oczywiście, że Koeman nie jest doceniany, a ludzie mają widać słabą pamięć. Objął drużynę w najgorszym możliwym momencie, "kapitan" drużyny skłócony z zarządem chce odejść, drużyna po największym eurowpierd**** w historii, bez transferów, bez napastnika.
Czy Koeman to idealny trener? Oczywiście, że nie, ma sporo na sumieniu w tym sezonie. Natomiast pisanie przez kibiców, że "Koeman przegrał sezon" to zwykła głupota i krótkowzroczność
1
Zmęczył się czekaniem XD
szkoda, że pozywanie Barce do sądu go nie męczyło
0
@mrboom Tyle samo co Messi
0
@kamiVeB W takim razie zgadzam się :)
1
@kamiVeB biali byli w półfinale wczoraj, Messi show i Iniestazo było 6 i 12 lat temu. Serio? Dla takich chwil cudownie jest być kibicem Barcy?
21
Byłoby miło, gdyby osoby odpowiedzialne za (ewentualne) przekręty poniosły konsekwencje swoich czynów
0
Pozbyć się Braithwaita jednocześnie podpisując Aguero za podobną kasę to byłby piękny deal.
0
Koledzy chyba upośledzeni
2
@Kacper1998 To ile czasu potrzebuje 30 latek, żeby był mentalnie gotowy stawić czoła Granadzie? :)
16
@Kacper1998 Dlaczego kłamiesz? Roberto dostawał minuty w poprzednich 4 meczach, do tego trenował w rytmie całej drużyny miesiąc, pisanie o tym, że nie ma rytmu jest zwyczajnym przekłamaniem
9
@Elosek w jakąś folie bąbelkową go zawiń, żeby w jednym kawałku doleciał do tej Anglii
20
a gdzie orlik z valdebebas?
10
Tak stawiali czoła w pierwszej połowie, że oddali jeden celny strzał
Barca miała oprócz dwóch bramek miała jeszcze setkę Griezmanna po zgraniu De Jonga i podwójną patelnie De Jonga.
0
@FC1899Barca Będąc piłkarzem, wolałbym żeby trener punktował błędy w szatni, a nie na konferencji prasowej
32
Wijnaldum na rozsądnym kontrakcie to byłaby ciekawa opcja, wybiegany, z dobrym wejściem w pole karne. w zespole potrzeba doświadczenia, samymi młodymi ciężko będzie coś wygrać.
Depay za darmo to obowiązkowy ruch. Drugi najlepszy strzelec i najlepszy asystujący w tym sezonie Ligue1
17
RSSS miało dwie sytuacje, obie podarowane przez De Jonga i MATSa, sami nic nie stworzyli.
Natomiast fakt, że jedną bramkę Isak powinien z tego co miał strzelić.
1
Największy błąd nie tylko w tym dwumeczu ale od dłuższego czasu to zawodnik z nr 15
3
To jest właśnie mentalność małego zespołu. Są jechani cały mecz, przez 120 minut oddają 3 strzały (w tym jeden z karnego) ale to sędzia winny :)))
23
Bardzo dobrze, rok temu kolejne 100mln zostałoby wydane na kogoś, kto nie rozwiązuje problemów Barcy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Ten Inter nadal boli
Bojan i nieuznana bramka
1
"Koordynator pionu juniorskiego Jordi Roura i jego współpracownik Aureli Altamira ocenili dla Mundo Deportivo piłkarzy z La Masii"
Przecież te ich wywody, to jak lajkowanie własnych zdjęć na insta/fb. Co za łeb w tym Mundo ma pomysły na takie newsy
1
@Archie W których sytuacjach ograł Desta?
A do kieszeni schował całą Barce ;)
30
Ale pierdo****
1 na 1 Dest grał bardzo dobrze. Nie przypominam sobie, żeby został ograny przez Francuza
Ale widzę gazety już znalazły kozła ofiarnego. Najważniejsze żeby starą gwardię na czele z Busquetsem wybronić :)