10

Pod żadnym pozorem nie przedłużać z nim umowy. Jeśli się uda, włączyć w wymianę, jeśli nie, niech przesiedzi rok na trybunach, po sezonie pożegnać i zapomnieć, że kiedykolwiek był w Barcy.


1

CUDOWNY KAPITAN < 3

15

a ja tam do espanjolu nic nie mam

nawet szacunku

5

Wymiana dobra dla obu stron. Felix nie sprawdził się w Atletico, Griezz to ciało obce w Barcie, do tego 30 lat i duży kontrakt. Ja bym na to poszedł

16

Fajnie byłoby zobaczyć Iniakiego Pene, Nico i Collado

7

Oby Koeman nie zrobił Setiena z zeszłego roku

34

Oczywiście, że Koeman nie jest doceniany, a ludzie mają widać słabą pamięć. Objął drużynę w najgorszym możliwym momencie, "kapitan" drużyny skłócony z zarządem chce odejść, drużyna po największym eurowpierd**** w historii, bez transferów, bez napastnika.

Czy Koeman to idealny trener? Oczywiście, że nie, ma sporo na sumieniu w tym sezonie. Natomiast pisanie przez kibiców, że "Koeman przegrał sezon" to zwykła głupota i krótkowzroczność

1

Zmęczył się czekaniem XD

szkoda, że pozywanie Barce do sądu go nie męczyło

0

@mrboom Tyle samo co Messi

0

@kamiVeB W takim razie zgadzam się :)

1

@kamiVeB biali byli w półfinale wczoraj, Messi show i Iniestazo było 6 i 12 lat temu. Serio? Dla takich chwil cudownie jest być kibicem Barcy?

21

Byłoby miło, gdyby osoby odpowiedzialne za (ewentualne) przekręty poniosły konsekwencje swoich czynów

0

Pozbyć się Braithwaita jednocześnie podpisując Aguero za podobną kasę to byłby piękny deal.

0

Koledzy chyba upośledzeni

2

@Kacper1998 To ile czasu potrzebuje 30 latek, żeby był mentalnie gotowy stawić czoła Granadzie? :)

16

@Kacper1998 Dlaczego kłamiesz? Roberto dostawał minuty w poprzednich 4 meczach, do tego trenował w rytmie całej drużyny miesiąc, pisanie o tym, że nie ma rytmu jest zwyczajnym przekłamaniem

9

@Elosek w jakąś folie bąbelkową go zawiń, żeby w jednym kawałku doleciał do tej Anglii

20

a gdzie orlik z valdebebas?

10

Tak stawiali czoła w pierwszej połowie, że oddali jeden celny strzał

Barca miała oprócz dwóch bramek miała jeszcze setkę Griezmanna po zgraniu De Jonga i podwójną patelnie De Jonga.

0

@FC1899Barca Będąc piłkarzem, wolałbym żeby trener punktował błędy w szatni, a nie na konferencji prasowej

32

Wijnaldum na rozsądnym kontrakcie to byłaby ciekawa opcja, wybiegany, z dobrym wejściem w pole karne. w zespole potrzeba doświadczenia, samymi młodymi ciężko będzie coś wygrać.

Depay za darmo to obowiązkowy ruch. Drugi najlepszy strzelec i najlepszy asystujący w tym sezonie Ligue1

17

RSSS miało dwie sytuacje, obie podarowane przez De Jonga i MATSa, sami nic nie stworzyli.
Natomiast fakt, że jedną bramkę Isak powinien z tego co miał strzelić.

1

Największy błąd nie tylko w tym dwumeczu ale od dłuższego czasu to zawodnik z nr 15

3

To jest właśnie mentalność małego zespołu. Są jechani cały mecz, przez 120 minut oddają 3 strzały (w tym jeden z karnego) ale to sędzia winny :)))

23

Bardzo dobrze, rok temu kolejne 100mln zostałoby wydane na kogoś, kto nie rozwiązuje problemów Barcy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Ten Inter nadal boli

Bojan i nieuznana bramka

1

"Koordynator pionu juniorskiego Jordi Roura i jego współpracownik Aureli Altamira ocenili dla Mundo Deportivo piłkarzy z La Masii"

Przecież te ich wywody, to jak lajkowanie własnych zdjęć na insta/fb. Co za łeb w tym Mundo ma pomysły na takie newsy

1

@Archie W których sytuacjach ograł Desta?

A do kieszeni schował całą Barce ;)

30

Ale pierdo****

1 na 1 Dest grał bardzo dobrze. Nie przypominam sobie, żeby został ograny przez Francuza

Ale widzę gazety już znalazły kozła ofiarnego. Najważniejsze żeby starą gwardię na czele z Busquetsem wybronić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?