theadzio124
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Możecie polecić jakąś stronkę internetową, gdzie mógłbym wykupić mecze w hd? Chciałbym móc oglądać tam ligę hiszpańską, angielską i LM. W poprzednim sezonie korzystałem z futbolhd ale teraz nie działa.
0
Czy jest w internecie strona internetowa podobna do futbolhd gdzie za opłatą można obejrzeć Ligę Hiszpańską i Angieską oraz LM?
Czy na player.pl wykupując pakiet sport mam Hiszpańską, Angielską i LM?
2
Podrażniona Hiszpania, wkurzony Leo, Suarez też poddenerwowany. Jeszcze tylko Neymara brakuje i w przyszłym sezonie można obstawiać potrójną koronę Barcy.
1
kur***, angole rzucają kasą na lewo i prawo, a my dajemy kolejnemu zawodnikowi odejść za darmo. W obecnej patologicznej sytuacji na rynku transferowym od angielskiej drużyny 8-10mlnE powinno dać się wyciągnąć.
15
Cycata brunetka na pewno taniej wyjdzie :)
2
Skoro Marcelo jest tam za symulke, to Pepe pewnie już myśli co powiedzieć po odebraniu Złotej Piłki.
1
Całe szczęście, że Real wygrywa jakieś trofeum raz na ruski miesiąc, bo takich pachołków jak mascheranofan byłoby od ****, a tak jest jeden.
2
Dla mnie MVP to bezdyskusyjnie Pique. Interwencja meczu?
To jak sparował strzał Banegi na słupek. Zobaczcie sobie tą akcję w powtórkach.
0
Z Bellerinem trzeba uważać. Gość może mieć już nieuleczalną "Wengerozę". Jest to choroba występująca tylko i wyłącznie u piłkarzy Arsenalu, którzy decydują się przejść do Barcy.
Jedynym, który jako tako funkcjonował z tą przypadłością był Henry ale niestety i on z czasem nie wytrzymał.
1
Rakitic to chyba skona na boisku. Z Valencią wyglądał bardzo słabo fizycznie.
13
Mascherano m 174cm i gra w Barcelonie z powodzeniem od 2010 roku.
Potrzebujemy przede wszystkim zwrotnego obrońcy do pary z Pique.
22
Szybciej zejde na zawał niż obejrzę całą serię jedenastek w wykonaniu Barcy.
4
Nie chcę, żeby Halilovic poszedł do Sevilli. Będzie ta sama historia co z Denisem. Szkoda by było, gdyby siedział większość czasu na ławce.
1
Na czym polega te jego "staranie się dla drużyny" oprócz udzielania wywiadów, w których pokazuje za każdym razem ból czterech liter?
2
Pokaż mi stopera, który wchodzi dwa razy z ławki i dwa razy zespół traci prowadzenie 2-0. I to głównie po błędach tego zawodnika.
0
Tak z ciekawości. Pisząc o kimś z najwyższej półki kogo masz na myśli?
4
Pokazywanie "piątki" dla gościa ubranego na biało :D dobry troll z Messiego.
1
Idź do kina. Nieporównywalnie lepszy efekt.
A sam film dla mnie świetny.
0
Mimo wszystko nie chciałbym mieć na koszulce portugalczyków ;)
3
Tytuł jest mylący. Można by wywnioskować, że Barca zaoferowała np 25mlnE.
0
Z Ter Stegenem jest dziwna sytuacja. Gdy gra ustaloną odgórnie rolę - czyli bramkarza na LM i PK - to wywiązuje się ze swojej roli bardzo dobrze (za wyjątkiem jednego meczu z PSG), natomiast gdy dostał szansę na wejście do bramki Barcy na dłużej (podczas kontuzji Bravo) to popełniał czasami poważne błędy oraz nie obronił niczego co można byłoby nazwać uchronieniem od straty bramki.
Jak na moje to gość może mieć lekki problem w głowie. Może za bardzo się spina i z tego wynikały jego błędy z początku tego sezonu.
0
Naiwni zawodnicy? CO? Przecież doskonale wiedzą dlaczego tam idą. Idą po kasę, dużą kasę.
Nie rozumiem też tego ciągłego biadolenia o "niszczeniu rynku". A Barca to słabo niszczy robiąc co okienko duże transfery? Nie bądź hipokrytą.
1
Biały rycerzu, mogłeś postarać się bardziej.
1
Ty tak serio, czy tylko trolujesz?
Wolisz, żeby Real był na 3 miejscu niż, żeby Barca była liderem?
2
Na początku sezonu grał dobrze. 4 bramki w 4 pierwszych meczach. Od tego momentu bardzo mocno obniżył loty.
W ostatnich 18 meczach zdobył 1 bramkę. Ostatnio nie ma pewnej pozycji w wyjściowym składzie.
0
Swansea to ciekawa opcja. Nie mają tam żadnego porządnego napastnika, więc Sandro miałby całkiem duże szanse grywać jako klasyczna 9.
Jestem na tak dla tego transferu.
26
Ten moment, w którym zawodnik z piłką ma za sobą tylko bramkarza, obok siebie 3 przeciwników, a ja i tak wiem że sobie poradzi :)
Z Andresem w takiej formie wszystko jest możliwe.
19
Narzekaliście na komentarz na eleven. To co dzis robi Orłowski to jest kryminał. Aduriz przeciąga butem Neymara po plecach, a ten mówi, ze Ney zasłużył na gwizdy bo złapał się za głowę.
Munir jest rzucany jak szmata, a ten ze to zdarzenia, na których nie trzeba się skupiać. ŻENADA
25
Aktualnie Capello to bardziej ekspert telewizyjny niż trener.
0
Max 70 mlnE. Ciekawe co pokaże na Euro, bo od tego też wiele będzie zależało.