theadzio124
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Brak Erica Garcii XD
ta, 4 czy 5 stoper City poradziłby coś na Mbappe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Matchess Skąd wy bierzecie te info? XD Jeden pisze, że Dembele miał lepsze cyfry, Ty piszesz jakieś swoje scenariusze
https://www.sport.pl/pilka/7,65082,26511472,barcelona-mogla-kupic-mbappe-za-pol-ceny-dyrektor-sportowy.html
5
@Matchess Isco czy Modric za małolata kibicowali Barcy, dostali dobrą ofertę i poszli do białych. Serio wierzysz że przy takich pieniądzach ktoś oglądałby się na plakaty z dzieciństwa?
@JarekS taką argumentację mogę zrozumieć. Ale jak ktoś mi pisze, że Dembele "zjadł liczbami Mbappe" to ogarnia mnie pusty śmiech (statystyki z tego samego sezonu podałem wyżej). A z decyzją Dembele/Mbappe to z wypowiedzi ludzi z klubu wynika, że podjęto to na podstawie tego, ze OD gra pod zespół, a KM pod siebie :)
2
@MrCule_X Nie prawda :) w sezonie 16/17 w rozgrywkach ligowych
Dembele: 6 goli, 13 asyst
Mbappe: 15 goli, 11 asyst
Do tego Mbappe strzelił 6 goli w 9 meczach LM, gdzie doszli chyba do półfinału(?)
2
I pomyśleć, że bartomeu, segura i reszta ferajny wolała Dembele :)))
1
Jak sprowadzą Garcie na tych warunkach, że w 3 sezonie ma zarabiać 8mln to to będzie lacabaret :)
18
Grubo ponad miliard długów, w kadrze jest 4 zdrowych stoperów, a ten chce kupić kolejnego, który za 4 miesiące może przyjść za darmo...
Płacić City jakiekolwiek pieniądze, czy to teraz, czy gdyby płatność była odłożona na przyszły sezon to absurd, zapłacilibyśmy kilka milionów za gościa który tam i tak siedzi na ławie, a i u nas nie jest powiedziane że by grał
0
@Gaz Wszystko fajnie, tylko póki faktycznie nie będą mieli wglądu w księgi, to planować sobie mogą.
BTW, jak masz jakiś artykuł o planie Fonta to wklej, chętnie zerknę
17
@Gaz Font powiedziałby, że to Xavi spłaci dług :)
19
Może niech Font odstąpi miejsce w wyborach Xaviemu :) bo w sumie nie wiem po co Font ma być w klubie skoro od wszystkiego będzie Xavi
5
2 mecze to w sumie idealna sytuacja żeby Leo doszedł do siebie po urazie, zwłaszcza że gramy z Cornella i Elche
6
Jak może być ciężko zastąpić kogoś, kto w ogóle nie gra?
0
Font nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie, czy chce przełożyć wyboru, czy je przeprowadzić w terminie, a miałby przeprowadzić Barce przez kryzys w jakim się znajduje?
Tutaj będzie musiał podejmować konkretne decyzje, a nie jakieś lawirowanie bez konkretnej odpowiedzi
1
Trincao to klient Mendesa, można spać spokojnie, Barca sprzeda go za 30+
Problem z Trincao jest taki, że gość jest bardzo jednowymiarowy. próbuje atakować tylko z prawego skrzydła, jest wyjątkowo jednonożny i chyba słaby psychicznie - to wnioskuję na podstawie mowy ciała po jakimś nieudanym zagraniu, dryblingu, stracie itp
0
@ShawnC To, że wolę gracza X od gracza Y, oznacza że X nie popełnia błędów? To dobra interpretacja :)
0
@ShawnC Gdzieś to napisałem?
3
Lenglet ze swoją formą z tego sezonu byłby dla mnie 4 wyborem po Araujo, Umtitim i Minguezie. Chętnie bym zobaczył Umtitiego na tle lepszego rywala niż Granada - a zdrowy Umtiti w formie, to europejska TOPka środkowych obrońców (a przynajmniej tak było przed kontuzją).
0
@formentera2017 W sam raz na walkę o lige europy :)
11
@catalanian09 Todibo za słaby na Schalke i Benfice a ma być kotem w Barcelonie? To już szybciej uwierzę że Umtiti będzie zdrowy i wróci do formy sprzed kontuzji
7
Ale ty masz silną psychikę!
Zajebiście silną! Zawsze patrzę w oczy, kiedy z kimś rozmawiam; nigdy nie wykonuję niepotrzebnych ruchów; wystarczy mi dziesięć pierwszych słów, pięć pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiem, że w jego psychice czai się strach. On jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że wkrótce będzie miał pełne portki… a wiesz dlaczego? Dlatego, że jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach!”
0
Wiadomo, że obecnie nie stać nas na jakikolwiek transfer, natomiast jeśli w przyszłości będzie możliwość przeprowadzenia transferu za duże pieniądze, to Halland musi być priorytetem. Lautaro nie jest nawet blisko Norwega
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@dzagos Możesz o Alemanym coś więcej napisać dlaczego to plus? Jestem ciekaw bo nie śledzę tego za bardzo
3
I Asensio jeszcze
6
Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą :)
11
Nie cieszę się z kontuzji, za to cieszę się że nie będę musiał oglądać Busquetsa w sobotę :)
6
Centymetrowy spalony to nadal spalony. Co do ręki to faktycznie, muszą to ujednolicić
0
Ile Umtiti kasuje brutto/netto rocznie?
2
Dest byłby idealny, moje małe marzenie na prawą obronę