32

Brak Erica Garcii XD

ta, 4 czy 5 stoper City poradziłby coś na Mbappe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Matchess Skąd wy bierzecie te info? XD Jeden pisze, że Dembele miał lepsze cyfry, Ty piszesz jakieś swoje scenariusze

https://www.sport.pl/pilka/7,65082,26511472,barcelona-mogla-kupic-mbappe-za-pol-ceny-dyrektor-sportowy.html


5

@Matchess Isco czy Modric za małolata kibicowali Barcy, dostali dobrą ofertę i poszli do białych. Serio wierzysz że przy takich pieniądzach ktoś oglądałby się na plakaty z dzieciństwa?
@JarekS taką argumentację mogę zrozumieć. Ale jak ktoś mi pisze, że Dembele "zjadł liczbami Mbappe" to ogarnia mnie pusty śmiech (statystyki z tego samego sezonu podałem wyżej). A z decyzją Dembele/Mbappe to z wypowiedzi ludzi z klubu wynika, że podjęto to na podstawie tego, ze OD gra pod zespół, a KM pod siebie :)

2

@MrCule_X Nie prawda :) w sezonie 16/17 w rozgrywkach ligowych
Dembele: 6 goli, 13 asyst
Mbappe: 15 goli, 11 asyst

Do tego Mbappe strzelił 6 goli w 9 meczach LM, gdzie doszli chyba do półfinału(?)

2

I pomyśleć, że bartomeu, segura i reszta ferajny wolała Dembele :)))

1

Jak sprowadzą Garcie na tych warunkach, że w 3 sezonie ma zarabiać 8mln to to będzie lacabaret :)

18

Grubo ponad miliard długów, w kadrze jest 4 zdrowych stoperów, a ten chce kupić kolejnego, który za 4 miesiące może przyjść za darmo...

Płacić City jakiekolwiek pieniądze, czy to teraz, czy gdyby płatność była odłożona na przyszły sezon to absurd, zapłacilibyśmy kilka milionów za gościa który tam i tak siedzi na ławie, a i u nas nie jest powiedziane że by grał

0

@Gaz Wszystko fajnie, tylko póki faktycznie nie będą mieli wglądu w księgi, to planować sobie mogą.
BTW, jak masz jakiś artykuł o planie Fonta to wklej, chętnie zerknę

17

@Gaz Font powiedziałby, że to Xavi spłaci dług :)

19

Może niech Font odstąpi miejsce w wyborach Xaviemu :) bo w sumie nie wiem po co Font ma być w klubie skoro od wszystkiego będzie Xavi

5

2 mecze to w sumie idealna sytuacja żeby Leo doszedł do siebie po urazie, zwłaszcza że gramy z Cornella i Elche

6

Jak może być ciężko zastąpić kogoś, kto w ogóle nie gra?

0

Font nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie, czy chce przełożyć wyboru, czy je przeprowadzić w terminie, a miałby przeprowadzić Barce przez kryzys w jakim się znajduje?
Tutaj będzie musiał podejmować konkretne decyzje, a nie jakieś lawirowanie bez konkretnej odpowiedzi

1

Trincao to klient Mendesa, można spać spokojnie, Barca sprzeda go za 30+

Problem z Trincao jest taki, że gość jest bardzo jednowymiarowy. próbuje atakować tylko z prawego skrzydła, jest wyjątkowo jednonożny i chyba słaby psychicznie - to wnioskuję na podstawie mowy ciała po jakimś nieudanym zagraniu, dryblingu, stracie itp

0

@ShawnC To, że wolę gracza X od gracza Y, oznacza że X nie popełnia błędów? To dobra interpretacja :)

0

@ShawnC Gdzieś to napisałem?

3

Lenglet ze swoją formą z tego sezonu byłby dla mnie 4 wyborem po Araujo, Umtitim i Minguezie. Chętnie bym zobaczył Umtitiego na tle lepszego rywala niż Granada - a zdrowy Umtiti w formie, to europejska TOPka środkowych obrońców (a przynajmniej tak było przed kontuzją).

0

@formentera2017 W sam raz na walkę o lige europy :)

11

@catalanian09 Todibo za słaby na Schalke i Benfice a ma być kotem w Barcelonie? To już szybciej uwierzę że Umtiti będzie zdrowy i wróci do formy sprzed kontuzji

7

Ale ty masz silną psychikę!

Zajebiście silną! Zawsze patrzę w oczy, kiedy z kimś rozmawiam; nigdy nie wykonuję niepotrzebnych ruchów; wystarczy mi dziesięć pierwszych słów, pięć pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiem, że w jego psychice czai się strach. On jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że wkrótce będzie miał pełne portki… a wiesz dlaczego? Dlatego, że jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach!”

0

Wiadomo, że obecnie nie stać nas na jakikolwiek transfer, natomiast jeśli w przyszłości będzie możliwość przeprowadzenia transferu za duże pieniądze, to Halland musi być priorytetem. Lautaro nie jest nawet blisko Norwega

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@dzagos Możesz o Alemanym coś więcej napisać dlaczego to plus? Jestem ciekaw bo nie śledzę tego za bardzo

3

I Asensio jeszcze

6

Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą :)

11

Nie cieszę się z kontuzji, za to cieszę się że nie będę musiał oglądać Busquetsa w sobotę :)

6

Centymetrowy spalony to nadal spalony. Co do ręki to faktycznie, muszą to ujednolicić

0

Ile Umtiti kasuje brutto/netto rocznie?

2

Dest byłby idealny, moje małe marzenie na prawą obronę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?