theadzio124
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@MermesMWH No zapowiada... tak samo zapowiadali że są w zajebistej kondycji finansowej, póki co nikogo nie kupili i sprzedali czym prędzej Hakimiego
2
A myślałem, że to trener ustala wyjściową 11... w tym klubie nic się nie zmieni
1
Yuri, lat 30 iks de
a niedawno była piękna propaganda sportu czy tam mundo że Barca chce odmłodzić kadrę :)
0
Jak Ter Stegen ma nas ratować w meczu na Camp Nou z 7 drużyną Serie A to... jest dobrze :)
0
Fati jest świetny i ma coś co ma tylko kilku skrzydłowych - instynkt kilera. W wieku 17 lat potrafi przejść dwóch trzech przeciwników (może jeszcze nie na najwyższym poziomie ale dajmy mu czas) potrafi zagrać kombinacyjnie, i sprawia wrażenie że ma głowę na karku. Oby Barca zadbała o niego a myślę, że będziemy mieli z niego dużo radości przez najbliższe 15 lat
2
Z tamtej pierwszej jedenastki nie ma w Barcy Iniesty, Neymara, Alvesa i Mascherano (a był jeszcze chociażby Xavi i Pedro na ławce), teraz zobaczmy kogo sprowadzono w ich miejsce, DRAMAT zarządzanie kadrą
4
Pomocnik tak kompletny że grzeje ławe
8
Wysokie ryzyko zarażenia to ma kasjerka w biedronce mająca kontakt z kilkuset osobami tygodniowo a jakoś im testów co dwa dni nikt nie robi ;)
32
Gość obrósł w piórka jakby co najmniej Xavim był
0
@MarioVeB! Bild pod koniec marca pisał coś innego
2
Fakt że Schalke może nie mieć kasy na Todibo to byłaby zajebista wiadomość. Dawać go z powrotem. Pokazał w krótkim czasie w niemczech że ma papiery na granie na wysokim poziomie.
31
Takich mentalnych cipeuszy jak w FCB to ze świecą szukać... Nie podoba się że ktoś ma czelność skrytykować święte krowy
24
2 gole w 17 ligowych meczach i taki ogór jest brany pod uwagę jako 9 do Barcy :D daj pan spokój
1
Ostatni akapit szczerość na poziomie ciotki która mówi "ale przystojny z ciebie kawaler"
73
"Prawdziwy Cule" nie idzie grać dla śmietankowych
15
Najpierw zaśmiecaj boisko balonami, a później miej pretensje, że możesz być ukarany...
Jak chcą tak manifestować, to niech manifestują ale bez zakłócania przebiegu meczu. Skrajnie głupie zachowanie ludzi na trybunach.
0
Tak to jest jak się nie sprawdza listy powołanych, dzięki ;)
Patrząc na przeciwnika to szkoda, że Yerry nie zagra nawet minuty.
0
Rakitić i Pique ławka, z kim jak nie z Leganes grając u siebie będzie szansa dać odpocząć najbardziej eksploatowanym grajkom.
MATS - Semedo - Verma - Umtiti (w drugiej połowie przy korzystnym wyniku Mina) - Alba - Dembele- Denis - Paulinho - Coutinho - Paco - Messi
0
Głupszego zademonstrowania sprzeciwu wobec przetrzymywania więźniów politycznych to chyba nie mogli wymyślić. Jak już chcieli to zademonstrować to niech zrobiliby to w taki sposób, który nie zakłóciłby przebiegu meczu.
Inna sprawa, że nie wiem jaki związek mają baloniki z więźniami politycznymi LOL
4
O co ból dupy??? To jest jedenastka na podstawie punktów zdobytych w Fantasy LM.
Nie wiem co bardziej żenujące, komentarze czy sens zamieszczania artykułu z takim tytułem...
0
O 15 fantasy draft (Fantasy Premier League), kod do ligi:
684433-155828
0
Gramy draft, czyli wybieramy w wylosowanej przez komputer kolejności zawodników do naszych składów. W tej rozgrywce to jest fajne, że będzie tylko jeden Alexis, Hazard, Kane i tak dalej.
1
Nie okienka, tylko tego żałosnego zarządu.
0
Zapraszam na draft do Fantasy Premier League. Liga 5 osobowa, draft dziś o 15. zapraszam chętnych, kod do ligi:
684433-155828
8
Cóż za zbieg okoliczności, że te oskarżenia wypływają jak tylko okazało się, że Krystyna opierd***ił skarbówkę na większą kwotę niż Messi.
0
A właśnie, co z nim? Odszedł, jakaś kontuzja? Bo było o nim słychać kilka lat temu.
10
Patrząc na grę (a raczej jej brak) Turana to błędu by nie popełnił
0
sharkfx
Marlon jak na razie zagrał dwa mecze w końcówce sezonu, gdzie zagrał ok, pokazał, że może coś z niego być ale to zbyt mała próbka, aby przepuścić przez ręce Sancheza, który w tym okienku jeśli nie do Barcy to odejdzie do Chelsea/United czy jakiegoś PSG. Ponoć ma kosztować 25mlnE. Zabrzmi to chamsko ale wolę, żeby zmarnował się w Barcie za 25mlnE niż żeby wyrósł na topowego obrońcę na świecie i uprzykrzał życie Barcy.
viscabarca09
Barca od bardzo dawna ma problem ze znalezieniem obrońcy na odpowiednim poziomie (mam nadzieję, że Umtiti wskoczy jeszcze dużo wyżej niż to co prezentował w tym sezonie). Aktualnie pewniakiem w dłuższej perspektywie jest tylko Umtiti (Pique 30 lat i co jakiś czas miewa lekkie problemy ze zdrowiem). Marlon to melodia przyszłości, który może skończyć jak Muniesa (pamiętacie jeszcze go - nowy Puyol...), Mina, mimo że ma świetne recenzje nie jest ograny w Europie. Sanchez ze swoją siłą i szybkością idealnie odnalazłby się w Barcelonie, zwłaszcza że jest pół prawym ŚO co umożliwia mu granie z Umtitim.
27
Z tego co czytałem ludzi oglądających ligę brazylijską to koleś jest świetny.
Kupić Sancheza z Ajaxu, a Mine i Marlona wypożyczyć do klubów z La Liga. Jeśli któryś z tej trójki wejdzie na poziom, który będzie pozwalał być podstawowym obrońcą Barcy to będzie świetnie.
1
Olać Neymara? HAHAHAHAHAHAHAHAHA