theadzio124
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr gra się tam, gdzie danemu zawodnikowi jest wygodniej :)
są Robbeny i są Antonio Valencie czy Jesusy Navasy
1
@Hasszz a co innego? Pomoc charytatywna? :)
26
Moi drodzy, jest to nic innego jak próba kupna klubu tylnymi drzwiami.
33
Wchodzi dwóch nastolatków i wyglądają 100 razy lepiej niż Roberto
wchodzi Puig i wygląda lepiej niż Coutinho - co gość zjazd zaliczył to niesamowite, strasznie jednowymiarowy się zrobił
1
@Ramek w takich sytuacjach drużynę może przejąć trener tymczasowy, najczęściej jest to ktoś związany z klubem. Obecna sytuacja nie sprzyja żadnej ze stron, ani Laporcie, ani Koemanowi, ani Barcelonie
12
Bardzo słabo Laporta rozgrywa kwestię trenera. W zasadzie od samego początku swojej prezydentury podkopuje trenera. Sytuacja o tyle niezrozumiała, że może go przecież zwolnić
7
@Roni_10 Smutne jest też to, jak kibice sukcesu z ostatniej dekady opluwają legendę klubu na dosłownie każdym kroku
11
Roberto na lewej XD
2
@Transu96 Zobaczył to on kilkukrotnie wyższą pensję w psg :)
7
@huberto286 środkowy pomocnik, 25 lat, wg transfermarketu wyceniany na 20mln euro. Za dużo go nie oglądałem ale sądząc po ilości żółtych kartek to człowiek od czarnej roboty (11 żółtych kartek w poprzednim sezonie)
0
@xSZYMONOx Gdyby posłuchał w przeszłości ojca to też by nie zagrał w tym meczu :)
0
@blaugrana49 przypomnij sobie rok temu biurofax. Nie ma za co ;)
1
@Rewolucja123 Na prawej stronie to tylko on i Demir chyba grają, bo Griezz to jednak teraz będzie chyba wolny elektron. Więc minuty myślę, że dostanie
2
To byłoby chore, gdyby Barcelona dopłacała do pensji piłkarza grającego na tym poziomie co Griezmann
0
@lucca87 nie wiem, trzeba poczekać na jakiś komunikat federacji
@Qlewer Stanowski też to wyczuł i dlatego Kapela pojawił się w HP ;) jak ktoś chce za coś płacić to ja nie mam z tym problemu
0
Ziemowit Kossakowski vs Jaś Kapela na gali Najmana MMA VIP xd obaj potwierdzili na swoich kontach twitterowych
jak było to sorry za powtórkę
8
OK BOOMER :))))
Morales jaki to dzban to głowa mała
6
Co Mason Mount robi w tym artykule? XDD
Jakby wygrała Dania to Christensen byłby faworytem do złotego balona?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@patry295 siebie samego też trochę zaorał :P
0
@4Fabregas4 cepelin wyjdzie i powie, że spotkał starą angielkę na ulicy, która podziękowała mu za karnego :)
10
Wczoraj co Pedri wszedł w mecz, wyglądał pięknie. Ta piła co dał do Oyarzabala (przyjęcie jak z ekstraklasy) aż przypomniał się Iniesta do Xaviego jak 5-0 śmietane machnęliśmy
0
Gorzej niż Rodri by nie strzelił :)
Jest jakaś statystyka, mówiąca o tym jaką skuteczność w karnych mają zawodnicy wprowadzenia w ostatnich 10 minutach dogrywki? Ewentualnie w całej dogrywce
21
Na news pod tytułem "Fati zdrowy i gotowy do gry" czekam z większym utęsknieniem niż na przedłużenie umowy Messiego
4
@dzefrej234 Barcy nie stać na duże odszkodowanie za zwolnienie więc muł odpada :)
9
@Pawel13sz Przegrana liga, oklep 3-0 z Juve, 4-0 z psg, stawianie uparcie na Gomesa. Lubię Lucho ale on jest zbyt uparty - patrz teraz z Moratą
1
Typ jest synonimem przeciętności, nijakości i siedzenia w klubie za status wychowanka. Na prawej obronie jest Dest i Emerson, a w środku Roberto jest zwyczajnie za słaby, podziękować, pożegnać godnie i zwolnić te 10mlnE rocznie jakie pobiera
35
@teacherakademicki Jakby każdy Brazylijczyk przez rok pomieszkał w Łodzi to nabrałby skromności i pokory z miejsca :P
4
BTW Mundo to jest poziom dziennikarstwa XD
Piszą, że Ashley Young jest wiekowy, więc chcą kogoś młodszego, w momencie gdy Young od kilku dni jest w Aston Villi
1
Skriniara poproszę i możemy się wymieniać :>