0

@Emhyr gra się tam, gdzie danemu zawodnikowi jest wygodniej :)

są Robbeny i są Antonio Valencie czy Jesusy Navasy

1

@Hasszz a co innego? Pomoc charytatywna? :)

26

Moi drodzy, jest to nic innego jak próba kupna klubu tylnymi drzwiami.


33

Wchodzi dwóch nastolatków i wyglądają 100 razy lepiej niż Roberto

wchodzi Puig i wygląda lepiej niż Coutinho - co gość zjazd zaliczył to niesamowite, strasznie jednowymiarowy się zrobił

1

@Ramek w takich sytuacjach drużynę może przejąć trener tymczasowy, najczęściej jest to ktoś związany z klubem. Obecna sytuacja nie sprzyja żadnej ze stron, ani Laporcie, ani Koemanowi, ani Barcelonie

12

Bardzo słabo Laporta rozgrywa kwestię trenera. W zasadzie od samego początku swojej prezydentury podkopuje trenera. Sytuacja o tyle niezrozumiała, że może go przecież zwolnić

7

@Roni_10 Smutne jest też to, jak kibice sukcesu z ostatniej dekady opluwają legendę klubu na dosłownie każdym kroku

11

Roberto na lewej XD

2

@Transu96 Zobaczył to on kilkukrotnie wyższą pensję w psg :)

7

@huberto286 środkowy pomocnik, 25 lat, wg transfermarketu wyceniany na 20mln euro. Za dużo go nie oglądałem ale sądząc po ilości żółtych kartek to człowiek od czarnej roboty (11 żółtych kartek w poprzednim sezonie)

0

@xSZYMONOx Gdyby posłuchał w przeszłości ojca to też by nie zagrał w tym meczu :)

0

@blaugrana49 przypomnij sobie rok temu biurofax. Nie ma za co ;)

1

@Rewolucja123 Na prawej stronie to tylko on i Demir chyba grają, bo Griezz to jednak teraz będzie chyba wolny elektron. Więc minuty myślę, że dostanie

2

To byłoby chore, gdyby Barcelona dopłacała do pensji piłkarza grającego na tym poziomie co Griezmann

0

@lucca87 nie wiem, trzeba poczekać na jakiś komunikat federacji
@Qlewer Stanowski też to wyczuł i dlatego Kapela pojawił się w HP ;) jak ktoś chce za coś płacić to ja nie mam z tym problemu

0

Ziemowit Kossakowski vs Jaś Kapela na gali Najmana MMA VIP xd obaj potwierdzili na swoich kontach twitterowych

jak było to sorry za powtórkę

8

OK BOOMER :))))

Morales jaki to dzban to głowa mała

6

Co Mason Mount robi w tym artykule? XDD
Jakby wygrała Dania to Christensen byłby faworytem do złotego balona?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@patry295 siebie samego też trochę zaorał :P

0

@4Fabregas4 cepelin wyjdzie i powie, że spotkał starą angielkę na ulicy, która podziękowała mu za karnego :)

10

Wczoraj co Pedri wszedł w mecz, wyglądał pięknie. Ta piła co dał do Oyarzabala (przyjęcie jak z ekstraklasy) aż przypomniał się Iniesta do Xaviego jak 5-0 śmietane machnęliśmy

0

Gorzej niż Rodri by nie strzelił :)

Jest jakaś statystyka, mówiąca o tym jaką skuteczność w karnych mają zawodnicy wprowadzenia w ostatnich 10 minutach dogrywki? Ewentualnie w całej dogrywce

21

Na news pod tytułem "Fati zdrowy i gotowy do gry" czekam z większym utęsknieniem niż na przedłużenie umowy Messiego

4

@dzefrej234 Barcy nie stać na duże odszkodowanie za zwolnienie więc muł odpada :)

9

@Pawel13sz Przegrana liga, oklep 3-0 z Juve, 4-0 z psg, stawianie uparcie na Gomesa. Lubię Lucho ale on jest zbyt uparty - patrz teraz z Moratą

1

Typ jest synonimem przeciętności, nijakości i siedzenia w klubie za status wychowanka. Na prawej obronie jest Dest i Emerson, a w środku Roberto jest zwyczajnie za słaby, podziękować, pożegnać godnie i zwolnić te 10mlnE rocznie jakie pobiera

35

@teacherakademicki Jakby każdy Brazylijczyk przez rok pomieszkał w Łodzi to nabrałby skromności i pokory z miejsca :P

4

BTW Mundo to jest poziom dziennikarstwa XD

Piszą, że Ashley Young jest wiekowy, więc chcą kogoś młodszego, w momencie gdy Young od kilku dni jest w Aston Villi

1

Skriniara poproszę i możemy się wymieniać :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?