thefallen994
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co on ma za życie w tym klubie; gra po 10 min.,kibice go wygwizdują i obrażają, koledzy próbują doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu i to w niewybredny sposób, a przecież to świetny piłkarz
powinien odejść
z materazzi to z psychiatryka wyrwany chyba
0
ja odniosłem wrażenie, że co niektórzy zapomnieli z kim i o co grają
doceniam jedynie Valdesa, Xaviego i Pedro jedyni zawodnicy którzy próbowali grać, reszta spała
0
realnie rzecz ujmując:
nie zdarzyło mi się jeszcze żebym nie wierzył w wygraną Barcy, ale wiara to czasami za mało
uważam, że trzeba się liczyć z porażką i odpadnięciem
0
może Inter był lepszy, ale nieznacznie
obrona nawaliła, kompletny brak zrozumienia, czegoś takiego w Barcelonie nie widziałem, Pique grał dobrze w odbiorze
Keita to jak amator się słania po boisku, może Guardiola ma do niego zaufanie, ale to już któryś mecz z rzędu w którym on jest zupełnie zaspany i nie wie co ma ze sobą zrobić
brakuje mocno Iniesty w środku pola, Xavi nie ma wsparcia
Messi - wydaję się, że nie daje z siebie 100%
Barca po prostu nie była Barcą, może przez ostatnie 10 minut
ale to są tylko moje uwagi, na boisku wszystko wygląda inaczej
0
powinno być lepiej
sędzia kompletny amator, gubił się sam gwizdał,przerywał i w dodatku nabierał się na dziecinne zagrywki
messi - zbyt egoistycznie
xavi- myślami już w mediolanie
pedro-chyba jednak grali w dziesiątkę
niepotrzebne,nieudane zmiany
0
i koniec imprezy dal Realu...
na pocieszenie mają jeszcze marzenia na przyszły sezon
mam nadzieję, że Barca już spokojnie utrzyma swoją pozycję do końca sezonu
0
kurczę, kiedy oceny za mecz z Arsenalem, ten wygrany?
0
i co?
teraz ktoś powie, że Valdek jest słabszy od Casillasa? :D
0
mam nadzieję, że Guardiola wie, iż jeśli Barca przegra ten mecz przez jakies niedogodności na boisku to będzie jego wina
moim zdaniem za dużo ryzykuje tym ustawieniem
0
no i dobrze
0
ja chce tylko żeby Pique grał na środku, a defensywa - Toure Yaya
atak Guardiola niech zestawia jak chce i tak zrobi to najlepiej
0
viperpoland
dobre :D
0
Taths1
zaryzykuję stwierdzenie, że nie widziałeś żadnego meczu Realu od sezonu 2006/07
obejrzyj sobie jakikolwiek mecz z ostatnich jakie rozgrywał Real
w każdym tracą bramkę przez błąd Casillasa
ostatni jego dobry występ w tym sezonie to pierwszy mecz z Sevillą
Valdek natomiast w każdym meczu pokazuje klasę, dzisiaj też tak będzie, więc obserwuj dobrze :)
0
osobiście zaryzykowałbym wystawić go w 1. jedenastce
0
gdyby to ode mnie zależało to nie zmieniałbym nikogo z zarządu, ze sztabu szkoleniowego, z drużyny, w ogóle bo wydaje mi się, że Barca jest teraz najlepsza i nigdy już lepsza nie będzie
jedyne co bym zmienił to Rooney na lewym skrzydle, zamiast Henry'ego, ale to chyba niemożliwe bo ManUtd bez Rooneya to jak Barca bez Messiego, Xaviego, Puyola, Valdka i Guardioli
0
mój typ:
V.Valdes
Alves, Pique, Puyol, Maxwell
Toure, Sergio, Xavi
Messi, Pedro, Iniesta
0
niemożliwe
0
nooo... nawet się zgadzam z tymi tytułami... :D
0
jak dla mnie najgorsze to to, że Abidal zagrał zaledwie dwa mecze i znowu przerwa
0
nooo ale żeby tylko Abidal nie nawalił na Derby Europy
i jeszcze potrzebny Ibra i Pique, od zaraz
0
to kto następny? ;D
aaach no tak Real Madryt
0
ja stawiam tak:
Valdes
Alves, Toure, Milito, Abidal
Sergio,
Xavi, Keita,
Messi, Pedro, Iniesta
0
jeżeli ledwo poradzili sobie z Wolverhampton bez podstawowych graczy to myślę, że Barca nie powinna mieć wielkich problemów
osobiście liczę na wygraną Barcy 1-0
0
najlepiej byłoby:
Valdes
Alves, Toure, Milito, Abidal
Xavi, Sergio, Keita
Messi, Pedro, Iniesta
0
Fabregas to nie wszystko
co nie zmienia faktu, że Barca wygra
0
uważam, że nie warto tyle wydawać na niego
powinni go kupić jedynie za cenę góra 30mln.
ewentualnie wymiana, jak z Ibrą
0
nie oglądałem, żałuje
dobrze, że wygrali
oby tylko nie było kontuzji na Arsenal i Gran Derby
0
proszę o pomoc!powiedzcie kto musiał zejść, czy są jakieś urazy, i co się stało Toure Yaya, bo po niektórych commentach nie można nic wywnioskować
0
a ja jestem wnerwionyyyyy
żaden link nie chodzi, nie mogę obejrzeć nawet iraq goals zawsze pomagało a dzisiaj odmawia współpracy
lipa
0
tak, napewno wygrają...
on się chyba nie słyszy...