thefallen994
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeśli chodzi o mnie nie gram ani w fifę ani w pes-a
0
oczywiście, że nie było
Fabregas ma umiejętności aktorskie
0
ja bym wystawił:
Valdes
Puyol (na lewej zamiast pauzującego Alves),Toure, Milito, Abidal
Sergio, Keita, Xavi
Pedro, Messi, Ibra
0
może być ciężko ale nie wątpię, że wygramy
sądzę, że Guardiola powinien wypróbować w tym meczu formację obronną na mecz z Arsenalem; szczególnie Abidala po kontuzji oraz mam nadzieję Toure na środku obrony
0
dobrze, że Messi wrócił już się obawiałem czegoś poważniejszego
0
nooooo nieeeeeee
pisze: źródło 1 kwietnia!
0
widzę ze ten mecz cieszy się niewielkim zainteresowaniem w porównaniu z meczem w lidze mistrzów ;p
0
wiem że jakis bambo nie zagra chyba song albo diaby
0
nie tylko nas nabierają:
http://www.chelsealive.pl/n-14120-casillas-dyskretnie-na-treningach-chelsea.php
http://www.chelsealive.pl/n-14119-chelsea-wygrala-mecz-z-manchesterem-united-30.php
http://www.arsenal.of.pl/ - zlamanie nogi przez Vermaalena
http://www.devilpage.pl/index/news/komentarze/21411/ronaldo_wraca_do_united_/
http://www.bayern.munchen.pl/artykul,bayern-juz-aktywny-na-rynku-trasferowym,5912
0
z tym "super,super" to może jeszcze za wczesnie
0
wymieni mi ktos piłkarzy wykluczonych z rewanżu przez kartki?
0
maxwell moze zagrał bardzo dobre(kolejne już) spotkanie w ofensywie ale w obronie wyraźnie odstawał poziomem, kilka razy przegrywał w pojedynkach szybkosciowych, słabo pilnował skrzydłowych
liczę na powrót Abidala na rewanż w Barcelonie
0
nie życze mu źle ale dobrze, że nie zagra z Barcą, reszta meczów arsenalu mnie nie obchodzi
0
usunęli już artykuł z primeradivision.pl
pewnie się skapnęli, że to żart
a szkoda bo już myślałem, że Carles zagra, byłby wielkim wzmocnieniem
przeglądając inne strony klubów również natrafiałem na beznadziejne artykuły np.transfer Ronaldo do man utd, albo złamanie nogi przez Vermaalena
0
ale jeszcze jakiś z Arsenalu nie zagra za kartki, Diaby albo Song w każdym razie któryś z czarnych
0
http://www.primeradivision.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=168190
chyba wyżej zrobiłem błąd
0
http://www.primeradivision.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=168190
jest tam i źródło
0
miałbym życzenie żeby ktoś z redakcji, najlepiej robertinho powiedział prawdę; czy jest to możliwe czy to tylko żart Prima aprilis
chyba jako kibice i forumowicze mamy prawo wiedzieć
0
właściwie to wszedł on tylko po owacje
0
ja też już nie mogę się doczekać rewanżu
oby cofnęli kartkę Puyola; wtedy wygramy napewno
0
było blisko, szkoda
oby rewanż poszedł lepiej; na szczęście nie będzie Fabregasa
a obrona mogłaby wyglądać tak:Alves, Toure, Milito, Abidal i jeszcze Sergio jako defensywny pomocnik
0
sergio najwyzej zejdzie za yaya
strasznie sie boje tego meczu ale przegrana i remis nie wchodza w gre
0
Ibra, Messi, Xavi - oni powinni dzisiaj załatwić nam wygraną
ciekawe czy Abidal zagra
0
niech nie zagra, będzie dużo łatwiej wygrać
0
więc Messi ma dużo do nadrobienia
najlepiej niech nadrabia to dzisiaj
0
trochę się boję tego Gran Derbi ale wierzę w Barcę
tak przy okazji; niezły mecz Bayernu
0
Valdes jest najlepszy nawet bez tych wszystkich wyróżnień strasznie go lubię i nie wyobrażam sobie Barcy bez niego
0
ja wolałbym żeby Fabregas nie zagrał bo i bez niego będzie bardzo trudno
0
po meczu z Barcą nie będzie już twierdzy ;p
0
jeśli jest słabszy zespół (teoretycznie) dałbym pograć Ibrze oraz Heńkowi
ponadto mógłby zagrać Bojan, ale na pewno nie zamiast Messiego