0

jeśli chodzi o mnie nie gram ani w fifę ani w pes-a

0

oczywiście, że nie było

Fabregas ma umiejętności aktorskie

0

ja bym wystawił:

Valdes

Puyol (na lewej zamiast pauzującego Alves),Toure, Milito, Abidal

Sergio, Keita, Xavi

Pedro, Messi, Ibra

0

może być ciężko ale nie wątpię, że wygramy

sądzę, że Guardiola powinien wypróbować w tym meczu formację obronną na mecz z Arsenalem; szczególnie Abidala po kontuzji oraz mam nadzieję Toure na środku obrony

0

dobrze, że Messi wrócił już się obawiałem czegoś poważniejszego

0

nooooo nieeeeeee

pisze: źródło 1 kwietnia!

0

widzę ze ten mecz cieszy się niewielkim zainteresowaniem w porównaniu z meczem w lidze mistrzów ;p

0

wiem że jakis bambo nie zagra chyba song albo diaby

0

z tym "super,super" to może jeszcze za wczesnie

0

wymieni mi ktos piłkarzy wykluczonych z rewanżu przez kartki?

0

maxwell moze zagrał bardzo dobre(kolejne już) spotkanie w ofensywie ale w obronie wyraźnie odstawał poziomem, kilka razy przegrywał w pojedynkach szybkosciowych, słabo pilnował skrzydłowych

liczę na powrót Abidala na rewanż w Barcelonie

0

nie życze mu źle ale dobrze, że nie zagra z Barcą, reszta meczów arsenalu mnie nie obchodzi

0

usunęli już artykuł z primeradivision.pl

pewnie się skapnęli, że to żart

a szkoda bo już myślałem, że Carles zagra, byłby wielkim wzmocnieniem

przeglądając inne strony klubów również natrafiałem na beznadziejne artykuły np.transfer Ronaldo do man utd, albo złamanie nogi przez Vermaalena

0

ale jeszcze jakiś z Arsenalu nie zagra za kartki, Diaby albo Song w każdym razie któryś z czarnych

0

0

miałbym życzenie żeby ktoś z redakcji, najlepiej robertinho powiedział prawdę; czy jest to możliwe czy to tylko żart Prima aprilis

chyba jako kibice i forumowicze mamy prawo wiedzieć

0

właściwie to wszedł on tylko po owacje

0

ja też już nie mogę się doczekać rewanżu

oby cofnęli kartkę Puyola; wtedy wygramy napewno

0

było blisko, szkoda

oby rewanż poszedł lepiej; na szczęście nie będzie Fabregasa

a obrona mogłaby wyglądać tak:Alves, Toure, Milito, Abidal i jeszcze Sergio jako defensywny pomocnik

0

sergio najwyzej zejdzie za yaya

strasznie sie boje tego meczu ale przegrana i remis nie wchodza w gre

0

Ibra, Messi, Xavi - oni powinni dzisiaj załatwić nam wygraną

ciekawe czy Abidal zagra

0

niech nie zagra, będzie dużo łatwiej wygrać

0

więc Messi ma dużo do nadrobienia

najlepiej niech nadrabia to dzisiaj

0

trochę się boję tego Gran Derbi ale wierzę w Barcę

tak przy okazji; niezły mecz Bayernu

0

Valdes jest najlepszy nawet bez tych wszystkich wyróżnień strasznie go lubię i nie wyobrażam sobie Barcy bez niego

0

ja wolałbym żeby Fabregas nie zagrał bo i bez niego będzie bardzo trudno

0

po meczu z Barcą nie będzie już twierdzy ;p

0

jeśli jest słabszy zespół (teoretycznie) dałbym pograć Ibrze oraz Heńkowi

ponadto mógłby zagrać Bojan, ale na pewno nie zamiast Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?