0

uda się ;p

0

no cóż na początku już cieżko z Arsenalem a później jeszcze Inter bo wątpię żeby CSKA wygrało tę rywalizację

0

zagrali fantastycznie

szkoda tylko, że Messi nie skompletował hattricka

0

szkoda że Generał kontuzjowany

będzie wielki mecz ;pp oczywiście Messiego i spółki ! ;D

0

noo to będzie niezwykle ważny i ciężki mecz ale na pewno nasi wygrają !

0

Cule a muerte

Przegramy? co z ciebie za kibic ;p

nawet jeśli szanse są zerowe (a to nie taki mecz) to trzeba kibicować do końca

myślę ze wygramy; u siebie, będą pewniejsi po meczu z Valencią

pozdro

0

oby wygrali

0

ja byłem przeciwny od początku

0

miejmy nadzieję, że odnajdzie formę z meczu np. z Saragossą ;p

bo jak będzie grał jak ostatnio to jedynie do defensywy żeby powstrzymać Silvę i Villę

0

niech nie zagra, przynajmniej będzie nam łatwiej wygrać

chociaż i tak nie wątpię, że Barca odniesie zwycięstwo

0

yeeeaah ! Olympique pojechał po Realu

mina Higuaina albo Ramosa

Po prostu lepiej być nie mogło

cieszę się jak po wygranym meczu Barcy chociaż ogladanie realu nie daje 0,00001% przyjemności z jaką patrzę na naszych

0

real... niech spróbuje znowu za rok

i znowu nieskutecznie, rzecz jasna

finał będą oglądać z trybun ;DD

0

Sevilla nie dała rady wiec Barca to zrobi ;p

0

zabrakło trochę szczęścia

ale następna jest Valencia trzeba się dobrze przygotować, wiec trochę niepotrzebna kartka ibry bo mogą być problemy z atakiem

miejmy nadzieje ze real przegra lub chociaż zremisuje

0

toure powinien grać

jeszcze troche i odejdzie z Barcy jak sobie nie pogra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?