thefallen994
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
uda się ;p
0
no cóż na początku już cieżko z Arsenalem a później jeszcze Inter bo wątpię żeby CSKA wygrało tę rywalizację
0
zagrali fantastycznie
szkoda tylko, że Messi nie skompletował hattricka
0
szkoda że Generał kontuzjowany
będzie wielki mecz ;pp oczywiście Messiego i spółki ! ;D
0
noo to będzie niezwykle ważny i ciężki mecz ale na pewno nasi wygrają !
0
Cule a muerte
Przegramy? co z ciebie za kibic ;p
nawet jeśli szanse są zerowe (a to nie taki mecz) to trzeba kibicować do końca
myślę ze wygramy; u siebie, będą pewniejsi po meczu z Valencią
pozdro
0
oby wygrali
0
ja byłem przeciwny od początku
0
miejmy nadzieję, że odnajdzie formę z meczu np. z Saragossą ;p
bo jak będzie grał jak ostatnio to jedynie do defensywy żeby powstrzymać Silvę i Villę
0
niech nie zagra, przynajmniej będzie nam łatwiej wygrać
chociaż i tak nie wątpię, że Barca odniesie zwycięstwo
0
yeeeaah ! Olympique pojechał po Realu
mina Higuaina albo Ramosa
Po prostu lepiej być nie mogło
cieszę się jak po wygranym meczu Barcy chociaż ogladanie realu nie daje 0,00001% przyjemności z jaką patrzę na naszych
0
real... niech spróbuje znowu za rok
i znowu nieskutecznie, rzecz jasna
finał będą oglądać z trybun ;DD
0
Sevilla nie dała rady wiec Barca to zrobi ;p
0
zabrakło trochę szczęścia
ale następna jest Valencia trzeba się dobrze przygotować, wiec trochę niepotrzebna kartka ibry bo mogą być problemy z atakiem
miejmy nadzieje ze real przegra lub chociaż zremisuje
0
toure powinien grać
jeszcze troche i odejdzie z Barcy jak sobie nie pogra