thexxx
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i tak ma być! Hala madrid! pokażemy wam w PD kto rządzi po raz kolejny- 3 korony nasze!
0
karły ;)
0
0
0
piotr 1985- ale jestes fajny masz beke z kogo kto sobie dla jaj pisze glupoty.
0
I kolejny zawodnik barcy wtrąca nos w nie swoje sprawy! INIESTA zajmij sie swoją FARSĄ!
0
"Xavi gra padake cały sezon, ale za to w wywiadach błyszczy. Krytykuje Real za Casiliasa, a o wywaleniu Abidala jak psa, nic nie powiedział..." ot to ładny komentarz znalazlem u was
0
Xavi: Ten Real Madryt nie zostawił nic na przyszłość-nie ma u was psychiatrow? bo by sie przydali na pewno..
0
0
0
Xavi6 i tak cie lubie :D i prezencik specjalniego dla Ciebie:
Carvalho: Odchodzę szczęśliwy- widac wlasnie jak pilkarze sa szczesliwi w realu w przeciwienstwie do barcy :P
0
Newsy z realu chlopaki :D:D ::
Pérez prezesem na kolejną kadencję!
Heynckes zwleka z ogłoszeniem swojej decyzji
Real po raz piąty przekracza barierę stu goli w lidze
Higuaín: To był mój ostatni mecz w Realu Madryt
0
łukasznidzica spamuje komentarzami i nie dostaje bana. a ja mam dostac?
0
ale macie zajebisty kibicow hahaha :D
0
Życzę wszystkim madridistas wielu radości w przyszłości. Jestem wdzięczny za wsparcie wielu kibiców i szanuję krytykę innych. Powtarzam, wiele radości dla wszystkich i przede wszystkim wiele zdrowia. Prosto z serca, Hala Madrid!”.
0
patleo- zmieniasz temat i patrzysz w przeszlosc ;)
0
kibic a hejter to co innego xavi- a real ile osob hejtuje???
0
patleo- tacy pseudo ze rozjechali twoja barcelonke 2 razy i to raz rezerwa ;)
0
xavi6- bronie moj klub przed hienami takimi jak TY
0
MESSIah16, zal mi ciebie!a kto dal 6 dych za nemeryka?? real ma kase to moze sobie pozwolic. a ciekawe czy barca by nie chciala balego? pff tylko was nie stac! HALA MADRID - 3 KORONY NASZE
0
xavi
0
interesuje np Ciebie bo odpisujesz ;)
0
no własnie spamerze TY
0
Edinson Cavani
11.6 %
Gareth Bale
70.7 %
Luis Suárez
6.4 %
Isco
4.1 %
İlkay Gündoğan
3.1 %
Ktoś inny
4 %
0
Kto powinien być priorytetem Królewskich w letnim okienku transferowym?
Edinson Cavani
11.6 %
Gareth Bale
70.7 %
Luis Suárez
6.4 %
Isco
4.1 %
İlkay Gündoğan
3.1 %
Ktoś inny
4 %
BALE :D:D
0
trochę masz racji ;)
0
Benzema: Varane poradzi sobie z Neymarem
0
Carvajal już wie
0
Kadra na Osasunę
0
Nowy kontrakt nie sprawi, że CR7 będzie najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie (pierwsze miejsce zajmuje Eto’o), jednak dla zawodnika pieniądze nie były najważniejsze.- prawdziwy madridista!!!!