thexxx
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo bliski przedłużenia umowy!
0
Suárez: To dobry moment na zmianę otoczenia
0
Florentino Pérez, dobry wieczór, jak się pan czuje?
Bardzo dobrze. Jestem zachwycony, że mogę tutaj wrócić, bo już długo mnie tu nie było.
0
jakby nie obchodzilo to bys nie odpisywal :D:D
0
érez: Nie sprzedamy Cristiano nawet za miliard euro
0
0
Tymoszczuk: Heynckes będzie trenerem Realu
0
gwiazdeczka ktora nic nie pokaze w hiszpanii ;)
0
Reala barcelony.. nie ma u was serca ani uczuc tylko zwykle tikitaki :D
0
brawo barca :D
0
odpisalem wam pozniej w odpowiedzi farsarze ;)
0
po pierwsze to tylko plotka i agent bale to potwierdzil ze nie ma nowej umowy a po drugie to ta gwiazdeczka mi nie potrzebna w realu za 60 mln, real tylko zlozyl oferte zeby barca wiecej kasy wydala :D wole zeby real dolozyl 10 patoli i mial takiego pewniaka niz gwiazdeczke za 60 mln ktory nie bedzie mial szans z europejska obrona. ale czas pokaze i mi potwierdzisz jeszcze racje
0
zebyscie mieli w dupie to byscie nie odpisywali :D a tak po za tym to co real nie moze wydawac kasy jak ją ma? i jest najbogatyszym klubem na swiecie? chyba jak ty bys mial kase to tez bys za nia cos kupywal logiczne nie?
0
Bale do 15 czerwca w realu :D:D:D jeszcze suarez i lezycie wam powiem :D:D najlepszy atak ever!!!
0
oj miki miki kogo 3 korony? :D realu oczywista!
0
Bale
0
Po pierwsze to Bale dojdzie do realu na 90% po drugie neymer niby nie jest najemnikiem?? 56mln?
haha i real marnuje graczy pff.. zalosny jestes. cristiano moze zmarnowany?
0
76 milionów euro za Bale'a- co myslicie??? pewniak nie to co neymer :D
0
0
hahaha tyle kasy za taką marną gwiazdeczke.. zobaczymy jak sobie poradzi z europejska obroną :D Ale real swoj cel osiagnal- barca wywalila sporo kasy na niego :D:D
HALA MADRID- nasz będzie Bale za tyle samo hajsu :D:D
0
hala madrid!
0
Hala Madrid!
Lepszy Bale ;)
0
Cienki bolek z niego..
I tak mysle, ze real w nast sezonie 3 puchary :D
HALA MADRID
0
I tak real zgarnia 3 korony w nast sezonie ;)
0
Wielcy fani farsy, co własnego trenera by zabili pffffffffff...........
0
1899BlaugranaANTYsREAL
Bana to TY powinieneś dostać dzieciaku! Za te wyzwiska, ktorymi rzucasz bez powodu. Ja nie prowokuje tylko bronie swojego klubu, a komentować kazdy moze. Przestrzegam zasad, więc nie mam za co dostać bana ;)
0
0
1899BlaugranaANTYsREAL
Naucz się kultury dzieciaku!! Komentować może każdy, ja tylko bronie swojego klubu i nie wyzywam CIE.
Xavi6:)
Ancelotti to bardzo dobry trener! Tym PSG co nie istnieje nawet 50 lat prawie pojechał WASZĄ BARCELONĘ! Zreszto po jego karierze widać czego się dopracował i jakie gwiazdy futbolu wykreował!
A WY z tym Titkiem zobaczymy co zdziałacie, jeszcze bez kupna nowy graczy...
WSPOMNICIE MOJE SŁOWA = REAL 3 KORONY!!!!
0
Ancelotti chce odejść do Realu!
Jeszcze Bale, Carvajal itd i juz po WAS !
3 korony nasze w przyszłym sezonie :D:D
Hala Madrid!!!!!
0