0

Ronaldo bliski przedłużenia umowy!

0

Suárez: To dobry moment na zmianę otoczenia

0

Florentino Pérez, dobry wieczór, jak się pan czuje?
Bardzo dobrze. Jestem zachwycony, że mogę tutaj wrócić, bo już długo mnie tu nie było.

0

jakby nie obchodzilo to bys nie odpisywal :D:D

0

érez: Nie sprzedamy Cristiano nawet za miliard euro

0

0

Tymoszczuk: Heynckes będzie trenerem Realu

0

gwiazdeczka ktora nic nie pokaze w hiszpanii ;)

0

Reala barcelony.. nie ma u was serca ani uczuc tylko zwykle tikitaki :D

0

brawo barca :D

0

odpisalem wam pozniej w odpowiedzi farsarze ;)

0

po pierwsze to tylko plotka i agent bale to potwierdzil ze nie ma nowej umowy a po drugie to ta gwiazdeczka mi nie potrzebna w realu za 60 mln, real tylko zlozyl oferte zeby barca wiecej kasy wydala :D wole zeby real dolozyl 10 patoli i mial takiego pewniaka niz gwiazdeczke za 60 mln ktory nie bedzie mial szans z europejska obrona. ale czas pokaze i mi potwierdzisz jeszcze racje

0

zebyscie mieli w dupie to byscie nie odpisywali :D a tak po za tym to co real nie moze wydawac kasy jak ją ma? i jest najbogatyszym klubem na swiecie? chyba jak ty bys mial kase to tez bys za nia cos kupywal logiczne nie?

0

Bale do 15 czerwca w realu :D:D:D jeszcze suarez i lezycie wam powiem :D:D najlepszy atak ever!!!

0

oj miki miki kogo 3 korony? :D realu oczywista!

0

Bale

0

Po pierwsze to Bale dojdzie do realu na 90% po drugie neymer niby nie jest najemnikiem?? 56mln?
haha i real marnuje graczy pff.. zalosny jestes. cristiano moze zmarnowany?

0

76 milionów euro za Bale'a- co myslicie??? pewniak nie to co neymer :D

0

0

hahaha tyle kasy za taką marną gwiazdeczke.. zobaczymy jak sobie poradzi z europejska obroną :D Ale real swoj cel osiagnal- barca wywalila sporo kasy na niego :D:D

HALA MADRID- nasz będzie Bale za tyle samo hajsu :D:D

0

hala madrid!

0

Hala Madrid!

Lepszy Bale ;)

0

Cienki bolek z niego..
I tak mysle, ze real w nast sezonie 3 puchary :D

HALA MADRID

0

I tak real zgarnia 3 korony w nast sezonie ;)

0

Wielcy fani farsy, co własnego trenera by zabili pffffffffff...........

0

1899BlaugranaANTYsREAL

Bana to TY powinieneś dostać dzieciaku! Za te wyzwiska, ktorymi rzucasz bez powodu. Ja nie prowokuje tylko bronie swojego klubu, a komentować kazdy moze. Przestrzegam zasad, więc nie mam za co dostać bana ;)

0

0

1899BlaugranaANTYsREAL

Naucz się kultury dzieciaku!! Komentować może każdy, ja tylko bronie swojego klubu i nie wyzywam CIE.

Xavi6:)

Ancelotti to bardzo dobry trener! Tym PSG co nie istnieje nawet 50 lat prawie pojechał WASZĄ BARCELONĘ! Zreszto po jego karierze widać czego się dopracował i jakie gwiazdy futbolu wykreował!
A WY z tym Titkiem zobaczymy co zdziałacie, jeszcze bez kupna nowy graczy...

WSPOMNICIE MOJE SŁOWA = REAL 3 KORONY!!!!

0

Ancelotti chce odejść do Realu!

Jeszcze Bale, Carvajal itd i juz po WAS !

3 korony nasze w przyszłym sezonie :D:D

Hala Madrid!!!!!

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?