0

HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

0

Kapitam hawk nawet suchara spaliłeś :P

0

Ja z PanemOgorkiem powinnismy byc administratorami tej strony! wtedy bylby porzadek!!!

0

piotr w takim razie juz dawno by Ciebie nie bylo ;(

0

PanOgorek DOKLADNIE!

0

a jak tam dostanie batów od rezerwy realu ;)?

0

panogorek popieram!!!

0

a co oznacza w takim razie farsa?

0

PanOgorek ja nic do ciebie nie mam :D jestes spoko sezonowcem i tyle :D

0

Hala Madrid!!!

0

Hala madrid

0

ciekawe jak długo bez karła pojedziecie?

0

real w tamtym sezonie był lepszy bo wiekoszsc to remisy a copa del rey tez sie liczy, a przypomne, ze to real pojechal barce na koniec sezonu ;)

0

przyjemny
Pisałem, bo wtedy barca była lepsza, a teraz real jest!

0

Popatrz kto jest lepszy w bezposrednich starciach!
Dziekuje dobranoc!

0

0

real przegral ligie, a nie barca ją wygrala.. w bezposrednich starciach real jest górą, wiec porownuje sie kluby jak graja miedzy soba, a nie kto wiecej pojedzie jakis cieniasow

0

getis TY jestes smieszny! real 2x pod rzad pojechal barce i drugi raz rezerwą... barca przecietnych grajków ogrywa jedynie.. a wszystkie wazne mecze dostala w tym sezonie, nie no przepraszam raz z milanem sie udalo..

0

i tak kazdy wie ze real w tym sezonie lepszy!!

0

matix zalosny jestes! ozil ma kontuzje wiec jak moze ratowac wynik?? po za tym u barcelony sam messi ratuje bo inaczej jest klapa po calosci..

0

Opczajcie skład realu na dzisiejsza noc :)

0

szczerze? to real przegrał ligę, a nie barca ją wygrała, powiedzmy sobie szczerze kto jest lepszy w tym roku..

0

Real ich rozjechał jak chciał, a Barca dzięki Messiemu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?