thexxx
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
0
Kapitam hawk nawet suchara spaliłeś :P
0
Ja z PanemOgorkiem powinnismy byc administratorami tej strony! wtedy bylby porzadek!!!
0
piotr w takim razie juz dawno by Ciebie nie bylo ;(
0
PanOgorek DOKLADNIE!
0
a jak tam dostanie batów od rezerwy realu ;)?
0
panogorek popieram!!!
0
a co oznacza w takim razie farsa?
0
PanOgorek ja nic do ciebie nie mam :D jestes spoko sezonowcem i tyle :D
0
Hala Madrid!!!
0
Hala madrid
0
ciekawe jak długo bez karła pojedziecie?
0
real w tamtym sezonie był lepszy bo wiekoszsc to remisy a copa del rey tez sie liczy, a przypomne, ze to real pojechal barce na koniec sezonu ;)
0
przyjemny
Pisałem, bo wtedy barca była lepsza, a teraz real jest!
0
Popatrz kto jest lepszy w bezposrednich starciach!
Dziekuje dobranoc!
0
0
real przegral ligie, a nie barca ją wygrala.. w bezposrednich starciach real jest górą, wiec porownuje sie kluby jak graja miedzy soba, a nie kto wiecej pojedzie jakis cieniasow
0
getis TY jestes smieszny! real 2x pod rzad pojechal barce i drugi raz rezerwą... barca przecietnych grajków ogrywa jedynie.. a wszystkie wazne mecze dostala w tym sezonie, nie no przepraszam raz z milanem sie udalo..
0
i tak kazdy wie ze real w tym sezonie lepszy!!
0
matix zalosny jestes! ozil ma kontuzje wiec jak moze ratowac wynik?? po za tym u barcelony sam messi ratuje bo inaczej jest klapa po calosci..
0
Opczajcie skład realu na dzisiejsza noc :)
0
szczerze? to real przegrał ligę, a nie barca ją wygrała, powiedzmy sobie szczerze kto jest lepszy w tym roku..
0
Real ich rozjechał jak chciał, a Barca dzięki Messiemu ;)