0

pique na prawej wystapi moze, chyba juz gral na tej pozycji kilka razy z tego co pamietam.

0

#kondziom96
chlopaku po twoich wypowiedziach po prostu widac ze jestes rocznik 96.

ja wystep alexisa oceniam na plus, krok po kroku do przodu, nie dosc ze po dlugiej kontuzji to jeszcze nie mial W OGOLE czasu na to, zeby sie z chlopakami ograc.

Jak na mecz po reprezentacjach to bardzo fajnie i nie chodzi mi tu o wynik tylko o gre.

Liczylem na potkniecie realu z valencia i tak jak przypuszczalem nietoperze byly lepsze od madrytu, ale niestety skonczylo sie tak, jak sie skonczylo.

Kokodzambo i do przodu, veb! ; )

0

#Ksanti18

ja z drugiej strony chcialbym ujrzec kiedys 3 linie w postaci Fabs, Messi, Sanchez, przy drugiej linii w skladzie Thiago Xavi Iniesta. Co prawda bez dm, ale choc raz byloby magicznie.

0

a tutaj moja pierwsza kompilacja z pacino w podkladzie, mialem wypuscic wiecej ale zaniedbalem, nadrobi sie ; )

0

zauwazyliscie ze david praktycznie stosuje jeden zwod? a mianowicie kiedy leci lewa strona to 'zabiera' pilke do srodka, co juz chyba kazda druzyna zauwazyla, i konczy sie to najczesciej strata.

0

moze sportklub? ale pewnosci nie mam

0

dokladnie. real ma jeszcze przed soba seville, valencie i wlasnie bilbao, czyli 3 ekipy z ktorymi ciezko wygrac w tym sezonie, takze pozyjemy zobaczymy, teraz trzeba wygrac wszystko, co stanie na drodze, a madryd na pewno sie potknie, i to nie raz ; )

bardzo fajny mecz, emocje, krzyki i nieprzewidywalnosc, veb!

0

#kubafcb10

szczerze watpie w taka linie pomocy z alvesem w skladzie. przy 3-4-3 musimy grac porzadnym DMem, który bedzie lepil dziure w defensywie za latajacego w ofensywie daniego.

tak wiec, jesli 3-4-3 to ja obstawiam: valdes - dani pique abidal - mascherano/sergio iniesta xavi cesc - villa messi alexis (thiago ale wtedy cesc ta pozycja a thiago druga linia)

0

Felu_Barca

no oprocz copa del rey, ktore jest na sportklub, ligowe tylko canal+.

skad polsat sport sie koledze wzial to ja nie wiem ; )

0

najwazniejsze 3pkt a potem wszyscy liczymy na valencie w meczu u siebie z realem; )

co do skladu, kiedy wszyscy (prawie) sa zdolni do gry, jest na prawde mnostwo wariantow, co bardzo cieszy, szkoda tylko ze hit kolejki canal+ transmituje na gol a nie sport, bo tak rozrywkowe hd odpada ale z drugiej strony nie ma co narzekac niektorzy w necie musza ogladac.

gramy swoje i wyjezdzamy od baskow z kompletem pkt! veb!

0

cesc ktory przyzwyczajony jest do takiej pogody powinien wyjsc od pierwszych minut. dlatego moja propozycja to

valdes - alves pique abidal - mascherano xavi iniesta cesc - alexis messi villa

0

kolejny spiskowiec : D

0

xavi zdecydowanie niech odpocznie szykuje sie ciezki mecz z bilbao, ja bym dal znow szanse cuence.

my prediction: victor - dani masche pique abidal - busi thiago cesc - iniesta leo cuenca

okolo 60 minuty na boisko puyol i adriano

veb!

0

tak wlasnie myslalem ale wolalem sie upewnic c;
leo otra vez!

0

czy zostalo juz rozszyfrowane co oznaczal gest leo po strzeleniu pierwszej bramki do kamery?

0

#Aboutreka
ale czemu mnie atakujesz? Zrozum, ja ci tylko probuje wytlumaczyc, ze lepiej jest wyjsc z tej strony i zajac sie kibicowaniem swojemu klubowi, a nie siedzisz tutaj i walisz te komentarze, probujesz udowodnic nie wiadomo co, kiedy caly swiat pilkarski (czyli ludzie ktorzy wiedza o pilce o niebo wiecej od ciebie, jak i ode mnie) uwaza inaczej. Po prostu odpusc sobie, bo widze ze nie umiesz przyjac nawet konstruktywnej uwagi, a "barcelona to farselona a real jest najlepszy" to byl pewien ogolnik, odnosil sie do wiecznej krytyki barcelony i wywyzszania realu madryt, i od razu mowie ze takie zjawisko wystepuje takze po stronie niektorych 'kibicow' barcelony, znow zeby nie bylo, ze cie atakuje : ) Jak widzisz 'kompleks realu' u mnie raczej nie wystepuje, poniewaz o ile nie lubie tego klubu to rozumiem ze jest to najgrozniejszy przeciwnik, jesli chodzi o la lige.

0

#Aboutreka nie szkoda ci czasu na bezsensowne wyklocanie sie na stronie klubu, ktorego nawet nie jestes fanem? Zamiast krzykow ze barcelona to farselona a real jest najlepszy, po prostu zycz powodzenia obu druzynom i do zobaczenia w grudniu a potem na koniec sezonu, dopiero patrzac na liczbe punktow. Czasem warto sie zastanowic, czy jestes kibicem realu, czy moze bardziej antyfanem barcy, i na odwrot z reszta, zeby nie bylo ze cie jakos strasznie atakuje.

0

cuenca zaprezentowal sie o niebo lepiej od villi mam nadzieje ze zostanie na dluzej w pierwszej druzynie, szczegolnie ze nie ma jeszcze alexisa i pedro.

0

#jkowalczyk
zgadzam sie w stu procentach. dodac wp.pl do tego bo to tez mistrze w tej kategorii
Bardzo mozliwe ze specjalnym zabiegiem jest szykowanie szczytu formy na GD i klubowe mistrzostwa, veb!

0

wspolczuje tym, ktorzy nie posiada C+, jak tylko jestem zmuszony ogladac mecz w internecie (wiekszosc LM) to mnie *uj strzela niesamowity, serio i feel for u guys..

0

niestety o ile mialem cicha nadzieje na rekord punktowy ligi, to teraz wydaje sie to malo mozliwe, ale schodzi to na daleeeeki plan, najwazniejsze 4 mistrzostwo z rzedu!!!
no i rewelacja ze full recovery alexisa tuz tuz c;

0

victor - dani javier abidal - busi thiago xavi fabs - iniesta messi villa

0

jest tez jeden glupi i nie zalezacy od barcy czynnik, takie druzyny jak sevilla valencia betis czy malaga i jeszcze inne z barca boja sie grac w pilke wiec bronia calym zespolem z autobusikiem w polu karnym, a kiedy przychodzi mecz z realem to chca grac otwarta pilke bo mysla ze moga spokojnie ich ograc, to jest frustrujace bo moze miec wieksza czy mniejsza decyzje co do la ligi.

0

#sebaldinho
ano dlatego ze pedritto jest zupelnie bez formy, co tez wczoraj bylo widac bo nic nie wniosl do gry, inna sprawa ze adriano rzeczywiscie troche poziomem odstaje,o maxwellu dopiero nie mowiac.

ogolnie rzecz biorac jak to pan lechu o. wczoraj powiedzial, brakowalo rytmu i szybkosci gry, kazdy za dlugo 'przetrzymywal' pilke nie bylo tego elementu zaskoczenia w postaci usypiania druzyny przeciwnej i naglego przyspieszenia gry jednym czy dwoma podaniami .

leo wyjatkowo duzo niecelnych podan, ale i takie dni nadchodza, moze to i dobrze ze teraz my musimy gonic pierwsze miejsca tabeli, moze to troche pomoze.

takie moje male spostrzezenie co do wczorajszego meczu, nie zauwazyliscie ze abi na prawde wyjatkowo dlugo przetrzymywal pilke i zamiast oddawac ja xaviemu czy thiago sam podprowadzal, strasznie przedluzal gre? cholernie mnie to irytowalo.

ogolnie i takie mecze sie zdarzaja bedzie lepiej, raczej kazdy prawdziwy fan blaugrany ma to w swiadomosci, do wtorku! veb!

0

ustawienie bardzo ciekawe ; ))))
co prawda chcialbym zobaczyc cesca od pierwszej minuty ale dopiero co dostal zielone swiatlo wiec raczej jest to malo prawdopodobne wejdzie kolo 60-70 minuty zapewne
bardzo ciekawy wieczor z liga hiszpanska sie zapowiada jeszcze real z malaga na wyjezdzie oby stracil jakies punkty, veb!

0

osobiscie kibicuje barcy od roku 2004 wiec nie jestem tak bardzo przywiazany do tej sytuacji, ale kibicow na camp nou rozumiem , jesli chodzi o takie przywitanie figo.

z drugiej strony jak czytam wypowiedzi co po niektorych tutaj ze "cwel" "szmata" to troche mi sie smiac chce, szczegolnie ze pewnie wiekszosc (nie mowie ze wszyscy) malo miala wspolnego z kibicowaniem barcelonie ; ) przychillujcie zdeczka

0

victor - dani masche puyol abidal - thiago iniesta xavi - cesc messi villa

bardzo fajny weekend pod wzgledem pilkarskim sie zapowiada ; )))

0

pieknie byloby zwyciezyc i zachowac przy tym czyste konto w sobote z sevilla, z reszta bardzo fajna kolejka sie zapowiada real z malaga, levante z lodzia podwodna

0

chcialbym bardzo zobaczyc pojedynek realu z united, mysle ze devilsy sa mocniejsza druzyna a jak widac duza wiekszosc uwaza inaczej.
najciekawsze polfinaly blaugrana z bayernem oraz real z united, i final ten sam ; )

0

nieeeeeee!!!

po pierwsze, mam nadzieje ze abi zostanie, i jestem tego pewien.
po drugie wole adriano od colea, a 13 mln za rezerwowego lewego obronce to moim zdaniem za duzo pieniedzy

a po trzecie, moze w kazdym innym zespole to nie mialoby znaczenia, ale w barcelonie jest troche inaczej. pilkarz z takim wizerunkiem nie jest tu mile widziany, wiekszosc raczej wie o co chodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?