0

Najgorsze jest to, że zarząd pozostawia nas cały czas w niewiedzy. Niech chociaż napiszą, że są w trakcie negocjacji , albo nie są zainteresowani lub są. Trochę niefajnie to wygląda no i imo mascherano wyjdzie tylko i wyłącznie na plus. Osobiście nie przepadam za sergio wolałbym na tej pozycji maske ; p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?