tiaaamo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobrze sie stalo ze wytransferowal do lizbony, niech gra.
tak anyway to bardzo podoba mi sie motyw z wiekszymi fotkami, keep this up! c;
0
canal plus gol eh... hit kolejki jedno z najfajniejszych spotkań w lidze a na canal plus sport 1 żużel...
0
david villa.
0
pomyslec ze tak swietnie wygladala gra bez trojki jednych z moich ulubiencow - pique iniesty i alexisa.
mecz o fotel w srode mam nadziele ze canal plus nie da dupy i na jedynce normalnie bd transmisja.
veB
0
dzieki do nowego filmu zaczynam zbierac materialy hd sie przyda ; )
a tak to zapraszam do mojego pierwszego klipu ->
nastepny bedzie juz lepiej przygotowany ; )
0
z reszta jestem prawie pewny ze zarzad nie wyda tylu pieniedzy na niego, a nie jest on nastawiony na barce jak alexis masche czy cesc, ze santos nie przyjmie lepszych ofert (a taka na pewno zlozyl/zlozy madrid)
0
nie wiedziec czemu nie pasuje mi on do tej ukladanki
0
obstawiam 2 jedenastki
valdes - alves mascherano abidal - busi xavi iniesta fabs - mvp przy 3-4-3 bez puyola
valdes - alves mascherano puyol abidal - busi xavi thiago/fabs/iniesta - iniesta/fabs messi pedro
veb!
0
barcel83
dokładnie. Po zejściu Alexisa nie było nikogo na boisku kto miał, moim zdaniem, ciąg na bramkę. Oczywiście rozgrywali do przodu, ale 0 przyśpieszenia akcji, 0 głodu bramki - 2:0 zupełnie im wystarczało, co mnie tak irytowało już podczas pierwszej połowy. Nie chodzi o wynik, tylko o to, co się działo na boisku.
0
kowal6996
zgaduje ze 96 to twoj rocznik glupoty takie wypisujesz jasiek..
0
szczerze mowiac nie podoba mi sie srodek defensywy, brak pewnosci - sergio ktory lubi 'sie zabawic' jako ostatni zawodnik przed bramkarzem i niedoswiadczony fontas. licze na puyola i messiego od 45 minuty. veb
0
canal + weekend to dopiero madry pomysl...
0
a ten canal + weekend to trzeba domowic do zestawu (mam wszystkie canal+) ? bo pierwsze widze , a nawet na gol nie puszczaja ; /
0
tez jestem na nie. za duzo pieniedzy, chyba ze za 2 lata i jak troche pokory sie chlopak nauczy.
0
#rozal
a tam bezproduktywny thiago calkiem przyzwoicie kopal, a i zakrecil dwoma czy trzema ze dwa razy. co prawda nie bylo zadnego konczacego podania, ale moim zdaniem wystep i tak na +
0
ma ktos namiar na dobra jakosc meczu hiszpanii?
0
dobre tłumaczenie ; )
0
dokładnie, a wciąż wiele osób tego po prostu 'nie widzi', i to jest smutne.
0
biletow to jeszcze nie zamowisz bo najpierw to musza terminarz ustalic.
grupa fajna ze wzgledu na milan oraz okazje do wyjazdu do czech. najfajniej zapowiada sie grupa A
0
dokladnie jak ktos ma namiar na gore od czarnego dresu barcy. ten w ktorym rozgrzewaja sie ostatnio caly czarny z bodajze zoltymi/zlotawymi wstawkami.
0
fejku69
obserwuj na ebay'u pewnie sie na dniach pokaze.
0
po transferze ibry bedzie dla mnie dosc i uznam to okienko za bardzo udane. VEB! (robinho niepotrzebny)
0
bardzo udany transfer . NAJ!
0
Moze inaczej . Panowie
what happens in vegas , stays in vegas !
tak samo jest z druzyna. jesli to prawda , ze ibra poszedl z tym do mediow to na prawde jest to masakra. brudy zalatwia sie w druzynie i tam one zostaja nie robi sie takich akcji.
0
tak jak tiaaamo pisal wczesniej najslilniejszy sklad od 2 linii bedzie sie prezentowal nastepujaca
xavi maske iniesta
messi villa pedro
MASKE WITAJ!!
0
@guardiola89 - to nie było do żadnego konkretnego użytkownika, po prostu zauważyłem taką sytuację ogólnie u dużej części tego serwisu.
0
hahaahahahah jak caly czas tylko byly wjazdy ze ibra nie pasuje i niech zmienia klub a teraz jak szansa sie pojawila to nagle wszyscy chca zeby ibra zostal bo nie jest taki zly. ludzie odswiezcie sobie stare posty i przeczytajcie komentarze wasze dotyczace ibrykadabry.
0
jesli maske przejdzie mozna to okienko transferowe uznac za swietne!
0
pedro - villa - messi !
0
sklad marzenie : tyle ze takiego nie bedzie w tym meczu , mam nadzieje ze ustatkuje sie na sezon
valdes
alves puyol pique abidal
xavi maske (wiem wiem , sergio) iniesta
messi villa pedro