0

dobrze sie stalo ze wytransferowal do lizbony, niech gra.

tak anyway to bardzo podoba mi sie motyw z wiekszymi fotkami, keep this up! c;

0

canal plus gol eh... hit kolejki jedno z najfajniejszych spotkań w lidze a na canal plus sport 1 żużel...

0

david villa.

0

pomyslec ze tak swietnie wygladala gra bez trojki jednych z moich ulubiencow - pique iniesty i alexisa.

mecz o fotel w srode mam nadziele ze canal plus nie da dupy i na jedynce normalnie bd transmisja.

veB

0

dzieki do nowego filmu zaczynam zbierac materialy hd sie przyda ; )

a tak to zapraszam do mojego pierwszego klipu ->



nastepny bedzie juz lepiej przygotowany ; )

0

z reszta jestem prawie pewny ze zarzad nie wyda tylu pieniedzy na niego, a nie jest on nastawiony na barce jak alexis masche czy cesc, ze santos nie przyjmie lepszych ofert (a taka na pewno zlozyl/zlozy madrid)

0

nie wiedziec czemu nie pasuje mi on do tej ukladanki

0

obstawiam 2 jedenastki

valdes - alves mascherano abidal - busi xavi iniesta fabs - mvp przy 3-4-3 bez puyola

valdes - alves mascherano puyol abidal - busi xavi thiago/fabs/iniesta - iniesta/fabs messi pedro

veb!

0

barcel83

dokładnie. Po zejściu Alexisa nie było nikogo na boisku kto miał, moim zdaniem, ciąg na bramkę. Oczywiście rozgrywali do przodu, ale 0 przyśpieszenia akcji, 0 głodu bramki - 2:0 zupełnie im wystarczało, co mnie tak irytowało już podczas pierwszej połowy. Nie chodzi o wynik, tylko o to, co się działo na boisku.

0

kowal6996

zgaduje ze 96 to twoj rocznik glupoty takie wypisujesz jasiek..

0

szczerze mowiac nie podoba mi sie srodek defensywy, brak pewnosci - sergio ktory lubi 'sie zabawic' jako ostatni zawodnik przed bramkarzem i niedoswiadczony fontas. licze na puyola i messiego od 45 minuty. veb

0

canal + weekend to dopiero madry pomysl...

0

a ten canal + weekend to trzeba domowic do zestawu (mam wszystkie canal+) ? bo pierwsze widze , a nawet na gol nie puszczaja ; /

0

tez jestem na nie. za duzo pieniedzy, chyba ze za 2 lata i jak troche pokory sie chlopak nauczy.

0

#rozal

a tam bezproduktywny thiago calkiem przyzwoicie kopal, a i zakrecil dwoma czy trzema ze dwa razy. co prawda nie bylo zadnego konczacego podania, ale moim zdaniem wystep i tak na +

0

ma ktos namiar na dobra jakosc meczu hiszpanii?

0

dobre tłumaczenie ; )

0

dokładnie, a wciąż wiele osób tego po prostu 'nie widzi', i to jest smutne.

0

biletow to jeszcze nie zamowisz bo najpierw to musza terminarz ustalic.

grupa fajna ze wzgledu na milan oraz okazje do wyjazdu do czech. najfajniej zapowiada sie grupa A

0

dokladnie jak ktos ma namiar na gore od czarnego dresu barcy. ten w ktorym rozgrzewaja sie ostatnio caly czarny z bodajze zoltymi/zlotawymi wstawkami.

0

fejku69

obserwuj na ebay'u pewnie sie na dniach pokaze.

0

po transferze ibry bedzie dla mnie dosc i uznam to okienko za bardzo udane. VEB! (robinho niepotrzebny)

0

bardzo udany transfer . NAJ!

0

Moze inaczej . Panowie

what happens in vegas , stays in vegas !

tak samo jest z druzyna. jesli to prawda , ze ibra poszedl z tym do mediow to na prawde jest to masakra. brudy zalatwia sie w druzynie i tam one zostaja nie robi sie takich akcji.

0

tak jak tiaaamo pisal wczesniej najslilniejszy sklad od 2 linii bedzie sie prezentowal nastepujaca

xavi maske iniesta

messi villa pedro

MASKE WITAJ!!

0

@guardiola89 - to nie było do żadnego konkretnego użytkownika, po prostu zauważyłem taką sytuację ogólnie u dużej części tego serwisu.

0

hahaahahahah jak caly czas tylko byly wjazdy ze ibra nie pasuje i niech zmienia klub a teraz jak szansa sie pojawila to nagle wszyscy chca zeby ibra zostal bo nie jest taki zly. ludzie odswiezcie sobie stare posty i przeczytajcie komentarze wasze dotyczace ibrykadabry.

0

jesli maske przejdzie mozna to okienko transferowe uznac za swietne!

0

pedro - villa - messi !

0

sklad marzenie : tyle ze takiego nie bedzie w tym meczu , mam nadzieje ze ustatkuje sie na sezon

valdes

alves puyol pique abidal

xavi maske (wiem wiem , sergio) iniesta

messi villa pedro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?