0

carolinem, no byl lepszy rok temu, teraz cr7 przebija wszystkich o glowe, musisz to zrozumiec wkoncu zaslepiona gowniaro.

0

Do Barcy B powinno sie wpuszczac wychowankow a nie sprowadzac z innych klubow, ty sie nie kompromituje wielki znawco z fify.

0

@lukinho ale w zeszlym roku Messiemu najbardziej sie nalezala ZP, jak nigdy wczesniej, czy ty umiesz czytac ze zrozumieniem? ktos tutaj mowi o tym ze Messi dostal nie slusznie ZP rok temu? Widac ze zaczely sie wakacje bo gimbusy wypisuja swoje madrosci.

0

Jaka mam beke tutaj z "fanow" farselony, tak lm, kms, itp hjaha :DD, blazenada, prosze juz wiecej sie nie kompromitujcie tutaj, messi jest poprostu gorszy w tym roku i macie to zrozumiec i przyjac do wiadomosci.

0

@lechu55 , tak Llorente powinien zagrac, przeciez on ani jednej minuty nie zagral na tym euro, to myslisz ze del bosqe go wystawi dzis?

0

0

O co ja tu widze, sprowadza sie mlodzikow do Barcy B i potem sie gada ze to wychowankowie, no no nie ma co.

0

@Duju69, widac ze kibicujesz od niedawna, wiesz kto to Zidane i ile mial lat gdy wspial sie na szczyt swojej formy? co ty wypisujesz ze glupoty, pomysl dwa razy zanim cos napiszesz.

0

Messi dawal swojemu klubowi duzo wiecej? tak chyba pod koniec sezonu w meczach o pietruszke. To Ronaldo zapewnil wygranie La Ligi Realowi, wiec jak najbardzie CR7 zasluguje na ZP. Powiedzcie mi za co Messi powinien dostac ZP? (w tamtym sezonie to CR mial pichichi).W najwazniejszych momentach to Cristiano nie zawiodl, wiec ZP powinno powedrowac do niego.

0

Mam nadzieje ze wygra Portugalia, nie nawidze gry Hiszpanii, zanudza ona widza, ciagle podania miedzy obroncami i pomocnikami, komu moze sie to podobac?

0

CR7 nawet bez wygranej EURO 2012 powinien zgarnac ZP, poniewaz zdobyl lige, w duzym stopni przycznil sie do jej wygrania, w najwazniejszych momentach byl poprostu lepszy od Messiego. Na EURO 2012 wyszedl z najmocniejszej grupy ( czyt. smierci ), jego druzyna jest juz w półfinałach, w duzej mierze dzieki niemu, wiec wiadomo bezapelacyjnie do kogo pojdzie ZP. OBIEKTYWNA PRAWDA

0

Barcelonie potrzeba takiego napastnika, ale ja nie wiem gdzie on bedzie gral, jak Messi jest na srodku, chyba ze beda grac 4-2-3-1

0

!D1OS, ma wpisane w kontrakcie ze gdy zglosi sie po niego barsa, to moze do niej odejsc.

0

jak widze jak te dzieci tutaj wypisuja, ze ja to bym go nie chcial, dziadek, emeryt, to mnie krew zalewa. Przychodzi za darmo bardzo dobry i doswiadczony napastnik, ktory praktycznie wyeliminowal barse z lm, ale nie "kibice" barcelony wiecznie nie zadowoleni, zenada.

0

oby Drogba nie przeszedl do Barsy, bo wtedy Real nie obroni tytulu...

0

@silver912 jak i reszta fanow tutaj ; )

0

Jak wy mozecie porownywac messiego i roniego? ronaldinho w grze stosowal nie przewidywalne zagrania, jego gra to byla czysta fantazja, gral jakby byl u siebie na podworku, nie widze dzisiaj nikogo takiego jak Roni, a messi coz, jego duza zaleta jest przytrzymywanie pilki, predkosc i dobre, prostopadle zagrania.

0

Niemcy wygraja, taka prawda : P postawilem u buka 3100 zl czyli prawie cala wyplate, jak zyc to zyc

0

Messi moze buty wiazac Roniemu :)

0

Iniesta nie mogl by grac jako bramkarz, powod? jest za niski : DD

0

@denying
hiszpania wygrala by z portugalia? przeciez jeszcze nie bylo meczu hiszpania-francja, to co ty gadasz, : )

0

Mylicie pojecia: kibic- osoba ktora dopinguje i jezdzi na mecze swojej druzyny, fan to osoba ktora oglada i kibicuje pewnej druzynie
@Gaspar
Ja wiem, nie mozna wszystkich wrzucic do jednego wora, wiem ze sa tu zagorzali kibice, tacy sa w kazdym klubie.

0

@biber12
dla Ciebie 172 cm to duzo? Zreszta co ja bede tu pisal, zobaczysz sobie jak bedzie gral podczas Euro i wspomnisz moje slowa.
Ja nie mowie ze jest to przecietny gracz, wrecz przeciwnie, jest bardzo utalentowany, cos na wzor alviego ( :D ) i lubi on grac tez ofensywnie, wiec ktorys z nich bedzie musial zostawac z tylu podczas ataku.

0

Ja w ogole z takimi ludzmi nie polemizuje, sa to dla mnie chwasty kibicujace barcelonie od czasu Ronaldinho, polubili oni tego gracza ,a nie klub, a ze barcelona jest jedna z najlepszych druzyn, gra bajeczny futbol to dalej jej kibicuja az do spadku formy. Tak wiem to sa sezonowcy, ale jaki byl by biznes pilki noznej bez nich.

0

Dlaczego was az tak to boli? Alba jest to nie zbyt wysoki gracz, barsa powinna szukac kogos na obraz Abidala, silnego i dobrze zbudowanego, a nie karzelka ktory tylko umie grac ofensywnie. Pozdrawiam tych normalnych

0

Pamietam jak jeszcze przed kontuzja mial dluga passe bez gola, dopiero po jakims czasie sie przelamal i zanotowal bramke, naprawde go szkoda, jest to typowy, wysuniety napastnik, a przez messiego i pepa musial grac na skrzydle co go totalnie popsulo, a mowila ze to klub o bialej barwie psuje pilkarzy : )

0

Gaspar
Jestem tutaj aby podystkutowac z zaslepionymi "fanami" tego klubu, chce prowadzic normalne konwersacje, co drugi uzytkownik tej strony zaczyna mnie wyzywac i bluzgac, to swiadczy o was, nie o mnie.

0

Gaspar, tak tak Villa jest mega slaby, to juz Lewy go bije na glowe

0

Prawda jest ze Guardiola odszedl z barsy dlatego ze przegral z Realem, poprostu nie wytrzymal tej presji pomiedzy tymi klubami. Niby po 4 latach nie mial juz sily? a co ma powiedziec Ferguson, zobaczymy czy Pep to taki dobry trener, moze cos pokaze w innej druzynie, bo w tej to wszystko mial juz zrobione przed jego przyjsciem, tzw na gotowe.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?