tibijczyk997
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobra ide ogladac mecz mistrzow, trzymajcie sie gimbusy, jutro do szkoly macie wiec spac : )
0
Kimu co osiagnal messi z reprezentancja?? ronaldo chociaz zapewnil jej awans do euro :) a messi nie mogl nawet pokonac slabiakow w copa america :)
0
Kaki14, prosze o link, tylko nie takie z 15 metrow rykoszetem po ziemi : ) pzdr
0
a wezcie sobie te pichichi, najwazniejsza jest liga !
0
AREKFANFCB, zauwaz ze messi gra tylko lewa noga i ma przy sobie takich majstrow jak xavi i iniesta, a ronaldo jest pilkarzem kompletnym, daj mi link do bramki messiego chociaz z 20 metrow, pozdrawiam
0
RasWhiteNigga, aco uwazasz ze Boruc jest o klase gorszy od Casillasa? skoncz ta fife i idz spac juz, bo sie niedobrze robi
0
0
@ACRAB95 tylko ze messi nie gral praktycznie nigdzie oprocz w barsie, wiec nie wiadomo jakby w innych liga sie spisywal, tam by nie mial xaviego i iniesty : ), wiec ronaldo jest lepszym zawodnikiem
0
Messi tylko z karnych a i to nie zawsze : )
0
co ten sedzia odwala, 2 karne z kapelusza, dlaczego sedziowie zawsze faworyzuja barse?
0
Mathias co ty nie powiesz gimbusie, co jak barca nie wygra ligi to idziesz 'kibicowac" innemu klubowi?
0
znowu teatr sie zaczyna : ). i tak zostajecie w tym sezonie bez pucharow : )
0
ta, bedzie mial dzieciaka, ktora by go chciala
0
karny nie sluszny, iniesta byl na 16 metrze, a jakze! sedzia musi pomoc lessiemu zdobyc buta :) ale mu sie to nie uda
0
oo karny z kapelusza i macie podniete ze Messi strzelil, no coz w jego przypadku to zadkosc
0
@analfabeta , a kto tutaj sie zna? : )hehe : D
0
oo nasz Karzełek fauluje , kiedy w dziecinny sposob stracil futbolówkę
0
Roberto Di Matteo ==> pep guardiloloa czy jak to sie tam pisze
0
oby Chelsea wygralo !!
0
@analfabeta, tutaj polowa to rocznik 96 albo i wiekszy, wiec nie ma sie co wdawac z nimi w polemike
0
i jak to wy pisaliscie, tylko CR7 strzela z karnych, z karnych strzelac trzebac tez umiec : DDD beka z was
0
0
0
i polowa tutaj komentujacych nie wie jaki wynik daje awans, widac ze sezonowcy, Barcelono ! wstydz sie za takich " fanow "
0
omg widac ze sedzia pomaga barsie, czerwo dla chelsea, karny z kapelusza, drogba nawet go nie dotknal, czas teatru nadszedl !
0
Real poprostu byl lepszy, konczy sie juz "dominacja" barsy ;]
0