0

dobra ide ogladac mecz mistrzow, trzymajcie sie gimbusy, jutro do szkoly macie wiec spac : )

0

Kimu co osiagnal messi z reprezentancja?? ronaldo chociaz zapewnil jej awans do euro :) a messi nie mogl nawet pokonac slabiakow w copa america :)

0

Kaki14, prosze o link, tylko nie takie z 15 metrow rykoszetem po ziemi : ) pzdr

0

a wezcie sobie te pichichi, najwazniejsza jest liga !

0

AREKFANFCB, zauwaz ze messi gra tylko lewa noga i ma przy sobie takich majstrow jak xavi i iniesta, a ronaldo jest pilkarzem kompletnym, daj mi link do bramki messiego chociaz z 20 metrow, pozdrawiam

0

RasWhiteNigga, aco uwazasz ze Boruc jest o klase gorszy od Casillasa? skoncz ta fife i idz spac juz, bo sie niedobrze robi

0

0

@ACRAB95 tylko ze messi nie gral praktycznie nigdzie oprocz w barsie, wiec nie wiadomo jakby w innych liga sie spisywal, tam by nie mial xaviego i iniesty : ), wiec ronaldo jest lepszym zawodnikiem

0

Messi tylko z karnych a i to nie zawsze : )

0

co ten sedzia odwala, 2 karne z kapelusza, dlaczego sedziowie zawsze faworyzuja barse?

0

Mathias co ty nie powiesz gimbusie, co jak barca nie wygra ligi to idziesz 'kibicowac" innemu klubowi?

0

znowu teatr sie zaczyna : ). i tak zostajecie w tym sezonie bez pucharow : )

0

ta, bedzie mial dzieciaka, ktora by go chciala

0

karny nie sluszny, iniesta byl na 16 metrze, a jakze! sedzia musi pomoc lessiemu zdobyc buta :) ale mu sie to nie uda

0

oo karny z kapelusza i macie podniete ze Messi strzelil, no coz w jego przypadku to zadkosc

0

@analfabeta , a kto tutaj sie zna? : )hehe : D

0

oo nasz Karzełek fauluje , kiedy w dziecinny sposob stracil futbolówkę

0

Roberto Di Matteo ==> pep guardiloloa czy jak to sie tam pisze

0

oby Chelsea wygralo !!

0

@analfabeta, tutaj polowa to rocznik 96 albo i wiekszy, wiec nie ma sie co wdawac z nimi w polemike

0

i jak to wy pisaliscie, tylko CR7 strzela z karnych, z karnych strzelac trzebac tez umiec : DDD beka z was

0

0

0

i polowa tutaj komentujacych nie wie jaki wynik daje awans, widac ze sezonowcy, Barcelono ! wstydz sie za takich " fanow "

0

omg widac ze sedzia pomaga barsie, czerwo dla chelsea, karny z kapelusza, drogba nawet go nie dotknal, czas teatru nadszedl !

0

Real poprostu byl lepszy, konczy sie juz "dominacja" barsy ;]

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?