tibijczyk997
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
VovA, czyli wszystko przemawia za CR7
0
W tamtym roku to CR7 mial krola strzelcow i puchar hiszpanii,a messi lige, a w tym roku jest na odwrot, wiec chyba nie mamy watpliwosci kto dostanie nagrode LFP.
0
Widok Xaviego schodzacego z boiska na Camp Nou i wyladowywanie swojej zlosci na lawce rezerwowych, bezcenne : )
0
no no Drogba jak nikt inny pasowal by do barsy, pokazal kunszt aktorski w LM, no nie ma co pasowal by jak ulał
0
0
ale beznadziejne stroje, pasuja do barsy ;]
0
tak tak , kazdy pisze ze juz 20 lat z barca a sam ma 15 , haha beka z was :D
0
@Adrian, to nie rocznik inteligencie tylko nr telefonu do ciebie,
@Jack Sparrow czy wy nie rozumiecie ze w hiszpanii sa 24 numery i gdyby kazdej legendzie zastrzegli numer, to nie bylo by w ogole numerow, wlasnie widac jakich fanow ma barca : )
0
oo widze ze temat znowu sie poruszyl, a no tak przeciez dzieci z gimbazy wrocily : )
0
@Adrian dobra skoncz juz gimbusie, bo zal ciebie czytac
0
@Sebastian noo noo messi w reprezentacji blyszczy nie ma co
0
@PITER jak narazie to widac ze twoim pupilkiem jest messi, wyobraz sobie ze swiat sie w okol niego nie kreci, to ze dostal ZP przez pomylke to znaczy ze jest najlepszy, wiec ochlon idz poprawiaj oceny bo ostatni dzwonek.
0
AdrianM11, jakim dyrektorem jak on w pilke chcial grac, wez dzieciaku teraz ie kombinuj
0
mi sie wydaje ze jakis niemiec zgarnie ZP gdy oczywiscie bayern wygra LM i niemcy zajda wysoko w ME
0
@PITER jak dla ciebie puchar copa del rey jest najwazniejszy to gratulacje,
Statystyki mowia wszystko, pozdro
0
jak w tym roku messi zdobedzie zlota pilke to to bedzie paranoja i zenada, tyle w tym temacie
0
@duch toma joad,
* Mistrzostwo Hiszpanii:
Real Madrid - 32
Fc Barcelona - 21
* Champions League
Real Madrid - 9
Fc Barcelona - 4
* Gran Derbi
Real Madrid - 87
Fc Barcelona- 86
Pozdrawiam
0
no no barca teraz o puchar krola bedzie walczyc, no przeciez to jest najwazniejsze trofeum na swiecie, ale nigdy nic nie wiadomo czy w ogole wygraja : >
0
prawda w oczy kole?
0
@sopelinho myslisz ze kiedys ktos bedzie pamietal ze messi wtedy zdobyl buta? liczy sie wygrana ligi, zespolu, w tym barca jest hen hen za Realem : ]
0
bonjaskyboniek, co chcesz wlasnie dzieci wracaja ze szkoly ; >
0
ciekawe czy w PL by sobie poradzil, w hiszpani to sobie moze kiwac te drewna, cr7 udowonil ze w silniejszej lidze tez jest fenomenalny, messi wie ze nie moze odejsc stad bo by sobie nie poradzil gdzie indziej.
0
najlepsze byly te karne pod koniec sezonu dla barsy, normalnie smiech na sali, aby tylko messi zdobyl buta, bo na lige zaslabi sa
0
@Adrian widac ze jestes sezonowcem z gimbazy, w hiszpanii jest malo numerow bodajze 26 i gdyby zastrzegli kazda gwiazde to zbraklo by numerow.
0
moze wszyscy nie graja na messiego?ma on 50 bramek,a napastnik drugi w liczbie goli w barsie nie wiem czy 15 ma, reszte sobie prosze dopowiedziec.a i jeszcze jedno, prawie wszystkie strzelone bramki to z metra i dolozona noga, bardzo rzadko bramka jest zza pola karnego i to jeszcze po ziemi : )
0
widac tak sie zna, taki trener : )
0
0
wkoncu trzeba sobie jakos tlumaczyc, ze pichichi lepsze od ligii : )
0
a co ten pep moze mu doradzic jak on nigdzie nie pracowal oprocz barsy, smiech
0
gdyby nie xavi iniesta itp ktorzy graja na messiego, nie mialby nawet 30 bramek, takie sa fakty