0

VovA, czyli wszystko przemawia za CR7

0

W tamtym roku to CR7 mial krola strzelcow i puchar hiszpanii,a messi lige, a w tym roku jest na odwrot, wiec chyba nie mamy watpliwosci kto dostanie nagrode LFP.

0

Widok Xaviego schodzacego z boiska na Camp Nou i wyladowywanie swojej zlosci na lawce rezerwowych, bezcenne : )

0

no no Drogba jak nikt inny pasowal by do barsy, pokazal kunszt aktorski w LM, no nie ma co pasowal by jak ulał

0

0

ale beznadziejne stroje, pasuja do barsy ;]

0

tak tak , kazdy pisze ze juz 20 lat z barca a sam ma 15 , haha beka z was :D

0

@Adrian, to nie rocznik inteligencie tylko nr telefonu do ciebie,
@Jack Sparrow czy wy nie rozumiecie ze w hiszpanii sa 24 numery i gdyby kazdej legendzie zastrzegli numer, to nie bylo by w ogole numerow, wlasnie widac jakich fanow ma barca : )

0

oo widze ze temat znowu sie poruszyl, a no tak przeciez dzieci z gimbazy wrocily : )

0

@Adrian dobra skoncz juz gimbusie, bo zal ciebie czytac

0

@Sebastian noo noo messi w reprezentacji blyszczy nie ma co

0

@PITER jak narazie to widac ze twoim pupilkiem jest messi, wyobraz sobie ze swiat sie w okol niego nie kreci, to ze dostal ZP przez pomylke to znaczy ze jest najlepszy, wiec ochlon idz poprawiaj oceny bo ostatni dzwonek.

0

AdrianM11, jakim dyrektorem jak on w pilke chcial grac, wez dzieciaku teraz ie kombinuj

0

mi sie wydaje ze jakis niemiec zgarnie ZP gdy oczywiscie bayern wygra LM i niemcy zajda wysoko w ME

0

@PITER jak dla ciebie puchar copa del rey jest najwazniejszy to gratulacje,
Statystyki mowia wszystko, pozdro

0

jak w tym roku messi zdobedzie zlota pilke to to bedzie paranoja i zenada, tyle w tym temacie

0

@duch toma joad,
* Mistrzostwo Hiszpanii:
Real Madrid - 32
Fc Barcelona - 21
* Champions League
Real Madrid - 9
Fc Barcelona - 4
* Gran Derbi
Real Madrid - 87
Fc Barcelona- 86

Pozdrawiam

0

no no barca teraz o puchar krola bedzie walczyc, no przeciez to jest najwazniejsze trofeum na swiecie, ale nigdy nic nie wiadomo czy w ogole wygraja : >

0

prawda w oczy kole?

0

@sopelinho myslisz ze kiedys ktos bedzie pamietal ze messi wtedy zdobyl buta? liczy sie wygrana ligi, zespolu, w tym barca jest hen hen za Realem : ]

0

bonjaskyboniek, co chcesz wlasnie dzieci wracaja ze szkoly ; >

0

ciekawe czy w PL by sobie poradzil, w hiszpani to sobie moze kiwac te drewna, cr7 udowonil ze w silniejszej lidze tez jest fenomenalny, messi wie ze nie moze odejsc stad bo by sobie nie poradzil gdzie indziej.

0

najlepsze byly te karne pod koniec sezonu dla barsy, normalnie smiech na sali, aby tylko messi zdobyl buta, bo na lige zaslabi sa

0

@Adrian widac ze jestes sezonowcem z gimbazy, w hiszpanii jest malo numerow bodajze 26 i gdyby zastrzegli kazda gwiazde to zbraklo by numerow.

0

moze wszyscy nie graja na messiego?ma on 50 bramek,a napastnik drugi w liczbie goli w barsie nie wiem czy 15 ma, reszte sobie prosze dopowiedziec.a i jeszcze jedno, prawie wszystkie strzelone bramki to z metra i dolozona noga, bardzo rzadko bramka jest zza pola karnego i to jeszcze po ziemi : )

0

widac tak sie zna, taki trener : )

0

0

wkoncu trzeba sobie jakos tlumaczyc, ze pichichi lepsze od ligii : )

0

a co ten pep moze mu doradzic jak on nigdzie nie pracowal oprocz barsy, smiech

0

gdyby nie xavi iniesta itp ktorzy graja na messiego, nie mialby nawet 30 bramek, takie sa fakty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?