2

Mam pytanie czemu dużo ludzi chce transferu Dybali, ja osobiście tego nie rozumiem jest słaby wyszedł mu mecz z nami i tyle nawet w słabej serie a miał mało bramek i asyst.

0

Pożyjemy zobaczymy!!!!

0

Każdy woli ,ale nawet Messi ma zły dzień to wtedy był Ney!!!

0

Wiem!!! Nawet jakby był brany pod uwagę to Abramowicz go nie puści bo nie znajdzie zmiennika za niego!!!

0

Ale on nie ma przypominać Messiego tylko Neya!!!!

0

Hazard to najlepsza opcja , ale Chelsea go nie puści nawet za 222 melony , a Dembele też jest świetny przypomnę że to on mieszał całą obroną Realu w meczu ligi mistrzów i jest jeszcze bardzo młody u nas może się wiele nauczyć!!!

0

tak mi się wydaje!!!dostałem taką wiadomość na facebook od znajomego z hiszpani.aha i link http://fcbarca.me/2017/08/04/coutinho-is-a-done-deal-personal-terms-agreed-he-may-be-presented-at-the-camp-nou-before-the-joan-gamper-trophy/

1

Coutinho is a done deal. Personal terms agreed. He may be presented at the Camp Nou before the Joan Gamper Trophy.

0

Ja chce zmiany TRENERA!!!!!!!!

0

Wpuść ARDE!!!!!!Mimo że gra piach może to jego dzień ja w niego wieże!!!:P

0

I po najlepszym piłkarzu barcy w tym sezonie ,któremy nie podawano zbytnio piłek a i tak walnął 59 bramek!!!:P

4

No i od tego Właśnie był Rakieta !!!!!!!!! Biegał od pola karnego do pola karnego niedoceniany przez większość !!!!

0

Barca potrzebuje trenera a nie biegacza :D
Co jak co ale zdjęcie Rakiety przeważnie źle się kończy chociaż jest mało widoczny (nie mówie om tym meczu)

0

Jak schodzi Rakitic to barca przegra:P

0

nie ma lepszego napadziora niż Suarez uwielbiam chłopa!!!!!

0

Buahahahahahahahahahahaha~!!!!!! Sezonowcy do domu macie romotede było widać że nie dadzą rady!!!!

0

Bo Messi coś gra przestańcie najeżdżać na Suareza jak był artykuł 2 dni temu to wszyscy zachwyceni a dziś co nikt z barcy nawet się nie starał grają słabo nie nadążają za Celtą i tyle!!!!!

0

Myślę że ten przetarg na angielską ligę odbędzie się szybko i wszyscy będą wszystko wiedzieć przed startem ligi. W lidze angielskiej dbają bardziej o takie szczegóły tam jest niestety większy prestiż niż w skorumpowanej la liga!!!

1

Wielkie dzięki za info , i tak jest to jakaś kpina 6 dni przed startem ligi, a my ludzie którzy płacą nic nie wiemy na ten temat w lidze angielskiej jest to nie do pomyślenia.Pozdrawiam wszystkich kibiców la liga!!!!

0

ale nie na NC+

0

Patrzę właśnie na program tv w nc na sobotę za tydzień i nie widzę żadnej transmisji z ligi hiszpańskiej!!!

1

Witam wszystkich kibiców La LIGA!!!Słuchajcie czy już wiadomo gdzie będzie transmitowana LA LIGA???

0

ooo cholera chelsea przegrywa!!!!!!

0

Suarez jest pod formą widać brak grania prze z ten czas kary ale da rade trzeba wierzyć w niego wiem że się narażę pewnie wielu kibicom ale czas już skończyć z grą na Messiego!!!! to moje zdanie :)

0

Panowie w obronie potrzebujemy kogos za Alvesa bo on nam też mase zeczy psuje że czasem zagra dobra piłke ale w obronie dno a w tym sezonie wrzutki to ma na wysokości 4 piętra

0

sprzedać Alvesa to co on robi to żenada i dawać za Ville Deulofeu niech się młokos ogrywa

0

Alves jak zwykle w obronie piach podania do graczy betisu a centry w niebo

0

SoRclk
Bez komentarza jak ktos nie gra to gra tak jak Pedro z Alvesem tak to wyglada

0

Żaden Bale czy Hazard mamy Deulofeu ktory jak sie ogra bedzie na poziomie najlepszych na swiecie

0

bolinho89
Też tak myślę jest jeden dobry obrońca gra w Chelsea to Azpilicueta zrobić zamiankę hehe napastnika to ja widzę Cavaniego ale to moje zdanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?