tomczol
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę że nikt nic nie ma do zarzucenia Alvesowi a dl mnie jest to jeden z najsłabszych naszych obrońców(jego wrzutki to kosmos)
0
Ares z tego co pamiętam Messi jest ofensywnym pomocnikiem a zaczynał jako prawy ofensywny pomocnik i było by najlepiej jak by tam grał bo jesteśmy bardzo uzależnieni od niego!!
0
A waszym zdaniem Alves nie jest do zmiany??
0
Witam wszystkich!!
Jestem zdania że potrzebujemy prawego obrońce bo Alves też gra dno
środkowego obrońce w pomocy Thiago więcej gry
i w końcu dać szanse Deulofeu niech się ogrywa za Pedro który gra piach no i napastnik jeden
odejdą Villa, Valdes i ci którzy są na wypozyczeniu
tak ja myśle
0
Siemka z tego co ja wiem to Dany Verlinden w belgijskiej lidze nie póścił gola przez 1390 minut i to jest rekord europejski
0
: u99artur1 - ok niech kibicują 5lidze :):):)
0
Może i tak : fcbarcelinho ale jeżeli był byś na miejscu Rosella i zastał byś klub w długach przychodząc to wszystko byś zrobił aby uratować klub, ja bym tak zrobił nie mam do LAPORTy nic, ale wynika z tego że Rosell miał racje co do finansów klubu i w taki sposób chce pomóc, jeżeli dzięki temu Barca stanie na nogi to jestem za.
0
Kibicując Barcelonie 19 lat stwierdzam że to zdarzenie sprawi iż wielu kibiców może odwrócić się od barcy.Dlaczego? Bo wielu sympatyków właśnie uważało ten klub za przykład do naśladowania.Bez sponsora jeszcze dawalismy kase UNICEF i sobie radziliśmy a teraz to może się zmienić. Moja ocena jest taka że pieniądze są potrzebne ale nie na koszulkach niech dadzą najlepsze miejsce na stadionie na reklame i też zarobą ale to moje zdanie i tak dla mnie samego to zawsze będzie największy klub na świecie ze względu na tysiące szkół poza barceloną i na klase zawodników którzy w specyfistyczny sposób pasują do jedynego na świecie stylu barcy Vamos!!!
0
PEdro a asysta messiego palce lizać
0
Golll 1-0
0
at.madryt przegrało z Levente 2-0
0
Valencja też jest pięknym miastem a sama barcelona jest nieziemska ale kibicem barcy jestem od 1992 roku także już troche czasu mioneło hehehe
0
Ja byłem ale dawno temu jakieś 5 lat ale grał wtedy jeszcze oleger i Giovanni van Bronckhorst barca grała z zaragoza wygrała 2 -0 gole zdobyli Ronaldinho Messi to było coś wspaniałego
0
http://www.rojadirecta.com/ poszukaj sobie meczu
0
Przypomina mi się jak krycha powidziała po naszym meczu z almerią ciekawe czy nam szczelą 8 bramek dużo nie brakowało hehehehe
0
Mecz Realu z Valencja na Canal+GOL o 21.55
0
Barca At. zremisowała z Valladolid 0-0 szkoda ale to przecież spatkowicz!!!
0
20.30 CANAL+SPORT
0
Mezc będzie transmitowany na canale + sport miłego oglądania 3-o dla barcy
0
Dlaczego nie którzy gadają że się nie nadawał do Barcy?A pamiętacie GD jak walną bramkę Realowi wtedy co prawda wszedł z ławki ale dał nam 3 punkty i biorąc pod uwagę cały sezon to pakował piłkę 22 razy do bramki co nie jest złym wynikiem a wtedy go wszyscy kochali albo w meczu z Arsenalem zremisowanym 2-2 to on strzelił i tego już nikt nie pamięta ja jednak dał bym mu szanse w tym sezonie i tyle(choć jego wypowiedzi naprawdę mnie wk....)
Pozdrawiam wszystkich sympatyków i dziś dokopiemy Racingowi hehe