1

W Europie...w Afryce już nie ma słabych drużyn
^^

7

Znalazione na Twitterze
"Trener Francji, Didier Deschamps spędził wczoraj prawie połowę przerwy (dokładnie 6 minut) w szatni Senegalu, udzielając piłkarzom wskazówek.
Dopiero po tym czasie zaniepokojona ekipa techniczna poinformowała go, że pomylił szatnie, po czym Deschamps przeprosił i zakłopotany udał się do właściwej kadry."
Xd

5

W jakich barwach Borek widzi świat?
W białych...
^^

4

@AmigoBlancos Młody człowieku, to może czytać jego syn
^^

18

No cóż...
^^


@Kessie @BulaKG @michaleu @michal26

3

Że co?
Xddddd


0

Ah ten Laporta, Negeiera..przekupia sędziów, by Mbappe nie strzelił karnego
^^

1

Mbappe to chyba czeka na penalti a favor de France..ale chyba zapomniał, że gra w reprentacji, a nie w Realu Madryt..
^^

1

Przecież ten ETS 2 to całkiem spoko gra...z czym Czarnek ma problem?
^^


4

Belgia gra na dziś na " zero z przodu...z tyłu zawsze coś wpadnie"
^^^

3

Borek szef.. znaczy pan Mateusz Borek
^^


2

@heniusss ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

Ale to był goat..

33

"NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE: Ferran Torres, rozgniewany remisem, strzelił do kilku kolegów z reprezentacji
Nie ma rannych"
Xd


1

A Polska Nawałki rozwałiła taką Japonię 1:0 na luzaku...detale

2

@macio_944 Gorzej przebywać z głodną @jowita ..
^^

9

Autor twitta pomylił odwagę z odważnkiem
^^


3

Rozwalił mnie ten komentarz
Xd


10

@Bolton widzałeś tego kibica na meczu?
^&
https://x.com/i/status/2066226664649240948

21

Dobre
Xd


1

1

Wesele bez alkoholu -tak czy nie?

3

@blakkudium *piwska..jedno piwsko to chyba mało
^^

6

@FcPortoFan1999 sto lat, zdrówka wszystkiego dobrego dla Ciebie.

15

Klasyk :)


4

@FcPortoFan1999 ale lipa...


0

Wyświetlił mi się jakiś filmik z wesela z 1993 roku i znalazłem taki komentarz:
"Nikt nie żył na kredyt, nie było Fb, ludzie żyli szczerze i bliżej siebie, rozmawiali ze sobą, młodzi słuchali starszych, a do psychologa chodził mało kto."
nie ma tak to idealizowanie dawnych lat i stygmatyzowanie osób chodzących do psychologa...

0

@Romario87 Lepiej skasuj post, kolega jest na "wakacjach"

7

Kiepscy :)


7

Tak było :)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?