tomek8756
Dołączył/a: styczeń 2021
28 obserwujących
64 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W Europie...w Afryce już nie ma słabych drużyn
^^
7
Znalazione na Twitterze
"Trener Francji, Didier Deschamps spędził wczoraj prawie połowę przerwy (dokładnie 6 minut) w szatni Senegalu, udzielając piłkarzom wskazówek.
Dopiero po tym czasie zaniepokojona ekipa techniczna poinformowała go, że pomylił szatnie, po czym Deschamps przeprosił i zakłopotany udał się do właściwej kadry."
Xd
5
W jakich barwach Borek widzi świat?
W białych...
^^
4
@AmigoBlancos Młody człowieku, to może czytać jego syn
^^
18
No cóż...
^^
@Kessie @BulaKG @michaleu @michal26
3
Że co?
Xddddd
0
Ah ten Laporta, Negeiera..przekupia sędziów, by Mbappe nie strzelił karnego
^^
1
Mbappe to chyba czeka na penalti a favor de France..ale chyba zapomniał, że gra w reprentacji, a nie w Realu Madryt..
^^
1
Przecież ten ETS 2 to całkiem spoko gra...z czym Czarnek ma problem?
^^
4
Belgia gra na dziś na " zero z przodu...z tyłu zawsze coś wpadnie"
^^^
3
Borek szef.. znaczy pan Mateusz Borek
^^
2
@heniusss ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Ale to był goat..
33
"NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE: Ferran Torres, rozgniewany remisem, strzelił do kilku kolegów z reprezentacji
Nie ma rannych"
Xd
1
A Polska Nawałki rozwałiła taką Japonię 1:0 na luzaku...detale
2
@macio_944 Gorzej przebywać z głodną @jowita ..
^^
9
Autor twitta pomylił odwagę z odważnkiem
^^
3
Rozwalił mnie ten komentarz
Xd
10
@Bolton widzałeś tego kibica na meczu?
^&
https://x.com/i/status/2066226664649240948
21
Dobre
Xd
1
@gumaz ^^
https://zapodaj.net/plik-uigGsLNW9Z
1
Wesele bez alkoholu -tak czy nie?
3
@blakkudium *piwska..jedno piwsko to chyba mało
^^
6
@FcPortoFan1999 sto lat, zdrówka wszystkiego dobrego dla Ciebie.
15
Klasyk :)
4
@FcPortoFan1999 ale lipa...
0
Wyświetlił mi się jakiś filmik z wesela z 1993 roku i znalazłem taki komentarz:
"Nikt nie żył na kredyt, nie było Fb, ludzie żyli szczerze i bliżej siebie, rozmawiali ze sobą, młodzi słuchali starszych, a do psychologa chodził mało kto."
nie ma tak to idealizowanie dawnych lat i stygmatyzowanie osób chodzących do psychologa...
0
@Romario87 Lepiej skasuj post, kolega jest na "wakacjach"
7
Kiepscy :)
7
Tak było :)