tomek8756
Dołączył/a: styczeń 2021
28 obserwujących
64 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@macio_944 Jowita nie chodzi do sklepu, tylko na sklep (na dach-jedynie tam się mieści
0
@AmigoBlancos Moim zdaniem zasłużył na kolejny rok w Realu ;kapitalny miniony sezon
:p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@July_6_BcN Nie ma z Tobą łatwo
:p
5
@July_6_BcN a Ty bywasz miła?
^^
@Kessie @blakkudium @michaleu
27
Wyjaśniona
^^
1
@MessiForeverTheBest Ciekawe, czy Marcniaka wpuszczą
^^
17
Aha
Xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
"Jeden z najgłupszych pomysłów koalicji i na dodatek bardzo "nie w porę". Dopiero co tłumaczono, że "nie ma pieniędzy na kwotę wolną" i "nie ma pieniędzy na podwyższanie drugiego progu".Nie wiem, kto u nich ogarnia PR, ale jest absolutnie beznadziejny. PiS potrafił kręcić propagandę sukcesu z każdego gówna. PO na sztandary wyciąga pomysły idiotyczne, których nie popiera społeczeństwo - naprawdę nie rozumiem, dlaczego jest to dla nich aż tak skomplikowane, by NIE robić takich rzeczy?"artystkę" do promowania pomysłu też wybrano chyba najgorszą z możliwych. To jest tak głupie, że wygląda na celowe - ale przecież bez aprobaty Tuska by nie przeszło. Tusk chce przegrać wybory?"
Komentatz z Wykopu odnośnie dopłat do artystów
2
@Luciano99 @jowita udwaj, że tego nie widzisz
^^
2
Ciekawe, czy będą wypowiedzi Papieża o lidze Negreiry
^^
2
Ostatnio Józefaciuk zaczyna pisać z sensem..
1
@AlexDark00 Pan Borek pomylił odwagę z odważnkiem...a może to ja zrobiłem, pisząc ten komentarz
:)
7
Borek...pan Mateusz Borek z kulturalnyn przekazem
^^
@blakkudium
1
@July_6_BcN W punkt, cieszmy się tym co jest
1
@Criss18Barca A idż Pan w..
3
@Pawel13sz @jowita to by zjadła tą linę
Xd
3
@Kessie aka Piotruś w reklamie
^^
https://streamable.com/3j76fb
5
@LAMC_10 @Kessie @BulaKG opinia?
^^
16
@andrzej współczuję..
^^
3
Haha rozwalił mnie opis pod tym zdjęciem
"no chyba tu kogoś pojebalo jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do przedszkola sie spieszymy? "
Xd
https://wykop.pl/cdn/c3201142/63c1573179fad2cfcfefa2ffff63741702ed1617d7ef591a80609f341a7ab4fb.png
5
@Kessie co Ty wyprawiasz?
^^
2
@macio_944 ¡No pasa nada!
^^
3
Ale trzeba być odklejonym, by robić takie przeróbki AI..
3
@July_6_BcN A może @Kessie by Ci załatwił fajny rower w prezencie?
On lubi kra...pożyczać rowery
^^
8
@Luciano99 @July_6_BcN zobacz, co straciłaś..
^^
8
No nieźle @justyna...
^^
2
@Lionel_Messi10 :)