5

@macio_944 Jowita nie chodzi do sklepu, tylko na sklep (na dach-jedynie tam się mieści

0

@AmigoBlancos Moim zdaniem zasłużył na kolejny rok w Realu ;kapitalny miniony sezon
:p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@July_6_BcN Nie ma z Tobą łatwo
:p

5

@July_6_BcN a Ty bywasz miła?
^^


@Kessie @blakkudium @michaleu

27

Wyjaśniona
^^


1

@MessiForeverTheBest Ciekawe, czy Marcniaka wpuszczą
^^

17

Aha
Xd


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

"Jeden z najgłupszych pomysłów koalicji i na dodatek bardzo "nie w porę". Dopiero co tłumaczono, że "nie ma pieniędzy na kwotę wolną" i "nie ma pieniędzy na podwyższanie drugiego progu".Nie wiem, kto u nich ogarnia PR, ale jest absolutnie beznadziejny. PiS potrafił kręcić propagandę sukcesu z każdego gówna. PO na sztandary wyciąga pomysły idiotyczne, których nie popiera społeczeństwo - naprawdę nie rozumiem, dlaczego jest to dla nich aż tak skomplikowane, by NIE robić takich rzeczy?"artystkę" do promowania pomysłu też wybrano chyba najgorszą z możliwych. To jest tak głupie, że wygląda na celowe - ale przecież bez aprobaty Tuska by nie przeszło. Tusk chce przegrać wybory?"
Komentatz z Wykopu odnośnie dopłat do artystów

2

@Luciano99 @jowita udwaj, że tego nie widzisz
^^

2

Ciekawe, czy będą wypowiedzi Papieża o lidze Negreiry
^^


2

Ostatnio Józefaciuk zaczyna pisać z sensem..


1

@AlexDark00 Pan Borek pomylił odwagę z odważnkiem...a może to ja zrobiłem, pisząc ten komentarz
:)

7

Borek...pan Mateusz Borek z kulturalnyn przekazem
^^


@blakkudium

1

@July_6_BcN W punkt, cieszmy się tym co jest

1

@Criss18Barca A idż Pan w..

3

@Pawel13sz @jowita to by zjadła tą linę
Xd

3

@Kessie aka Piotruś w reklamie
^^
https://streamable.com/3j76fb

5

16

@andrzej współczuję..
^^


3

Haha rozwalił mnie opis pod tym zdjęciem
"no chyba tu kogoś pojebalo jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do przedszkola sie spieszymy? "
Xd
https://wykop.pl/cdn/c3201142/63c1573179fad2cfcfefa2ffff63741702ed1617d7ef591a80609f341a7ab4fb.png

5

@Kessie co Ty wyprawiasz?
^^


2

@macio_944 ¡No pasa nada!
^^

3

Ale trzeba być odklejonym, by robić takie przeróbki AI..


3

@July_6_BcN A może @Kessie by Ci załatwił fajny rower w prezencie?
On lubi kra...pożyczać rowery
^^

8

@Luciano99 @July_6_BcN zobacz, co straciłaś..
^^

8

No nieźle @justyna...
^^


2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?