tomek8756
Dołączył/a: styczeń 2021
28 obserwujących
64 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 zaraz @mekston to zabraknie miejsca w notatniku
^^
6
Czym różni sie Atleitco Madryt od książki?
Książka ma tytuł...
:)
1
@macio_944 -Barcelona, ale jesteście dwulicowi..
Dwa dni później
-chcecie coś z Avonu..kupić coś od nas?
^^
8
Bartosz Walszek? Dla mnie top..a jak Ci się nie podoba, to wracaj na studia
^^
@michal26 @Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Sulimo
2
Chyba te -25 puntków do Barcy i brak trofeów trochę boli Ateletico ;)
10
Patrząc na Atletico i Real to można smiało powiedzieć, że Madryt to stan umysłu :)
2
@macio_944 jedno jest pewne.. @Luciano99 nie jest trzeźwy
^^
2
Lech Wałesa "Prezydent Ukrainy wyróżniając bandytów z UPA ubliżył mi i wszystkim pomordowanym naszym rodakom. W związku z tym publicznie zdjąłem flagę ukraińską z piersi. Narodowi nadal będę pomagał w walce z sowietami . Prezydentowi Zelenskiemu odmawiam wsparcia !"
Wałesa ostro, ale celnie w tej sytuacji
Žródło :
https://www.facebook.com/share/p/1GHbsBX2wn/
@Kgorecki2500 @michal26
0
@July_6_BcN Niepozorna jesteś
^^
@Eklerek nie znałem Julii z takiej strony
Xd
3
@Luciano99 przecież Twoja Jowicia aż tak źle nie wygląda..
A poza tym jak kot się miewa?
^^
0
@Eklerek i widzisz co narobiłeś?
^^
@July_6_BcN
9
@BulaKG widzisz, marzenia się spełniają
^^
@Kessie @michaleu
0
Politycy zmieni są :)
1
Harakiri..
5
@Bolton też miałeś takie widoki za oknem?
^^
6
@Comentateiro niezły bajerant z Ciebie
^^
3
Drogie Panie z La Rambli uwazajcie na takich bajerantów
^^
https://zapodaj.net/plik-ox59r81aLo
@July_6_BcN @clyde
6
Jacek nadal się produkuje
Xd
https://x.com/i/status/2058864651975151637
@michal26 @Kgorecki2500 @July_6_BcN @FcPortoFan1999
8
Co ten Protasiewicz
Xd
5
Kiepscy pasują do wszystkiego
Xd
9
Może kompot jest rzemieślniczy?
^^
2
@blakkudium Pójdą w trójkę
^^
2
@LAMC_10 Niech się wstydzi, kto widzi...
^^
1
@clyde Niezłe gagatki
^^
1
@Lionel_Messi10 Czarno widzę te zdjęcia
^^
1
@clyde Ciekawe skąd o tym wiesz?
^^
1
@Lionel_Messi10 Uf wydało się
^^
0
@Katalończyk 99 Auba tego nam nie zrobił
Detale
4
@esem91 też nie mogę.
2
Czy to chwilowa awaria czy rzeczywiście wiadomości prywatne znikneły?
Kolega @VegetaPolska miał rację, że nie ma możliwości przesyłania wiadomości prywatnych na tej stronie