6

W punkt
Xd


6

Real Madryt i Izrael mają dużo sobą wspólnego...zawsze pokrzywdzeni, a cały świat zły..

3

Grubo
Xd


9

"Przedstawiamy naszą nową pizzę „Sezon Chelsea”
Xd


0

Takie to zmiany..


10

Borek jaki młody...to znaczy pan Mateusz Borek...w końcu to nie nalepka na ubikację
^^


9

@Bolton tak to jest z tymi kobietami..


@blakkudium @Kessie

7

"18-latka zwabiła swojego kolegę do lasu pod pretekstem „prezentu urodzinowego”. Chłopak poszedł, licząc na miłą niespodziankę… a zamiast tego został brutalnie pobity, poniżony i okradziony. Sprawcy (para 18-latków) wszystko nagrali telefonem i grozili mu upublicznieniem filmu.
Zatrzymani. Grozi im nawet do 15 lat więzienia.
Jak bardzo trzeba być chorym, żeby w ten sposób „żartować” z kogoś? Zwabić kumpla, spuścić mu łomot i jeszcze to nagrywać dla frajdy…"


21

Ana de Armas...ładny outfit
^^


@michaleu @Giwera @Lionel_Messi10 @norbi77 @Lionel_Messi10

3

"Kibice , kibicki Realu Madryt...ogłaszam..."


21

@Bocheno1 @Kessie uważajcie z tymi sms-ami do @Luciano99
^^


@blakkudium @macio_944

2

Flick do czerwca?
@Comentateiro opinia?
^^

6

Haha co ten admin Dominio's
Xd


6

@Luciano99 nie wiedzałem, że Twoja Jowitka ma Tik Toka
Xd


4

@Kessie i jak tam randka, udała się?
^^
https://pbs.twimg.com/media/HID_8T0XsAAq_pY?format=png&name=small


@blakkudium

18

Perez "Florentino: Jestem tu od 26 lat i piłkarze bili się co sezon, ale pierwszy raz ktoś to wyciąga na zewnątrz"
Jak dla niego to norma, to cóż
Xd

1

Nie wiem, co Perez brał, że gada takie rzeczy, ale niech bierze pół..

0

@Hosh Pasuje jako kapitan tego zespołu...a Rudiger jaki wicekapitan...ale to by chodziło..
^^

5

Vini dla mnie top...i jako kapitan jeszcze lepiej
Jaka drużyna taki kapitan..
:)


9

Tak było
Xd


6

Walka wieczoru
Dani Cabellos vs Aurélien Tchouaméni
^^


0

@July_6_BcN Widzisz, a nie piłem, Julia..

1

@July_6_BcN ach ta ideologia LPG..


11

Premier Hiszpanii Pedro Sanchez pogratulował Barcelenie wygrania La Ligi
"Gratulacje dla FC Barcelony z okazji zdobycia kolejnego tytułu mistrza ligi.
To wyraz uznania dla wspaniałej pracy całego zespołu w tym sezonie.Gratulacje dla piłkarzy, sztabu trenerskiego i wszystkich kibiców „Culés”.
Gratulacje, mistrzowie"


0

@July_6_BcN Nie wiem, co na to ich żony :)

24

-Robert, piłeś..
-No co Ty, Ania..
-To powiedz,Gibraltar
-No dobra, piłem..

2

@July_6_BcN Jakie dziadki
Chociaż rzeczywiście..Lewy i Wojtek są po 30...to nie przelewki
:)

1

@Luciano99 @jowita gruba pijesz dziś?

5

Czy wstyd jest kraść?
Tak...ale chyba jeszcze gorzej być kibicem Realu Madryt
Chociaż kradzieże i Real Madryt są ze sobą powiązane ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?