tomek8756
Dołączył/a: styczeń 2021
28 obserwujących
64 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
W punkt
Xd
6
Real Madryt i Izrael mają dużo sobą wspólnego...zawsze pokrzywdzeni, a cały świat zły..
3
Grubo
Xd
9
"Przedstawiamy naszą nową pizzę „Sezon Chelsea”
Xd
0
Takie to zmiany..
10
Borek jaki młody...to znaczy pan Mateusz Borek...w końcu to nie nalepka na ubikację
^^
9
@Bolton tak to jest z tymi kobietami..
@blakkudium @Kessie
7
"18-latka zwabiła swojego kolegę do lasu pod pretekstem „prezentu urodzinowego”. Chłopak poszedł, licząc na miłą niespodziankę… a zamiast tego został brutalnie pobity, poniżony i okradziony. Sprawcy (para 18-latków) wszystko nagrali telefonem i grozili mu upublicznieniem filmu.
Zatrzymani. Grozi im nawet do 15 lat więzienia.
Jak bardzo trzeba być chorym, żeby w ten sposób „żartować” z kogoś? Zwabić kumpla, spuścić mu łomot i jeszcze to nagrywać dla frajdy…"
21
Ana de Armas...ładny outfit
^^
@michaleu @Giwera @Lionel_Messi10 @norbi77 @Lionel_Messi10
3
"Kibice , kibicki Realu Madryt...ogłaszam..."
21
@Bocheno1 @Kessie uważajcie z tymi sms-ami do @Luciano99
^^
@blakkudium @macio_944
2
Flick do czerwca?
@Comentateiro opinia?
^^
6
Haha co ten admin Dominio's
Xd
6
@Luciano99 nie wiedzałem, że Twoja Jowitka ma Tik Toka
Xd
9
Ah ta Liga Mistrzów Negriery..
https://zapodaj.net/plik-hr62LkUPVf
https://zapodaj.net/plik-gBJo7JY7rs
@macio_944 @Aragorn33
@michal26 @Lionel_Messi10 @norbi77 @Messibestplayerintheworld @blakkudium
4
@Kessie i jak tam randka, udała się?
^^
https://pbs.twimg.com/media/HID_8T0XsAAq_pY?format=png&name=small
@blakkudium
18
Perez "Florentino: Jestem tu od 26 lat i piłkarze bili się co sezon, ale pierwszy raz ktoś to wyciąga na zewnątrz"
Jak dla niego to norma, to cóż
Xd
1
Nie wiem, co Perez brał, że gada takie rzeczy, ale niech bierze pół..
0
@Hosh Pasuje jako kapitan tego zespołu...a Rudiger jaki wicekapitan...ale to by chodziło..
^^
5
Vini dla mnie top...i jako kapitan jeszcze lepiej
Jaka drużyna taki kapitan..
:)
9
Tak było
Xd
6
Walka wieczoru
Dani Cabellos vs Aurélien Tchouaméni
^^
0
@July_6_BcN Widzisz, a nie piłem, Julia..
1
@July_6_BcN ach ta ideologia LPG..
11
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez pogratulował Barcelenie wygrania La Ligi
"Gratulacje dla FC Barcelony z okazji zdobycia kolejnego tytułu mistrza ligi.
To wyraz uznania dla wspaniałej pracy całego zespołu w tym sezonie.Gratulacje dla piłkarzy, sztabu trenerskiego i wszystkich kibiców „Culés”.
Gratulacje, mistrzowie"
0
@July_6_BcN Nie wiem, co na to ich żony :)
24
-Robert, piłeś..
-No co Ty, Ania..
-To powiedz,Gibraltar
-No dobra, piłem..
2
@July_6_BcN Jakie dziadki
Chociaż rzeczywiście..Lewy i Wojtek są po 30...to nie przelewki
:)
1
@Luciano99 @jowita gruba pijesz dziś?
5
Czy wstyd jest kraść?
Tak...ale chyba jeszcze gorzej być kibicem Realu Madryt
Chociaż kradzieże i Real Madryt są ze sobą powiązane ;)