0

a kto to Thuran?Thuram chyba

0

za to casillas sie srednio popisal

0

michalrm
oczywiscie zapomniales jak messi strzelil w pierwszym meczu bramke na 2-0 ale sedzia odgwizdal spalonego, ktorego nie bylo?

0

real to cieniasy. Trenerek-pieprzony hipokryta, do tego nie potrafiacy przegrywac. Tyle do kibicow realu

0

serio, to cale iffhs to lipa, w rankingu na najpopularniejszch pilkarzy swiata sa czasami jakies totalne pionki...

0

0

to bylo na poczatku raczej

0

niech mi ktos wyjasni dlaczego oni mysleli ze wygraja skoro w sierpniu nie potrafili, kiedy mieli ku temu najwieksza okazje???

0

u nie jest 2 godz 37 min

0

czy mi sie wydaje czy ten zegar odmierzajacy czas do meczu jest walniety o godzine?

0

walic to!!Z realem i tak wygramy

0

hej, orientuje sie moze ktos czy ceny biletow na Barcelone(mecz z Levante) kupujac online sa takie same jakbym kupowal w kasie w dniu meczu?
I dlaczego wg oficjalnej strony zostala ich tylko garstka. Cos mi sie nie chce wierzyc ze na Levante zwali sie 90 tys ludzi, moze jest jakis limit sprzedazy online. Dzieki z gory za pomoc

0

kto to jest maur?

0

moze ktos wyjasnic o co w tej sprawie chodzi?Tak prostymi slowami.

0

jaka wpadka??

0

juz nie wiadomo czy barca taka dobra czy reszta taka slaba?

Moze spotkam sie z krytyka ale coraz mniej emocji towarzyszy meczom barcy...Dobrze ze jestem jeszczem kibicem reprezentacji Polski

0

crisardo byla 94 minuta, pol do konca.Faul bez sensu

0

crisardo, z ta pieprzona banda to nie wiadomo cz tak bylo. Jakbys gdzies przeczytal ze ktos z barcelony powiedzial ze np mourinho z lawki krzyknal do messiego ze jego matka jest kurwa to bys uwierzyl?

0

el madridista, piszesz ze real stracil tam 2 minuty, w ktorych mogl strzelic bramke. Bzdura kompletna, zostalo 35 sekund do zakonczenia meczu i barca przy pilce. Gowno by zrobili. Faul marcelo wywylanyy byl jego frustracja i tyle



masz tu dowod ile zostalo

0

zaloze sie ze Messi wykonal taki gest do mourinho bo ten oczywiscie mial cos do powiedzenia kutas jeden

0

a teraz mourinho wysle swojego pieska karanke na konferecje ze niby nie chce prowokowac, choc samo wyslanie asystenta jet juz prowokacja i zaraz uslyszymy ohy i ehy jak to wielce skrzywdzony jose przez wszystkich nic nie moze powiedziec.Ohhh...

0

widac mourinho da sie latwo zlamac.Wystarczy ciagle przepierdalanie z Barca

0

to jest gruba przesada jak real nie potrafi przegrywac

A nie wychwycilem za co turkoszwab ozil czerwien zlapal???

0

bez wzgledu na wynik meczu, bardzo "imponowala" mi pewnosc siebie kibicow Realu. Teksty typu: "z taka gra napewno zdobedziemy superpuchar" itp, nie baczac wogole ze u siebie nie potrafili wygrac z BARDZO slaba Barcelona.No coz, poczekajmy do knca, lecz nie wydaje mi sie..

0

pdg ale nudny jestes i frajer do tego, wielki real z najlepszym presezonem od tysiaca lat nie potrafi wygrac z Barcelona, ktora miala chyba najslabszy od zawsze, do tego polowa skladu w pierwszej polowie z debiutantem w skladzie i Messim, ktory bez formy i slaby caly mecz i tak robi swoje.Slaby ten real

0

bingoo nie ma czegos takiego jak sparing z realem madryt, szczegolnie jak na trybunach siedzi 80 czy 90 tysiecy ludzi

0

po pierwsze pepe oficjalnie po tym meczu powinien zostac uznany za pierdolnietego czlowieka!..Po drugie gdzie ten obiecany szpaler o ktorym tak glosno bylo??

0

zobaczymy czy ronaldo strzeli setna bramke w tym spotkaniu haha, szpak jest najlepszy

0

po zdobyciu superpucharu hiszpanii?? A kiedy byly mecze??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?